Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liyla

CHUDNIEMY!!!

Polecane posty

Gość ninka545
jeszcze jestem na sekunde ja mam tak z 5 kg tylko albo az ale to wszystko to sadlo na brzuchu i musze to zrzucic :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, polecam Wam sprawdzić programy dietetyczne, które układają na tym portalu: http://lionfitness.pl/program-dietetyczny,odchudzanie,1.html Ich główna przewaga nad innymi, uniwersalnymi dietami jest taka, że tutaj każdy jeden program dietetyczny jest w pełni spersonalizowany i dostosowany do potrzeb i problemów konkretnej osoby. Także za koszt dosłownie kilku złotych można już wykupić sobie naprawdę dobrą dietę, a ponadto w pakiecie korzystać jeszcze z porad dietetyka. Polecam sprawdzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
zrzucisz to ninka545 - wierze w ciebie:) dzięki za program terrarum, przyda się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
nikt się nie odezwał? Trudno... Dziś zjadłam: - dwie kromki chleba pszennego z masłem, pomidorem i ogórkiem - kebaba (którego nie powinnam jeść) I do tej pory nic. Oprócz tego wypiłam jeszcze 6 piw. A jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
jak tam ninka545, zdecydowałaś się na jakąś diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
Jestem już po śniadaniu - dwie kromki chleba z serkiem topionym, pomidorem, ogórkiem i papryką, kawa A wy dziewczyny, jak z waszym odchudzaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
Powoli zdaje sobie sprawę, jak obżarstwo może niszczyć człowieka. Dziś czwarty dzień mojego odchudzania. Przez te 3 dni mało co zjadłam i czuję się naprawde świetnie, lekko. Brzuch robi mi sie płaski, nie czuję sie jak balon i to jest świetne uczucie. Jestem dobrej myśli:) Dziewczyny nie poddawajcie się tak łatwo. Nie pozwólcie, żeby jedzenie was zniszczyło! Trzymam kciuki za wszystkich odchudzających się. Pozdrawiam:) Bądźcie silne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Puszka Bejbuszka
Będę tu nietypowa:) tydzień do porodu mi został ale szukam wsparcia w zdrowym odżywianiu, taka rozgrzewka przed konkretniejszym braniem się za siebie po ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka545
witajcie , nie mogłam wczesniej pisac ale juz pisze na razie jestem na mz a po niedzilei , czyli od poniedzialku zobacze jaka diete zrobie ;) jak wam idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Puszka Bejbuszka
Ja dziś banana zjadłam, 4 kromki chleba z margaryna i wędlina, jedna parówka i na obiad brązowy ryż z pieczona karkówka mniam :) Tylko że tak ja upiekłam że w sumie to bardziej grillowana wyszła niż pieczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka545
no ja 5 minut temu zjadłam 6 wafli ryzowych z nutella, a wczesniej mi tak dobrze szło :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Puszka Bejbuszka
Ja dziś banana zjadłam, 4 kromki chleba z margaryna i wędlina, jedna parówka i na obiad brązowy ryż z pieczona karkówka mniam :) Tylko że tak ja upiekłam że w sumie to bardziej grillowana wyszła niż pieczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Puszka Bejbuszka
Ja mam też problem z Nutella:) mam w lodówce cały słoik bo mi mój chłopak z Niemiec takie rzeczy przywozi i mnie korci:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka545
no jam wogole to słodyczowa i chlebowa jestem mniamm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Puszka Bejbuszka
Ja na początku ciąży w ogóle niczego sobie nie żałowałam, co chciałam to mi chłopak kupował a potem jak wyjechał to zajadalam smutek i tak mi ok 25 kg przybyło... Teraz trochę się ogarnęłam ale to chyba za późno:( bo taka nadwage trzeba wspomóc ćwiczeniami na które pewno nie będę mieć czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
hej dziewczyny:) ja też uwielbiam słodycze, zresztą jak każdy:) Przez 3 dni nie zjadłam nic słodkiego ale dzisiaj niestety skusiłam się na rogala z czekoladą, potem zjadłam banana i na obiado-kolacje mielonego kotleta i jajko sadzone z ćwikłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka545
ja mam tak dopoki nie zaczne to okey ale jak zaczne to potem leciiiiiiii i juz zjem o wiele za duzo to samo mam z chlebem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
wystarczy się ograniczyć. Zanim sięgniesz po następny kawałek ciastka czy tabliczki czekolady pomyśl czy warto? I jak będziesz wyglądała za miesiąc jeżeli odmówisz. Trzeba być po prostu silnym. Ja sie już nie mogę doczekać, aż się zmierze i pokaże o wiele mniej. Zapomniałam jeszcze o jogurcie "danone" W sumie wyszło ok 1300kcal, nie jest źle, mam nadzieje że jutro będzie mniej. W porównaniu do tego, ile jadłam wcześniej... pochłaniałam chyba z 3000kcal a czasami i więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka545
wiem ,wiem , trzeba zaczac panowac nad ilosciami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
a jakie masz rozmiary?? bo sie zastanawiam, co ile mam się mierzyć, tydzień to za krótko, nie chcę sie rozczarować, myślałam że co dwa tygodnie. Wybrałybyśmy sobie jakiś dzień, w którym będziemy się mierzyć i chwalić swoimi osiągnieciami:) lub odwrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka545
nie wiem jakie nie mierzylam sie ostatnio zmierze sie w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka545
bo jutro z rana nie bardzo mam czas a wole to na pusty zoladek zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka545
no ale ja diete zaczne i tak od poniedzialku i nie wiem jaka jeszcze no ja wole sie mierzyc w wolny dzien wiec mi sobota by odpowiadala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
dobrze, to zmierz się w sobote i napisz. Ja od poniedziałku zaczęłam się odchudzać, czyli powiedzmy że za 2 tygodnie w sobote będziemy się mierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka545
okey ja chce z 5 kg zrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
mi by się przydało więcej. Nie wiem ile waże, ale ostatnio jak ważyłam się pare miesięcy temu było 65kg, myśle że od tamtego czasu ani nie schudłam ani nie przytyłam. Chciałabym ważyć o 10kg mniej, no ale i tak ważniejsze są dla mnie wymiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka545
ja to na dobra sprawe wole z cm zleciiec i ponoc dieta wysokobialkowa dr clarka jest dobra bo tam leci sie w cm bylam na niej 1 dzien ale potem pzrerwalam bo jestem w sumie szczupła ale w brzuchu mam najwiecej , dieta south bneach tez jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka545
south beach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
też słyszałam że te diety są dobre, ale mimo wszystko wole jeść co chcę tylko o połowe mniej. Znam siebie bardzo dobrze i wiem, że na diecie szybko się złamie i nic z tego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×