Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Klementyna to jest porażka: Zniżki dla dzieci: Niemowlęta do 1. roku życia bezpłatnie Dzieci do 10. roku życia 30 zł za noc :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się jaka jest różnica pomiędzy 1 a 2latkiem ;) ja zawsze szukam czegoś, gdzie jest napisane, że dzieci do 2-3roku życia są za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa, juz mówiłam ze niewiem jak tam jest teraz :) byliśmy tam 2 lata temu i szczerze to wtedy jakoś nie czytaliśmy o znizkach dla dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie tak :) Zreszta my ostatnio możemy narzekać na chroniony brak kasy bo odkladamy każdy grosz na budowe domu, w zeszłym roku musiałam zrezygnować z wyjazdu z siostra bo kupiliśmy zbrojenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klementynka dzięki za linka :) Bedziemy dzwonić, dzieci jeszcze nie mamy więc damy rade :) nie zczają się że jestem w ciąży to nic sobie nie policzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dobre jesteście, ta wzdęcia to dobre wytłumaczenie :P My nie puścimy pary z gęby na pewno, może się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera zapomniałam o tych wstrętnych pomarańczach....taa one mogą mi namieszać, także koniec tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiejsza beta 7989 ostatnia 3852 czyli wychodzi na to że zaczyna się 5 tydzień licząc od owulacji a ja od owulacji mam dzisiaj 4 tydzień i 1 dzień więc jeśli chodzi o normy to jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tylko testuje ta spacje bo mam raz tak raz tak ale haslo mam to samo to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmsu , ale beta powinna po 96godz. wzrosnąć o 175% a Ty ile dni już masz? 4 czy 5 ? bo Firanka coś pisała o 13 tyś. z tego co pamiętam. To ona liczyła jak po 5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrześniowa a wiesz ze ja nie płaciłam opłaty klimatycznej nad morzem ? To tak po znajomości na kwaterze prywatnej :P dało się ominąć. W górach też jest ale poza sezonem i znowu na kwaterze tez nie płaciłam ;) tyle,że ja znam tylko zakopane :( fakt jest przereklamowane aczkolwiek w środku tygodnia poza sezonem - bosko ! Kasprowy kolejką-niesamowite wrażenia, na Słowacji Łomnica-jeszcze lepiej ale trza być milionerem najlepiej :o to się też tyczy tych term górski w Białce i Bukowinie :o super ale ceny pod turystów z "Czikago" hehe ;) Smile,gdzie w uk mieszkasz? ja też nad morzem właściwie nad kanałem :P a ty bardziej na północy zachód czy wschód ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnią @ miałam 20 listopada ale do samego zapłodnienia doszło 4 tygodnie i 1 dzień temu bo owulacje miałam w 19 dniu czyli 8 grudnia więc ja mam ciąże mniejszą niż w rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSU kochana z calego serca mam nadzieje ze wszystko jest dobrze. Ale jestem pewna ze wazniejsze od ilosci bety jest jej prawidlowy przyrost, to sie głownie liczy. O ktorej masz jutro wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wszedzie o tym piszą, no i jak ja robilam bete to lekarz tez mi mowil... ale nie ma co do konca tym sie sugerowac. Dobrze ze urosla i to duzo urosla. ty nie masz zadnych plamien prawda? i nie mialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×