Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taki sobie jeden ludź

Gdzie znaleźć mądrą kobietę?

Polecane posty

Gość gość
więc co jest powodem iż twoje wybory są nietrafione ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasia
fajny artykuł - dużo o tym znaleźć kobietę też tutaj jakoszczedzacjakzarabiac blogspot com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obcy astronom to ośla pała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadtadtad12
Witajcie :) Może to głupie, ale ten "Taki sobie jeden Ludziu", który napisał, że szuka mądrej, zadbanej i nie palącej kobiety, to tak, jakbym ja pisał?! Może lunatykowałem i tak napisałem?! ;P Proszę o to cały czas, w myślach i we snach, żeby znaleźć kobietę, z którą będzie można miło spędzać czas, która będzie dla mnie wyrozumiała, jeśli zrobię coś głupiego (*jestem prawdopodobnie człowiekiem ;P), która nie będzie paliła, pija na umór i po prostu będzie kobietą... Czy tak dużo wymagam od życia??? Oczywiście też nie chcę zwierzyny, pasożyta, czy też blachary... *proszę o wybaczenie kobitki, że tak ordynarnie, ale w tych czasach to pożal się Boże... Staram się nie lecieć tylko na ładną pupę, czy też ubrania z firmy "majtki"... "nie samym chlebem żyje człowiek!" Kobieta musi mieć nie tylko to, ale i inne atuty... "Ja suchym chlebem się nie na jem ;P " Piszę to wszystko z serca i myślę, że też znajdę kiedyś takową kobietę... Mam obecnie 28 lat. Jestem szczupły. Nie piję *właściwie to piję w umiarkowanych ilościach..., w ogóle nie palę/nigdy nie miałem papierosa w ustach ;) * nie znaczy to, że jestem nudną ci.ą... Po prostu tak sobie postanowiłem i tego się trzymam... Jakbyś była chętna i masz od 18 do 30 lat *tę granicę trochę poszerzyłem, po to..... i pasujesz do powyższego opisu. Proszę napisz. Myślę, że nie pożałujesz ;) O to mój mail: tadtadtad12@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę późno piszę, ale myślę, że wielu osobom to się przyda, ponieważ znalazłem rewelacyjny sposób na poznanie drugiej osoby w łatwy i przyjemny sposób. Otóż ostatnio natknąłem się na artykuł o książce Marii Bucardi "Magia miłosna" i się nim zainteresowałem. Po niedługim czasie stwierdziłem że warto kupi, ponieważ ludzie dobrze wypowiadają się o tej książce i ma masę fanów na facebooku i youtubie. I okazało się, że to naprawdę działa od roku jestem szczęśliwy z moją żoną i sądzę, że to głównie zasługa tej książki http://magiczny-swiat.es24.pl/opis/664046/magia-milosna-rytualy-i-zaklecia-milosne-przepisy-mikstury-by-znalezc-lub-odzyskac-milosc-najlepsza-ksiazka-marii-bucardi-bestseller.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadtadtad12
Powiem tak: A czy to nie jest wbijanie do podświadomości pozytywnych wibracji? Po drugie po co tyle cerygieli, ze świecami, czarami... Nie chce mi się wierzyć, że trzeba zaczarować płatki kwiatka i zjeść, i żeby to przyniosło skutek? Polecam bardziej mądrych kolesi: Paweł Rawski i Robert Marchel. Oni prowadzą mądre kursy na temat podrywania i związków. http://pawelrawski.pl/kup-produkt/ http://www.jakzdobywac.pl/produkty.html Gorąco polecam ! Mądre i bez papki z kolorowych czasopism i TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"i po prostu będzie kobietą" x Rozwiń myśl Autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem na etapie zastawiania się, gdzie poznać mądrego i wartościowego mężczyznę. Zastanawiam się również, co dla mężczyzny oznacza stwierdzenie- mądra kobieta. Bo jak życie pokazuje, kobieta może być mega wykształcona ale tak naprawdę jest pusta i zwyczajnie głupia jeśli chodzi o życie. Są jednak kobiety, które posiadają coś takiego jak mądrość życiowa. Nie należę do kobiet wykształconych, nie studiowałam. Po prostu tak się potoczyło moje życie. Nie należę również do kobiet młodych, bo mam 43 lata. Mam za sobą 10 letni staż w związku małżeńskim , dwoje dzieci z tego małżeństwa oraz 9 letni staż wdowy i samotnej matki dwojga dzieci , ponieważ mój mąż zginął w wypadku. Nigdy nie szukałam kogoś na siłę, byle by tylko był , tak jak to robią niektóre kobiety ze strachu przed samotnością. Nie potrzebowałam mężczyzny by się dowartościować . Polubiłam swoją samotność. Miałam do ogarnięcia rozpoczęty remont domu i dwoje małych dzieci, w tym jedno które wymagało rehabilitacji po wypadku, poradziłam sobie sama. Czuję się silną i niezależną kobietą, nie szukam sponsora o co zazwyczaj kobiety wdowy są posądzane. Często słyszę od znajomych teksty typu- jesteś taka atrakcyjna a nie umiesz sobie znaleźć faceta. Ale to nie tak. Bo facetów kręci się całkiem sporo...tylko do tej pory nie poznałam takiego, z którym mogłabym zacząć budować coś nowego. Albo był to ktoś tak nudny, że nie było o czym z nim pogadać albo taki bluszcz, przy którym nie dało się swobodnie oddychać, bo to on chciał być jedynym moim hobby. A ja polubiłam swoja samotność na tyle, że chcę mieć czas na poczytanie książki, na fotografowanie, na inne moje pasje. Dzieci już dorosły, mam coraz więcej czasu dla siebie , myślę o napisaniu książki i mam jeszcze apetyt na życie. Chciałabym być z mężczyzną, który to zaakceptuje i nie będzie się dąsał jak akurat dostanę weny twórczej i schowam się gdzieś na trochę :) Absolutnie nie pasują mi mężczyźni, którzy o siebie nie dbają i ogólnie są nieciekawi. Mam bardzo fajny kontakt np. z młodszymi o 3, 4 lata. Jakoś wydają mi się bardziej otwarci na rozmowę , bardziej ciekawi świata. Wolni mężczyźni w moim wieku to albo starzy kawalerzy z dziwnymi nawykami albo rozwodnicy wiecznie przeżywający swoją życiową porażkę. Nie miałam okazji poznać wolnego pana starszego ode mnie, więc tutaj nie mogę się wypowiedzieć. Ale chciałabym być z kimś , kto potrafi odwzajemnić uczucie, jest otwarty i lubi rozmawiać na różne tematy. Z kimś , kto umie być przyjacielem i potrafi cieszyć się życiem :) taki gość z klasą. Gdzie można takich spotkać? Tylko proszę, nie piszcie , że na portalach randkowych. Może tutaj jest taki mądry ludzik, który ma ochotę porozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadtadtad12
Do gość (29.08.2015) Ja niestety będę miał niedługo 29 lat, ale ładnie to ujęłaś... Chyba jesteś wartościową kobietą... Jakbyś chciała popisać *może uda się znaleźć coś/gdzie można takiego kogoś poznać. Sam szukam...... Zapraszam ;) To mój mail: tadtadtad12@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tadtadtad12 Dziękuję za kontakt :) Jesteś w takim fajnym momencie swojego życia...chyba najfajniejszym :) Masz jeszcze wszystko przed sobą . Podoba mi się to, że nie podchodzisz desperacko do tematu i nie rzucasz się na byle co. Tak trzymaj. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadtadtad12
Dziękuję, że tak piszesz ;) *** Mam czasami napady desperacji, ale pod względem pisania z dziewczynami, np. pisząc przez www.mates.pl. Potrafię zasypać listami np. ja ze dwa lub trzy liściki, a dziewczyna tylko jeden... Wiem, że to nie jest równowaga w przyrodzie ;P ale co tu poradzić, jak człowiek chciałby dowiedzieć się jak najwięcej o danej dziewczynie ;) *ostatnio dwa dni temu zacząłem pisać z na prawdę miłą osóbką... Zobaczę jak potoczy się los... ***napiszę wam ;P ;) Na razie cisza... *ale to dopiero dwa dni przerwy... PS. Lubię się otaczać mądrymi ludźmi ;) a zwłaszcza mądrymi kobietami ;) Dobrze jakby się udało coś stworzyć, gdzie będą się spotykać/umawiać/pisać mądrze myślące o życiu kobiety i mężczyźni..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadtadtad12
Odnośnie pisania do pewnej dziewczyny, przez stronkę mates.pl. Pisałem i to dosyć dużo, o dziwo Ona też... Ale co poszło nie tak? *Już piszę... A no to, że ona cały czas wracała myślami za jakimś kolesiem, który już miał się jej oświadczyć, ale nie doszło do tego, a teraz inna kobieta nosi ten pierścionek na palcu... * Często pisała/wysyłała w eter myśli, które tak na prawdę nic nie oznaczały, typu... "szkoda, że tak wyszło... Jestem z Tobą...*ale z kim? do kogo? Nie było określone...*** Takie nijakie tęsknoty, za jakimiś byłymi, czy coś podobnego... Zamiast patrzyć się na przyszłość, to Ona żyła tylko przeszłością i nie przechodziło jej to.... Zadzwoniłem do Niej... Miło się rozmawiało, ale niestety już dziwne coś wyczułem... jak mi zaczęła opowiadać, że z kimś mieszka... zamilkła przez chwilę, a potem zaczęła tłumaczyć mi, że to jest jej ojciec, ale ostatnio się do wiedziała, że to nie przyrodni ojciec... Przestała odbierać tel... *nie byłem nachalny... zadzwoniłem z pięć razy w ciągu tygodnia i napisałem parę smsów... i cisza... Później ponad tydzień minął i napisała, że nie było jej w domu i nie miała komórki przy sobie... *możliwe, ale jej nie uwierzyłem, bo jeszcze tego samego dnia, co z nią rozmawiałem miała oddzwonić... i tak dalej... *** Przestroga, jak dziewczyna już na początku zaczyna coś kręcić, milknie w niektórych kwestiach *jakieś dziwne relacje ze swoimi byłymi itp..., to dajcie sobie spokój... Mężczyźni... Szkoda waszego czasu, zdrowia, a czasami i pieniędzy... Szukajcie dalej, bo nie warto doszukiwać się w kimś czegoś, czego nie ma.... ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nella4
Bardzo fajny artykuł – dużo o tym jak znaleźć dziewczynę też tutaj jakzarabiacjakoszczedzac blogspot com/2016/02/jak-znalezc-wyjatkowa-dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadtadtad12
A i jak ktoś będzie wiedział coś o wartościowych ludziach, dać znać ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×