Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liyla

CHUDNIEMY!!!

Polecane posty

Gość Liyla
a dlaczego jeden? ja mam akurat dwa, bo siedzę na dwóch różnych forach, nikt nie musi wiedzieć, że jestem osobą, która się odchudza. No ale właśnie się wydało. I co lepiej ci z tego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
nie przejmuje sie wcale aneeczkaam. Próbuje temu komuś grzecznie powiedzieć, żeby spadał:):) nie chce być wulgarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
Też tak sądzę, teraz musi nam się udać:) Teraz albo nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, nie ma się czym przejmować. Przecież chyba stworzyłaś ten topic żebyśmy się wzajemnie wpierały - a to czy jesteś Lilya czy ktoś inny to chyba nie ma znaczenia ? A odchudzanie jest super - tylko ono jest ze mną całe życie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka565
hej , witam nowe osoby na diecie , ale się rozpiasłyscie. :) jade na zakupy , bede pozniej damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka565
a tamtymi glupimi wpisami sie nie przejmuj najlepeij nie odpowiadac na ich zaczepki to sobie pójda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
No właśnie ozna:) Temu komuś chyba nawet się głupio zrobiło i dał sobie spokój:) Niestety, niektórzy mają tak, że całe życie muszą się kontrolować albo być na diecie. Życie nie jest łatwe. Miłych zakupów ninka565:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie! Mi się bardzo nie spieszy ale chce zrobić to w tym roku. Do świąt, sylwestra. Właśnie jem drugie śniadanie dwa jajka gotowane z sosem z musztardy, jogurta naturalnego i pieprzem prawdziwym do tego herbata zielona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
Ja też bym chciała być o połowe chudsza do świąt. Uda nam się aneeczkaam:) Zobaczysz! A tak przy okazji życzę smacznego. Ja też się będę zmywać, troche się zasiedziałam a tu czas leci. Czas na porządki. Wam dziewczyny też radzę się troche poruszać, szkoda czasu na siedzenie, trzeba spalać kcal:) Będę wieczorem. Do usłyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandraaaaaaaaa
Zapraszam na mojego bloga o psach : www.zmiloscidopsow.blogspot.com ! Zawsze nowe,ciekawe artykuły. Informacje zarówno o pielęgnacji,wychowywaniu psa, jak i o rasach psów :) ZAPRASZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja także uciekam bo też mam sporo do sprzątania. Robię porządki na strychu bo na wiosnę chce wykorzystać go i zrobić jako cześć mieszkalną-także troszkę kalorii spale. Pa pa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka565
ja jestem po zakupach , nawet udane byly pije kawe i jem lody ale od poniedzialku bede sie trzyma czasd diety ktora wybiore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka565
nie no mój brzuch mnie dołuje jaka diete zrobic aby spadł? poradzzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
hej dziewczyny! Ja nie dawno skończyłam porządki robić, padam na twarz. Ale przynajmniej sporo kalorii straciłam:):) ninka565: nie mam pojęcia co ci doradzić, nie znam się na tych wszystkich dietach. Wiem tylko, że na płaski brzuch je się obowiązkowo śniadania, pije dużo wody i powinno się jeść głównie białko no i oczywiście ćwiczenia na brzuch. Tyle co na ten temat wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
może dziewczyny będą wiedziały coś więcej na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za dzień! Marze by już się skończył.. Ostra Kłótnia z mężem była. Jedyny plus tego to to że przez pół dnia nie miałam ochoty na jedzenie i nadal nie mam. Na dodatek boli mnie głowa więc chyba pójdę już spać. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
nie przejmuj się aneeczkaam. Na szczęście dzień już się kończy. Weź ciepłą kąpiel, zrób meliske na uspokojenie i do łóżeczka. Miłych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
witam! Ja po śniadaniu: bułka z serkiem top. i ogórkiem, kawa. Jak u was dziewczyny? aneeczkaam, ninka565: zmierzyłyście się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
podliczyłam kalorie z wczorajszego dnia. Jest nieźle, wyszło ok 1000kcal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka565
hejka ja siwe zmierzyłam w pasioe mam 75 cm w biodrach 932 i w biuscie tez udo w najwiekszym miejscu 51 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka565
biodra 92 haha ale sobie napislam ponad 900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka565
ale mierzyłam sie w spodniach jutro zmierze sie dokładnei bez ubranai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj przed prysznicem zmierze się i Wam napisze, sama jestem ciekawa. Mój dzień udany. A jak tam u Was dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
ninka565 ale ty szczuplutka jesteś. Ja miałam dziś ciężki dzień, duuużo, duuużo pracy. Tak więc nie posiedze na forum, idę brać kąpiel i do łóżka, padam z nóg.. Jutro się odezwę. Trzymajcie się:) aneeczkaam: czekam na twoje wymiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
podobne wymiary do moich. Podliczyłam kalorie z wczorajszego dnia, wyszło ok. 1200kcal. Ale przez cały dzień to spaliłam:) wiadomo, porządki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
analizując poprzednie dni, ani razu nie przekroczyłam 1500kcal, więc chyba nie jest źle:) dziś 6 dzień mojego odchudzania:) Lece robić coś na obiad, zajrze do was później:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka565
wymiary mam podobne choc mierzyłam sie w spodnaich ( obcislych)- jutro jak zaczne diete napisze jeszcze raz dokąłdne wymiary niby szczupla ale brzuch gruby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×