Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liyla

CHUDNIEMY!!!

Polecane posty

Gość surfiniaa126
Hej dziewczyny, dołączam do was jeśli mozna. Za 3 tygodnie wesele a ja źle czuję sie w sukience. Chce schudnąć ok 3 kg. Ważę 53 kg , wzrost 158 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka565
witaj surfjinka, dołaczaj razem lepeij w grupie sie powspierac ja tez mam nieduzo pare kg ( z brzucha ):) a jaka diete chcesz robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfsaa
chudniemi i grubniemy i tak na przemian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
widze nowe osoby:) witaj surfiniaa126, miło że jesteś. ja dziś troche przesadziłam (wiadomo niedziela, nudy i chęć sięgania po jedzenie). Przed obiadem zjadłam jabłko, małą kromeczkę z masłem i dżemem, potem obiad: rosół z makaronem, ok. pół szklanki kaszy z warzywami, kawałek schabu i 2 kiszone ogórki i potem znów jabłko, trochę malin, plasterek szynki. Ale na szczęście opamiętałam się. Zamierzam już nic nie jeść do końca dnia. Podliczyłam kalorie: ok. 1400kcal - troche dużo. a ty ninka565 na jaką diete się zdecydowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
i najgorsze jest to, że nic dziś nie zrobiłam, zero spalnonych kcal. Zrobiłam tylko obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
kurcze, ale żałuje, że tyle zjadłam, do tej pory mam wzdęty brzuch. Ide ćwiczyć! Potem się odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
nici z moich ćwiczeń, 10min aerobiku i 20 przysiadów - i wymiękłam, chyba mam ciężki dzień, nie mam na nic ochoty. Pije mięte bo dalej mam brzuch jak balon. Coś okropnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adeajda84
Hej można się przyłączyć?odchudzam się od prawie 3 tyg i schudłam prawie 4 kg.Moja waga startowa to 66,8,waga na dziś 63

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adeajda84
W udzie mam 56cm,w biodrach-98cm,na wysokości pępka-74cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka565
adelajda gratulacje jak zrzucilas te kg na jakiej diecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adeajda84
moja dieta to 50/50 kiedyś już na niej byłam niestety przerwałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
Witam cie Adeajda84:) fajnie że jesteś Gratuluje zrzucenia kg. Masz takie same wymiary, co ja:) A ile masz wzrostu? ninka565 dziś pierwszy dzień twojej diety:) U mnie dziś będzie mijał tydzień. Ciekawe czy coś schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaamjn
hejka a te 50/ 50 jak wyglada? tez musze schudnac troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
kurcze, zastanawiam się co robić, nie mam na nic ochoty a pasowałoby spalać ten tłuszcz. Sprzątać mi sie nie chce, jestem jakoś dziwnie osłabiona, a o ćwiczeniu nie wspomnę:/ Może kawa pomoże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki nie było mnie bo niestety bądz stety musze pracować.Liyla ma racje co do mojej diety jednego dnia jesz normalnie drugiego maks 500kc i tak naprzemiennie.Mój wzrost to tylko 156cm. Moje menu: -banan -jabłko -owsianka z 5 łyżek płatków z łyżką kakaa ala puchatek,słodzikiem i odrobiną śmietanki -kawałek loda bakaliowego i kawa.Nic już nie jem wypije jeszcze pewnie z 2 kawy z mlekiem. Zapomniałam o dość grubym plasterku szynki-teraz już wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka565
heja ja jednak od jutra dzis mialam troche nerwowy dzien ale juz okey tylko dalej nie wiem jaka dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
hej dziewczyny:) Adelajda84 to dobrze że dużo pracujesz. Przecież lepsze to, niż bezczynne siedzenie. Będziesz szybciej chudła. ninka565 musisz wziąć się w garść i zacząć diete! Jutro ostateczny dzień! Może wypróbuj dietę, co Adelajda84. To chyba dobra dieta dla osób ze słabą wolą i widze że skuteczna, albo po prostu jedz mniej tak, jak ja. Pod koniec dnia licze kalorie. Nie chce w ciągu dnia, ponieważ wiem, że cały czas będe myśleć o jedzeniu. Dziś: ok. 1000kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka565
hejka dzieki za stronki pioje kawe ja bez kawy nie dam rady :) i dieta dalej nie wiem,\ jaka poczytam te diety za chwilke a kusi mnie ta 13 dniowa dk :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka565
piszcie cos bo zaraz cos zjem zakazanego tzn nie dietowego dalej nie wiem co robic ale jestem niezdecydowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema laski ! Nie pisałam kilka dni. Mój mąż wyjeżdża jutro za granicę więc właściwą dietę zaczynam od jutra mam do zrzucenia ok 8,5kg bo udało się jakimś cudem w trzy tygodnie zgubić 1,5. Teraz będę już tu częściej pisała ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziewczyny dołącze sie do Was:) Moja dietka to przede wszystkim MŻ, ograniczyć słodycze i ruch. Narazie efektów nie widać moich zmagan ale jak będę miała motywacje i wsparcie to może kg polecą w dół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy witamy. Przyda się więcej osób i wsparcia. Ja będę tzn próbuje stosować taka sama dietę co Ty MałgosiaGosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslę, że to bedzie optymalne rozwiązanie. Zwłaszcza, że wiem iż rygorystyczne dietki nie są dla mnie;) mam zbyt słaby charakter;) Kiedys stosowałam Dukana- fakt schudłam na nim szybko ale monotomia mnie zabiła:) teraz na białko nie moge patrzeć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspólne odchudzanie to świetny pomysł! Razem zawsze raźniej, a i motywacja jest o wiele większa :) Najlepiej już na samym początku odchudzania zaplanować swoją dietę - odpowiednio dobrać ją do potrzeb swojego organizmu. Jeśli jednak przerażają Was tabele kaloryczne i dokładne rozpiski co i o której powinnyście jeść, zachęcamy Was do odwiedzenia serwisu internetowego www.vivalavita.pl , znajdziecie tam wiele praktycznych porad, a także wirtualny dietetyk ułoży dietę specjalnie dla Was! :) radzę się pospieszyć - teraz pierwszy miesiąc jest całkowicie bezpłatny :) Warto spróbować, czy taki sposób odchudzania będzie Wam odpowiadał ;) trzymamy za Was kciuki i życzymy wytrwałości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
dzięki VivaLaVita:) Witam nowe dziewczyny:) wreszcie coś się dzieje:) Wszystkie damy rade:) bardzo w to wierze! ninka565 bądź silna! Musisz dać rade, jak my damy to ty też! Najważniejsze, żebyśmy wspierały się wzajemnie. Ja 9 dzień odchudzania i jak na razie żadnej wpadki typu "obżarstwo". Czyli jest dobrze, jem o połowę mniej a nawet więcej niż połowę. Zmierzę się za tydzień w sobote dopiero, liczę na jakieś efekty. Jak myślicie, będą jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno Lilya, ja myślę że nawet ponad 2kg w dol. Jesteś super zmotywowana! Tylko pozazdrościć! W 9 dniu to Twój organizm już się przyzwyczaił do 'nowego' jedzenie i teraz zobaczysz jak waga będzie leciała w dół ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyla
no to super, cieszę się bardzo:) dziękuję aneeczkaam:* Też się dziwie, że jestem taka zmotywowana, to do mnie nie podobne, ale w końcu musiałam. Mam nadzieje, że się nie wycofam. Nie mogę sie doczekać dnia, kiedy każda z nas powie, że osiągnęła swój cel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×