Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość sdddsdsds
Firanka, najwazniejsze ze nie masz problemu zajsciem w ciaże, znajdziesz dobrego endo, ktory odpowiednio sie Tobą zajmie i bedzie ok. u Ciebie chodzi o to aby donosic ciąze :) Zajsie to juz połowa sukcesu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdddsdsds
*zajście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waris kochana obys miala racje! wlasnie ginekolog mi powiedzial ze byc moze na wilekanoc bede mogla sie starac. Najwazniejsze co powie jutro endokrynolog. martulka odrazu wiedzialam ze mi sie udalo... juz tydzien po owulacji mialam bol brzucha jakbym miala dostac okres. Kul mnie tez jajnik. To byly te najbardziej pierwsze oznaki ze zaszlam w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka to moze zrob z ciekawosci prolaktyne i zobacz czy spadla... ja slyszalam ze po obciazeniu nie ma takiego znaczenia na ciaze... i jak zaczelam brac castagnusa to zle sie czulam w tych pierwszych dniach. Bolala mnie glowa codziennie, nawet dostalam jakiejs wysypki. Ale to wszytsko przeszlo po kilku dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mialam problemow z zajsciem w ciaze, ale bardzo sie boje ze teraz moge miec na odwrót i będą problemy z tym... oby nie :/ waris tez mam nadzieje ze wszystkim nam sie uda na wielkanoc, byloby super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi powiedz ze po obciazeniu wysokie jest i tym sie zajmowac bedziemy. Albo nie trafiamy albo cos jest na rzeczy. Szczerze 4 miesiac pojdzie jak dostane okres odechciewa mi zie staranek. Wiesz jamam niereg @ to musimy dzialac co dwa dni zeby nie przegapic i w tym miesiacu ostro dzialalismy i dlategociekawimnie to bardzo. Lewy jajnik zaczal pobolewac takie jakby pikawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka ale ty wiesz ze tak naprawde 4 miesiace to nie duzo czasu na starania? oczywiscie ja wiem zedla kazdej kazdy miesiac to bardzo dlugo... no ale to jeszcze nie oznacza ze cos jest nie tak i ze sie nie uda. no a moze wlasnie sie udalo.. mnie tez kuł jajnik. No nie pozostaje nic innego jak cierpliwie czekac. Ile dni jestes po owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka Ty tam lepiej później uważaj po 2 dzieci, bo jak nasze rodziny są takie płodne jak króliki to możesz być 2 razy do roku w ciąży :D u nas wystarczyły 2 razy w dniach płodnych, mój mąż już panikuje co będzie później, bo nie chcemy mieć więcej dzieci niż 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg kalendarzyka z netu z 31 dc cyklu owulka niby wypadla 28.01 a tydz poznie napieprzal mnie brzuch jak na okres. Szczerze dokladnie nie wiem ile cyklowe mam sugeruje sie ze 31 dc bo 54dc byly w pazdzierniku i listopadz a jak gdyby nic naprawde nie odczuwalam zadnych objawow przedokresowych dostalam rowno miesiac czyli 11.12.12 31dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy lekarz powie, że do roku to jest normalne, że się nie zachodzi w ciąże. Dopiero później można myśleć, że coś jest nie tak, więc dziewczyny nie martwcie się, często też jest tak, że po urodzeniu dziecka płodność wzrasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdddsdsds
firnaka, rozumiem Cie, tez sie balam, ze jak w koncu sie zdecyduje to mi sie nie uda zajsc a udalo sie i to za 1 razem.Podeszlam do tego na luzie, jak sie uda to ok jak nie to trudno... Ale sie udało. Jesli nie zablokujesz sie psychicznie to sie uda. Kobiecy organizm jest niezniszczalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa hehe no to faktycznie :) ja póki co modle sie by mi ta plodnosc pozostała! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka oj takie kalendarzyki zn netu sa nic nie warte. to nie prawda ze kazda kobieta przy np 28 dniowych cyklach bedzie miala owulacje w 14dc... ja np przy moich cyklach 30dniowych mam owulacje dopiero w 18dc! a wedlug kalendarzyków mam w 15. Jesli teraz sie nie udalo (a zycze by jednak byla fasolinka) to moze sproboj sobie ją wyznaczyc mierzac temperature,lub chociaz testami owulacyjnymi tak by nie umknela wam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka każda może nie ma, ale u mnie trochę racji miał, bo on wyznaczył na 12.09 a wg śluzu z rana 13.09 tyle, że wieczorem już nie patrzyłam jaki jest.. mógł być taki sam jak rano. Ostatni nasz raz był właśnie 12.09 popołudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha przy córce też musiałam mieć wcześniej, bo cały czas na usg była starsza o kilka dni a też miałam cykle 30dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Wrzesniowa najbardziej wiarygodna jest temperatura... no a na 1000000% monitoring prawde powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanko w ktorym tyg ty bylas?a co do temp mi lekarka powiedziala ze nie zawsze bo wystatvzy ze cos sie dzieje w org i temp moze byc inna i to moze zaburzyc nasze obserwacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×