Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajansfanka

Fajansiarzu, wyczuwam Cię gdzieś tutaj

Polecane posty

Gość Kapituła Orderu Uśmiechu
Niniejszym nominujemy Iwąkę do orderu jw. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema coraz większa gromadko :classic_cool: szczególnie mocno pozdrawiam.. nie, nie Fajansa tym razem (choć też mocno), ale Panią od Koltpleja, której zazdroszczę obcowania z z Krisem i jego gromadką 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszell nologged
Jest czego zazdrościć 😭 Jak on się poci :classic_cool:))))) I jak przeklina (((((:classic_cool:)))))) Niedobry :classic_cool: :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszell nologged
Gaaaaaaaaaaaj ❤️ ❤️ ❤️ Co Ci będę mówić, chłopaki po prostu dają radę i szczują sexem und porządaniem :( Na koncercie byłam, wyobraźcie sobie, że na milion świecących się bransoletek, które rozdawali przy wejściu, (przypuszczam, że TYLKO) moja się nie świeciła podczas imprezy :o :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszell nologged
:D Tak właśnie myślałam, że będzie Wam przykro :classic_cool: No ale szołmast gołon jak mówią :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehhe Mysz, bo Ty nie wiesz, że biednemu zawsze wiater w oczy? :P Fajnie, że poszłaś na ten koncert. Mam nadzieję, że zaśpiewałaś z Koldplejami "Fix Me" także i w moim imieniu :) A "Gravity" też grali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszell nologged
No Gravity akurat nie było :P A na Fix you (które oczywiście zaśpiewałam, a jakże :classic_cool:) i Every Teardrop Is a Waterfall poryczałam się jak kretynka :classic_cool: Ale spoko, wokół mnie baby też płakały i piszczały jak za czasów BSB :classic_cool:)))))) Aż mam dreszcze jak o tym pomyslę 😭 :D:D p.s. Tlen mi nie działa, jedyne co dostałam to komunikat o nowych dostępnych skórkach o 10 rano :classic_cool: 🖐️ Idę i wracam we wtorek, będę się kosmopolityzować w berlińskich pabach und restauracjach :classic_cool: Miłego wieczoru ❤️ 😘 ❤️ Nie odpuszczę!!! http://www.youtube.com/watch?v=fyMhvkC3A84&feature=relmfu Wczujcie się w to kurva, posłuchajcie tekstu i pomyślcie o tym, jak śpiewa to Chris na żywca, upocony, szczęśliwy, uśmiechnięty i tarzający się w konfetti :D ❤️ 🖐️)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoooo, zazdraszczam, a zazdrość straszna rzecz :) Szczęśliwej podróży w tę i z powrotem, Mysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, w tych okolicznościach nie wiem, czy mogę odmachać :classic_cool: Albo co tam! 🖐️))) PS. Nie wiem, czy dojszło, co miało dojść, więc z tego miejsca łączę się z Myszell we wczorajszej radości und euforii, no i oczywiście życzę udanego wypadu do Rajchu; wnieś w ten germański ordnung trochę slowiańskiej fantazji :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hipopotam :classic_cool: Siedzę jak łajza i zaraz w sumie będę schodził z kąpa, gdyż zamierzam się kłaść w spaciulki, ponieważ jutro rano idę do tyry i muszę się choć trochę przespać :O:(😭 A u Ciebie jak tam, sprytna dżamprezowiczko? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedny Hipopotamku , co za niegodziwiec każe Ci pracować w sobotę 😭 i o której musisz w ogóle wstać? :( no a ja padnięta po dość ciężkim dniu, ale w perspektywie mam spanie maksymalnie do 9 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie siódma to zawsze świt :O To po co tak wstajesz wcześnie? Znów idziesz podbijać stolicę? :classic_cool: No ja siebie nie nazwałem hipopotamem 😴 I tak sam się dziwię, co to za zderzenie sprzeczności nastąpiło :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie też, ale w tygodniu i tak wstaję wcześniej, więc wolałabym już tę siódmą 😭 w pewnym sensie :classic_cool: z okazji zbliżającej się jesieni (czy to przypadkiem nie już jutro?) postanowiłam sobie odświeżyć garderobę :classic_cool: pomijając fakt, że każda okazja lub jej brak jest powodem odświeżenia garderoby :classic_cool: czytam między wierszami :classic_cool: no właśnie.. Ty niebezpieczny? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już nie płacz, i tak wstajesz o dziewiąty :classic_cool: ­ Aaa, czyli wietrzysz ciuchy z szafy na dworze, znam ten temat :classic_cool:🖐️ ­ Nastąpiło widać jakieś nadczytanie 😴 Jestem wszak łagodny i delikatny jak mimoza :classic_cool: ­ Ok, sie zbieram się w końcu. Dobranoc, Merlinu, niech Ci się przyśni coś ładnego :classic_cool:🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpóźniej, no ale jest to jakieś pocieszenie :classic_cool: właśnie, a że jutro wolne to i czasu więcej :classic_cool: mam skłonności do nadinterpretacji :classic_cool: lepiej bym tego nie ujęła :classic_cool: i skąd Ci się wzięły odstępy? 😭 też się zwijam, zatem również dobranoc, snów miłych, ale nie za bardzo, co by nie sprawiły problemów ze wstawaniem :classic_cool: i miłego dnia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć fajansiarz :)
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×