Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liyla

CHUDNIEMY!!!

Polecane posty

Gość ninka545
no ja tez wole ale bede sie opierac na jakichs przepisach ale ostatecznie dam znac wponiedzialek co zaczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka545
Mama Puszka Bejbuszka a co u cien=bei? jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
dieta ciekawa i nawet nieskomplikowana, lepsza niż dukan. okey to daj znać i do dzieła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka545
no lepsza niz dukan to takie polaczenbie dukana z south beach z 2 faza mniej wiecej dam znac odezwe sie jutro :) w sob ote pomiary a w poniedzialek dieta tylko jaka???? okaze sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
musisz się zdecydować, ja raczej ci nie doradze bo nie wiem jaka jest najlepsza i jaka byłaby dla ciebie. Ja też się jutro odezwe i przypomne o pomiarach:) to do usłyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
ja po śniadaniu: - dwie kromki chleba pszennego z serkiem topionym, ogórkiem i papryką, kawa Szczerze powiem, że wcale nie chciało mi się jeść, ale zmusiłam się (podobno to podstawa w odchudzaniu). A jak wam idzie dziewczyny? kafemamusia odchudzająca się mama Mama Puszka Bejbuszka GDZIE SIĘ PODZIAŁYŚCIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka565
ja tez po sniadanku zjadłam 4 kromki chleba kresowego z szynka tradycyjna i zołtym serem i garsc winogron , teraz pije kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saternia
teraz zjadlam jeszcze 2 duze brzoskiwnie , potem dopiero obiad , udko z kurczaka z surowka 9 ale dieta prawdziwa od poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
troche dużo, ale ty dopiero diete masz od poniedziałku to możesz sobie pozwolić na większą ilość. Ja zaraz idę sie troche poruszać, muszę zacząć robić generalne porządki w domu. Trzeba spalać kcal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saternia
a uciekl mi watek sniaadanie- owsianka, sliwki suszone. zielona herbata i dopiero ma byc o tych brzoskwieniach i udku dieta od poniedzialku bo jeszcze mam wakacje , i dopiero szkola plus dieta a i dieta to mż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
zmieniłaś nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
myślałam że to ninka545 To w takim razie jesteś tu nowa, witam cię serdecznie:) super śniadanie, bardzo pożywne, z dużą ilością błonnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saternia
witam ja nie mam wogole pojecia o dietach i dlatego zaczne od mz mam 10 kg do schudniecia i najwiecej w udach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
ja też musze kupić sobie zieloną herbatę. To z dietą startujesz razem z ninką545. I dietę też wybrałaś dobrą, moim zdaniem najlepszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
to tak jak ja, też bym chciała 10kg schudnąć i też najbardziej w udach i biodrach. A jakie masz wymiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saternia
nie mam pojęcia nawet nie mam cm w domu musze kupic i sie zmierzyc , moze jutro lyb w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralik026
dobrze, w takim razie czekam saternia:) Witam cię aneeczkaam:) Pewnie że możesz dołączyć:) Gratuluje 1kg w dół, zawsze to coś na początek. A ty jakie masz wymiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saternia
a ja pomylłam topiki i dlatego mi tak wyszlo z tym pisaniem ojej :) ale zycze wam powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
Przepraszam, zmienił mi się nick niechcąco:) to ja Liyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
dzięki saternia, ale możesz się dołączyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
często mi się mylą nicki, bo odwiedzam różne fora::) Dzięki mila1982 za propozycję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jklkokaklal
chyba adriana lukaszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dołączam. Dzisiaj 5 dzień diety ograniczenie do ok 1000 kcal + woda z octem jabłkowym - ważę się niestety codziennie - od poniedziałku 2 kilo mniej :) ale zawsze tak jest na początku. Potem niestety gorzej . Do zgubienia (od dzisiaj) 10,8 kg. Moja idealna waga to 55 kilo ( chociaż przy 57 już dobrze wyglądam - to 55 to może nawet troszkę za mało) ale 55 to będę miała drobny zapas. Oprócz jedzenia ćwiczę pół godziny na orbitreku . Mam nadzieję że będziemy się wspierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaaaaaaahaha
chyba dziewczyno siedzisz nie na roznych forach ale arczej na roznych nikach pzryznaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ;) nie wiem jakie mam wymiary ale dzisiaj się zmierze i napisze. Mam problem z brzuchem i chce z niego najwięcej zrzucić. Po za tym to mam 170cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
Witam ozna:) gratuluję 2kg:) też chcę schudnąć do 55kg. Nie martw się uda nam się:) Do hahahaaaaaaahaha: nawet nie wiesz jak się mylisz:) koralik026 tu nie znajdziesz, chyba że na forum "moda i ubiór" - interesuje się tym, i co głupio ci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaaaaaaahaha
wszedzie powinno sie miec 1 nik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
aneeczkaaam: Ja też mam 170cm wzrostu. Głowa do góry będzie dobrze!:):) Ja dziś 5 dzień odchudzania i czuję sie świetnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×