Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Hej dziewczyny, u mnie usg polówkowe kosztuje 160zł, to jeszcze jakoś da się wytrzymać. Martulka śluz u każdej może być inny także spokojnie. U mnie był biały rozciągliwy ale nie było go tak strasznie dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedts lubilam ogladac na tlc ciaza z zaskoczenue albo porodowki. Na mtv lubilamigladac nastoletnie matki ale przestalam takiegoctypu rzeczy zeby jeszcze bardziej sie nie wkrecac unikac tego typu filmikow. wypilam 3 kawy i nic spac mi sie chceeee. Meza wygonilam z domu do kolegi dla swietego spania. Marudzi i nie lubi jak spie w dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zaległości w pracy przez drzemie :) Muszę nadrobić ale zaraz jadę do domu, i będę nadrabiac wasza lekturę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój usiłuje wykorzystać moje drzemki, jak tylko widzi ze spie zaraz sie dobiera :) Ja tez oglądałam ciaze z zaskoczenia albo porodowke, nastoletnie matki raz czy 2 razy zerknelam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moj tez kombinuje tak zebym nie spala zaczepki szuka. Wtedy wsciekla dre sie na nieho bo ja wstaje o 3.30 do pracki i nie ma takiej opcji zebym po pracki odespala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak tam wyniki KMSU :) o której miała je odebrać ? wiecie co człowiek taki stary a głupi.. poszłam do schowka po drewno by dorzucić do kominka i nie spojrzałam zbytnio w dół i weszłam kapciem na deskę z gwoździem :o oczywiście but się przebił na wylot i trochę mi się wbiło w stopę, ale mało krwi poleciało :o odkażyłam i mam nadzieję, że nie będzie się paprać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uu wrzesniowa mialas szczescie ze calkiem ci w stope nie wbilo?? Diewczyny robimy zaklady ktora teraz zajdzie w ciaze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej wrześniowa, to nie bardzo, dobrze że nic wielkiego się nie stało. Ja ostatnio nastąpiłam gołą stopką na pineskę :) ale przeżyłam. Ja też z niecierpliwością czekam na wynik KMSU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie polecacie pojechać w góry??? Bo wybieramy się z mężem na kilka dni, ale nie wiemy gdzie, nie mamy za bardzo doświadczenia z górami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej rekreacyjnie bo mi nie bardzo w obecnym stanie na nartach jezdzic :) chociaż mąż pewnie trochę by pośmigał, tak więc dobrze by bylo i rekreacyjnie i narciarsko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na szczęście nie jest głęboko :) ale to miejsce boli wiadomo. Ja nie mam styczności z górami, więc nie podpowiem.. Martulka chciałam zgadnąć po ilości cykli, ale wszystkie są podobne, więc się wstrzymam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jednak bieszczady bo są bliżej, a z tego co wiem jest tam pięknie :) Chociaż do zakopanego tez bym chciała, ale mąż nie chce tak daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fakt nie mogę się doczekać lipca/sierpnia :) z 2 maluchami na plaży.. jakoś tak fajnie :) tylko, że długo niestety nie będziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile to przesądzone, jedziemy w bieszczady. Ale się cieszę, ostatnio nie mieliśmy za bardzo czasu dla siebie bo mąż ciagle pracuje. Z jakiego regionu Polski jesteś??? U mnie dzisiaj -5, zimnoo. A śniegu to już mialam po kolana więcej nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z podlasia jestem i najbliżej mam mazury, ale to nie to samo co morze czy góry, a i tu i tu daleko jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×