Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

wrzesniowa swoej trzeba przebolec nie jet to łatwe , ale to wzmacnia człowieka .. mysle ze firanka juz wie , ze im dłużej sie bedzie przygnebiała to sznasa na kolejna ciaze bedzie oddalona.. psychika jest wazna i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm tak dziewczyny lepiej sie czuje. Wraz z zaprzestaniem krwawienia lepiej sie poczulam. Ja zawsze bylam silna psychicznie. Bede walczyla najszybciej i najbardziej jak sie bedzie dalo. Wiem tez co bylo nie tak, jak nie powinno byc teraz. Staram sie byc dobrej mysli. Zadreczanie nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne ze choroby, nie przespane noce mogą zaburzyc temperature. Ale jesli ją mierzy dobrze, o tej samej godzinie, odrazu jak tylko sie czlowiek przebudzi, tym samym termometrem to nawet jesli jakas temperatura bedzie zaburzona to na podstawie wszystkich innych dobrze zmierzonych bardzo latwo rozszyfrowac cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to juz pozniej troche u mnie niby wyliczyli5 lub6 aj ciekawe za co my sie musimy ta meczyc wiele osob nie chcecdziecka i ma od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanko ja kiedyś dzielnie mierzylam przez 4 cykle , to wychodziły mi góry i doliny , ale fakt ja zawsze mam troszkę wyższa temp niż normalny człowiek taka moja natura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka to nie jest tak, poprostu ty obserwujesz sie i widzisz ze coś nie tak, a ktoś kto niechęć to czy mu sie okres spóźnienia tydzien czy nie olewa to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanki jakbym mierzylam w tym cyklu to by dopiero było , ja od 21 grudnia ciagle mam katar i kaszel i wieczorami oraz nad ranem mam podwyższona temperaturę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem na pewno, że niechciana ciąża się na bank utrzyma, a ta którą się bardzo chce nie zawsze, ale to jest niczyja wina.. tak po prostu jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przy chorobie temperatura nie bedzie wiarygodna niestety :( dlatego ja mierzylam temperature, obserwowalam sluz i do tego robilam testy owulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura1987
Cześć dziewczyny:) Byłam dzisiaj u lekarza, ale nie robił mi usg, stwierdził, że zrobi mi połówkowe za miesiąc. Nie wiem czy to troche nie za późno, bo to będzie już 23 tydzień. W czwartek idę do niego prywatnie na usg 3d, mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku i zobaczymy juz płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura1987
A ty wrześniowa kiedy będziesz miała robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ..............Wiek....ostatnia@ ...cyklstarań..woj...następna@ martulka87...........24......11.12.........3.......mazowi eckie.... 11.01 Frezjunia.............25......15.12.........4....łódzki e.. .... ........14.01 bluebell_.............30.......11.12.........2.......... ... ................18.01 kawa_z_mlekiem.....23......24.12.........3...mazowieckie. ........21.01 Staraczkaa............20.......26.12........4..kujawsko pom.......27.01 Waris2012............?..........25.12.......?..............................? Magda0013...........20.......05.12.........3...dolnoślą ski e...............? Magda080.............32......31.10.........2............. ... ................? Styczniowa..............24.......18.11..........3........ ... ... .............? DZ25...................25.......27.11.........3...dolnoś lą skie........? smile .................28.......28.11........3...podkarpackie..... ... Klementyna - przerwa Firankaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura1987
No to wrześniowa już niedługo 20 tydzień. A planujesz iść na usg 3d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak chcę, mam nadzieję wydać maksymalnie 250zł. Znalazłam już jedną klinikę robią za 200zł bez nagrania , bo z nagraniem chcą 280 a to jednak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura1987
Ja właśnie nie wiem ile zapłace. W zeszłym roku kosztowało 150 zł z nagraniem, a w tym roku może już 200 zł. Szkoda, że takie drogie to jest,bo z chęcią poszłabym 2 razy, ale trochę szkoda mi pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa a o czym piszecie ? bo troche nie w temacie jestem. a tak w ogole to robie dzis bitki w sosie z pieczarkami i papryka ryz i surowka mniam ;-) a ty co dobrego robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura1987
Pisałyśmy o cenach wykonania usg 3D u ginekologa. Ja dzisiaj zrobiłam na obiad zupę pieczarkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wy zanim sie dowiedzialyscie o ciaxy mieliscie tylko bialy sluz czy lekko zoltawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam bialy mocno rozciagliwy. Do teraz jest taki dziwny czasami taki galaretowato rozciagliwy ciezko mi go opisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam kremowy raczej bialawy... ale male ilosci, nie tak jak wiekszosc mowi ze sluz zalewal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no martulka kazda ma inaczej!! absolutnie po sluzie nie mozesz stwierdzic ze sie nie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×