Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość Firankaa
a to super sprawa :). Pomaga zajsc w ciąże. Wpisuje tam sie wszystkie swoje objawy, terminy miesiczki, wyznacza on owulacje... jak sie mierzy temperature to wykres sie pojawia.. jest mnostwo tez cenych informacji tam i dzieki niemu mozna poznac swoj organizm, swoj cykl... sama zobacz http://ovufriend.pl/biezacy-cykl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka dosłownie wczoraj czytałam na wp.pl taki artykuł w ktorym pisało o jednej luce prawnej. Jeżeli prowadzisz działalność lub masz kogoś kto prowadzi działalność i kto zapisze cie jako współwłaściciela. Jeżeli ta osoba zapłaci za ciebie jeden miesiąc najwyższa składkę zdrowotną lub jeśli prowadzisz sama biznes sama zapłacisz tą składkę ale najwyższą bez względu ile masz przychodu składka musi byc najwyższa a potem nawet za miesiąc jak dasz zaświadczenie, że jesteś w ciąży to ZUS będzie ci miesięcznie wypłacał 6300 zł.. serio, na wp.pl pisze o tym to legalny proceder wynikający z luki prawnej.. a u mnie dziś pierwszy dzień po urlopie.. nie wiedziałam w co ręce wsadzić ale dobrze że już za mną hehe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
ambaje kochana jesteś że mi o tym piszesz, ale ja wiem ze tak jest... ze jak sobie podwyszę stawki do maksimum to bede otrzymywala takie duze macierzyńskie... tylko warunkiem jest ze ta firma przez ten caly czas (czyli całą ciąże i pol roku po ) bedzie istniec... a na tą chwile moj biznes nie przynosi przychodów i nie wiem czy nie zamknę sklepiku :(, a wtedy nici z jakiegokolwiek macierzynskiego (no chyba ze podejme prace na normalną umowe gdzieś indziej)... ale w sumie też zastanawiam sie nad zamknieciem stacjonarnego sklepu, a pozostawienie internetowego, czyli ze mialabym dalej firme i nadal należałoby mi sie to macierzynskie... no zobacze jak to bedzie... przede wszystkim kiedy zajdę w ciąże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!Ja właśnie tak samo jak założycielka tego topiku postanowiłam Założyć nowy gdyż sledzilam juz podobne i dziewczyny były tak zaawansowane w staraniu ze wachalam sie aby dołączyć;)No i założyłem nowy a tu takie nie miłe komentarze.się posypały,nie spodziewalam sie ze ktos moze byc taki nie miły:(ale koleżanka Firankaa mnie tam odnalazła i zaprosiła do was,więc jestem:)Mam nadzieje że nie macie nic przeciwko abym sie dołączyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Majka88 ja nie mam nic przeciwko i mysle ze inne dziewczyny też nie :) Wszystkie jestesmy w podobnej sytuacji, więc czemu by nie wspierać się, radzić, żalić i cieszyc razem :) Nas tu jest tylko kilka i w sumie każda zabiegana...i jakos tak niezbyt czesto piszemy :) Ale może jak bedzie wiecej nas to większy ruch się zrobi :D Majka który to twój cykl? KiedysMozeSieUda ja do @, lub ewentualnego testowania mam jeszcze aż ponad tydzien... ale z tego co pamietam ty masz mieć na dniach... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majka88. Fajnie, że dołączyłaś. A u Ciebie staranka w tym cyklu już były czy dopiero będą? Napisz coś o sobie. KMSU- KiedysMozeSieUda pozwoliłam sobie na taki skrót bo cały nic taki długi. Mam nadzieję, że się nie pogniewasz. Ja testować będę w niedzielę ale strasznie mnie korci wcześniej:). I znowu miałam sen. Tym razem było i straszno i śmieszno. Sniło mi się, że poszłam na USG, które sama sobie robiłam, dopochwowe oczywiście. Aparat oczywiście nie był taki jak w gabinetach tylko jakiś dziwny był. Na monitorze zauważyłam 2 zarodki- i tu szok, BLIZNIAKI??????? No nic to będą blizniaki. Zrobiłam na nie zbliżenie, wygłądały jak takie małe niedorozwinięte jaszczurki. Rozmawiały ze sobą i śmiały się. Tak jakby wiedziały, że je podglądam i obgadywały mnie i chichotały do siebie. Ten śmiech to miały taki jak wiewiórki w bajce Disneya. Jak się obudziłam to sama zaczęłam się śmiać:)) :)) :)) Ale mam jazdy hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam mega notkę i mi zjadło.. O Boże.. ogólnie u mnie 10 dc więc jeszcze czas na testowanie.. Firankaa ja to taki wyszukiwacz luk prawnych jestem trochę czasami.. Nie kombinuje i nie oszukuje ale czasami mi się udaje wykorzystać okazję.. Firmy bym nie założyła by kase dostawać ale jak wracałam z macierzynskiego to znalazłam lukę prawną by mnie nie zwolnili hehehe.. KMSU - mi też podoba się skrót jeśli się nie obrazisz.. Majka witamy, miło że jesteś napisz coś o swoich starankach!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gagkan apropos twojego super snu heheh.. czytałam kiedyś że naukowcy dowiedli że kobiety które przed ciążą łykały podwójną zalecaną dawkę dzienną jodu w tabletkach wszystkie zachodzą w bliźniaczą ciążę.. badania robiono na 200 ochotniczkach z USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka88 Witaj milo ze jestes jestesmy tu po to zeby sie wspierac :) ktory cykl staran moj edzie 6 jak niechciana @ przyjdzie 14 Firankaa tak jestem na dniach boje sie :(jak wstreciucha nie przyjdzie 14 to 17 testuje:) gagkan jasne skrot mi odpowiada i napewno sie nie pogniewam :) Twoj sen byl taki zabawny ze smialam sie sama do siebie zastanawiam sie skad sie biora takie sny :) ambaje83 nie mam nic przeciwko na skrot wiadomo ze chodzi o mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec mam.24 lata moj N ma 29,jestesmy razem 5 lat,w sumie to na poczatku roku odstawilam tabletki anty,jakos specjalnie sie nie staralismy,ale wiecie zawsze mialam troche nadzieji ze moze akurat sie uda;)Powiedzmy ze jest to moj drugi cykl staran,@ mam raczej reguralne29-30 dni i dość obfite co mnie martwi..dzis jest 31d.c w zeszlym tygodniu robilam test bo dziwnie sie czulam i nawet moj N powiedzial ze jestem jakas inna,a tu jedna gruba czerwona krecha:( czuje ze@ nadejdzie,bylismy za granica na urlopie teraz wiec moze dlatego sie spóźni,ale nie załamuje sie:)Za was trzymam kciuki dziewczyny,musze jeszcze dokończyć czytanie zeby dowiedziec sie co nie co o was.Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagkam dopiero zobaczyłam że pytałaś wcześniej jak napisać coś w stopce. Musisz wejść w opcje "Moje konto" masz ją u góry Spis tematów - Dodaj nowy temat - Szukaj - Dodaj do ulubionych - MOJE KONTO, logujesz się i od razu cię przenosi do takiej tabeleczkie gdzie możesz uzupełnić swój email, kilka słów o sobie i stopka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie po co ja to piszę.. przecież ty masz już stopkę.. heheh nie obudziłam się jeszcze.. śmigam do pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
ambaje jaki z Ciebie ranny ptaszek :D Ja mam dzisiaj w końcu wolne i mam zamiar pół dnia leżeć w łóżku :). Pozatym bardzo zimno dzisiaj u mnie 10 stopni i deszcz, już całkiem po lecie... Majka a może za wcześnie test zrobiłaś... może jednak @ nie przyjdzie :) KMSU też już zaraz się dowie :), a ja jeszcze tak dlugo musze czekac... gagkan super masz te sny :), a powiedz kiedy ty będziesz ewentualnie testowac? bo chyba już nawet na dniach :) ambaje a ty? Ty jesteś przed starankiem w tym cyklu, dobrze mi sie wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Dziewczyny a może zrobimy sobie taką tabelkę, łatwiej nam wtedy będzie :) Wpisujecie sie :) Nick .......... wiek .........cykl starań .......woj..........II kreseczki Firankaa........28...............1.............śląskie........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
Tak będzie lepiej :) Nick ............wiek.....ostatnia @....cykl starań .......woj.......ciąża Firankaa.......28...........23.08...........1................śląsk.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny co za paskudna pogoda leje wieje i 10 stopni wrrr nic tylko caly dzien spac. Majka88 mam jednak nadzieje ze okres nie przyjdzie i zycze Ci 2 kreseczek :) ambaje83 milej pracy i udanego dnia :) Firankaa tak u mnie jutro powinno sie okazac bo mam zawsze okres punktualnie. Ale czuje ze nic z tego nie wyszlo :( zero objawow a tempka dzis rano 36,9 wiec chyba spada :( nie mam juz zadnej nadziei po porannych mierzeniach temperatury:( Nick....KiedysMozeSieUda....22....5....woj....slaskie.... Nick....Firankaa....28....1....slaskie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firankaa poprawiam tabelke bo zle spojrzalam :) Nick....Firankaa....wiek....28....ostatnia@ 23.08....cykl staran....1....woj....slaskie.... Nick....KiedysMozeSieUda....22....17.08....5....slaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
KiedysMozeSieUda nie tra nadziei jeszcze :) 36,9 to jest wysoka temperarura, nawet jak co nieco spadła Ci... trzymam kciuki :) Nick ................wiek....ostatnia @....cykl starań......woj.....ciąża Firankaa..............28.........23.08...........1............śląskie.......... KiedysMozeSieUda...22........17.08...........5............śląskie........... Wpisujcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......................Wiek.....Ostatnia@.....Cykl starań...woj...ciąża... Firankaa.................28.......23.08.................1..............śląskie.......... KiedysMozeSieUda22.......17.08................5...............śląskie......... Majka88..................24.......13.08...............2...............wielkop....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynu!Do mnie nadal @ nie przyszla ale cos mnie pobolewa brzuch wiec spodziewam sie na dniach,a jak nie to bede testować:) juz czeka w torebce tescik.KiedysMozeSieUda nie martw sie jak nie teraz to w nastepnym cyklu,nie ma co sie zalamywac kazdej z nas w koncu sie uda;)Zycze Ci zeby jednak @ jutro nie dotarla do Ciebie.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Hej, mogę do was dołączyć? też zaczynam starania od września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka88 a kiedy u Ciebie miala byc @ ??? ile sie spoznia ? ja strasznie bym chciala zeby sie juz w koncu udalo i zeby @ nie przyszla jutro ani przez najblizsze 9 miesiecy :) nie wiem czy czytalas nasze wczesniejsze wpisy ale smialam sie ze na prawo jazdy czekalam 5 miesiecy bo zdalam za 5 razem to moze w koncu zajde w ciaze bo tez juz czekam 5 miesiac :) hihihi skad jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firankaa dzieki za wsparcie :) nawet nie wiesz jak bardzo licze na to ze sie jutro ta meda @ nie zjawi :) Mam do was pytanie czy wasi mezowie partnerzy wiedza ze mamy nasze forum ? jak tak to co oni na to ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa**
Trochę dodałam do tabelki, bo nie wiem kiedy wy macie mieć :) Nick......................Wiek.....Ostatnia@.....Cyk l starań...woj...ciąża... Firankaa.................28.......23.08.................1 ..............śląskie.......... KiedysMozeSieUda22.......17.08................5.......... .....śląskie......... Majka88..................24.......13.08...............2.. .............wielkop.... Wrzesniowa**............25.......30.08............1........pom... przew. termin @ 26.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
wrzesniowa witamy! fajnie ze jest nas coraz wiecej :) KiedysMozeSieUda moj mąż wie o naszym forum, ale czytać mu nie daje :P, wie jednak ze po kilka razy na dzien tu zaglądam :) On jest taki śmieszny, mówi zebym juz robila test hehehe, kiedy dopiero jest kilka dni od owulacji :D Ja zaraz sie zbieram do sklepu, dzisiaj mam zamiar zrobic rogaliki z serem :) I moja siostra ma urodziny, wiec wieczorem ide do niej na torta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firankaa
no ale to będą emocjonujące dni... i KiedysMozeSieUda i Majka na dniach dowiedzą sie... oby sie wam udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×