Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

A tak na pół gwizdka :classic_cool: ­ O, o, już wiadomo, że pewne rzeczy są piękne :D Tak więc myślę o pięknych rzeczach, Fajansówciu :classic_cool: A powiedz też, bo to mje ciekawi, w jaki sposób, skoro jesteś w sumie z uczuciowego, natknęłaś się na mnie? Przecież ja jestem użytkownikiem dyskusji ogólnej, i to nie rzucającym się w oczy :classic_cool: ­ Oho, LoczeQ się namyślił i wrócił :classic_cool: Przerwy robi się drogi LoczQ tak, że w miejscu gdzie ją planujesz pisze się: & shy ; [ale bez spacji]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd wiesz że nie kolegi
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba dla mnie to za trudne
😭&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie jest to shy
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumię pytania
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic się nie stałooo
czyli do żyletek w Rossmanie dorzucasz plastry? :classic_cool: ­ to pięknie, bo piękne rzeczy są piękniejsze od rzeczy niepięknych :classic_cool: na ogólnym też bywałam i nie pamiętam w sumie, kilka razy zdarzyło mi się Cię czytać i wydawałeś mi się taaaaki sympatyczny 😭 ­ ok, skoro koledzy nie pomogli to może koleżanka da radę :classic_cool: a więc - po zdaniu pierwszym robisz enter, w linijce gdzie ma być przerwa wpisujesz bez spacji to co Ci napisali, czyli ­ i znów enter :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic się nie stałooo
shy wpisujesz z klawiatury 😭 es jak schabowy, ha jak halibut i yyyy jak yyyy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorzucasz plastry
ze niby ja jako gratis ? ­ o chyba juz sie naumiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorzucasz plastry
a bo moze jaki skrot jest na to shy :P ­ mata sposoby jak sie pisze dupa bez gwiazdek pamietam tylko 173 a co przed :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyletki kupuję raczy w supermarketach, a plastry jeśli już to w aptece :classic_cool: W Ossmanie rzadko bywam 😴 ­ Ojena kochanego, co za miły post na mój temat 😭 Nigdy bym nie pomyślał :classic_cool: Rozumiem, że po czasie przejrzałaś na oczy :D ­ Brawo, Loczuś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W koncu Fajek
w koncu jeszcze te brzydkie slowa jak sie pisalo :P d&$173upa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W koncu Fajek
😠 potrenuje gdzie indziej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny smutas
faya, przytulisz do swojej klaty smutną przybłędę? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech ino tylko sprobuje
to Ci oczy wygwiazdkuje Fajek nie przytula 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa, a potem całusy i co jeszcze :classic_cool: Moja wklęsła klata pomieściłaby co prawda wiele istnień, ale nie dam się tak łatwo :classic_cool: Widzisz, LoczeQ już wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic się nie stałooo
rzadko, bo masz daleko? :classic_cool: ­ czemuż niby? jesteś jednym z najsympatyczniejszych użytkowników tego forum :classic_cool: nie znam ich co prawda zbyt wielu, ale jednak 😭 po czasie to najwyżej Ty mogłeś przejrzeć na oczy :D ­ i w ogóle fanek masz sporo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loczqu czyta
wiec :classic_cool: ­ jak sie doopa bez gwiazdek pisze ? ­ pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To też (choć "daleko" to sprawa względna :D), ale przede wszystkim nie mam takiej potrzeby :classic_cool: ­ Ojej 😭 Zaraz się wyłzawię :classic_cool: A kto jest jeszcze tak sympatyczny, jak rzekomo ja? :classic_cool: Ja się w sumie po czasie trochę uspokoiłem, bo myślałem, że se ze mnie bezczelnie robisz yaytzymy :classic_cool: ­ To nie są fanki, tylko dobre kuleżanki. W swoim czasie nasze drogi związał kafelos i tak w tym tkwimy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to było jakoś cos tak
d­upa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to było jakoś cos tak
o wyszło mi :classic_cool: ­ d­upa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to było jakoś cos tak
dobre kuleżanki ? mnie prosze w wasze zwiazki nie mieszac :P ­ buzial dla Kwiatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic się nie stałooo
mnie nie pytaj, ta kafewiedza nie była mi nigdy potrzebna :classic_cool: ­ hm.. no powiedzmy na tyle daleko, że śnieżkiem byś pani rossmanki nie trafił :classic_cool: jak można nie mieć potrzeby bywania w tej drogerii? 😭 ­ chcesz chusteczkę (wiadomo skąd)? :classic_cool: w sumie równie dobrze mogłabym napisać najsympatyczniejszy (tylko nie płacz 😭), bo tak to oczywiście musisz mnie za słówka łapać no ok, rozumiem, w końcu nieczęsto zdarza się, że jakaś obca baba zakłada Ci temat :D 😭 ­ nas też kafelos w pewnej chwili zetknął :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, na tyle daleko właśnie :classic_cool: Muszę też dodać, że zawsze byłem słaby w rzucaniu :classic_cool: A rzeczy, które mógłbym kupić w Ossmanie, kupuję w supermarkecie, także po co miałbym jeszcze łazić do tej cudownej drogerii? 😴 ­ Dziękuję, ale mam swoje chusteczki z Reala i Tesko :classic_cool: ­ 😭😭😭 Za późno :classic_cool: ­ Tak, nas kafelos też zetknął, tyle że jak słusznie zauważyłaś, nikt nigdy - w tym żadna z mych kuleżanek - nie zakładał o mnie takich tematów :D Co więcy, to ja się wbiłem w ich towarzystwo, a nie one w moje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic się nie stałooo
a jak z łapaniem? :classic_cool: bo pewnie do tych realów i tesko masz bliżej :classic_cool: ­ na co CI tyle tego? :classic_cool: no dobrze, osusz łzy, już nic miłego nie powiem :classic_cool: ­ zabrzmiało jak zarzut :D z drugiej strony to ja jestem gospodynią, a Ty gościem, więc trochę się wbiłeś 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, z łapaniem też słabiutko :classic_cool: ­ No można powiedzieć, że bliżej :D Ale nawet jakbym miał dalej, to i tak postawiłbym na supermarkety. Bo gdzie np. mięso kupię? :O To już nie te lata, że w każdym lepszym kiosku Ruchu :classic_cool: ­ Lepiej mieć zapas, niż żeby zabrakło :classic_cool: ­ "Zarzut" :D:O😭 Jesteś nie do podrobienia :classic_cool: No tak, nie da się ukryć, że naruszyłem Twój mir topikowy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny smutas
skoro tak to smutna przybłęda musi skoczyć 😭 ps. 69 strona, zaraz spierdolicie taką aluzyjną stronę i zamiast się zabawić to przejdziecie po bożemu na 70. ehhh, wy zakonniki :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic się nie stałooo
to może z kopaniem lepiej? :classic_cool: i właśnie, jak nóżka? :( ­ no tak, jest to jakiś argument a wolisz Real czy Tesco? :classic_cool: ­ oczywiście, ale to że Ty masz zapas oznacza, że komuś brak :( nie pomyślałeś o tym? 😭 ­ że niby wszędzie zarzuty widzę? :D no ale gdyby nie Ty, to topik utknąłby pośród innych topików i poszedł do kafeteryjnego nieba 😭 no i dzięki tematowi nie jesteś już tak całkiem nierzucającym się w oczy użytkownikiem, choć akurat nie wiem czy to dobrze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×