Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taki sobie jeden ludź

Gdzie znaleźć mądrą kobietę?

Polecane posty

Gość gość
ja jestem statecznym , poważnym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ar_rozsadny
hej, tak zobaczyłem ten temat i wiecie co? Nie mam jeszcze 30-tki. Rodzice rozwiedli się jak zacząłem swoją edukację szkolną. Byłem "szarpany" przez nich i zostałem z matką. Życie dało mi wtedy kopa ale trzymałem mocno gardę. Na początku było ciężko, brakowało w domu pieniędzy ale człowiek pomału doszedł do siebie. W tym okresie obiecałem sobie, że nie będę popełniał błędów i nie pozwolę by moje dzieci cierpiały w ten sposób. Byłem zawsze odpowiedzialny, nie tułałem się po zabawach i nie piłem. Mając ok 20 lat sądziłem, że przed 30-tką będę mógł poznać jakąś sympatyczną kobietę, która tak jak ja będzie chciała czegoś więcej od życia, nie zabaw i picia. I nie będzie mi mówiła, że żaden facet jej się nie oparł wcześniej a ja to robię i na pewno jestem dziwakiem - bo jak tak można? Myślałem, że łatwo będzie spotkać kobietę, która nie musi mieć ogromnych pasji lecz przynajmniej żeby dążyła do czegoś, wiedziała co chce. I super by było gdyby miała czystą kartotekę, bo dziecko to odpowiedzialność - tym bardziej wychowywać nie swoje, ja w takiej rodzinie się wychowałem. Przynajmniej na tą chwilę tego nie chcę - może kiedyś zmienię zdanie. Dziś wiem, że strasznie ciężko spotkać taką kobietę, taką która pomimo moich niedoskonałości nad którymi cały czas pracuję chciała by mi towarzyszyć podczas tej wędrówki. Sam nie mam upragnionej pracy (nie zarabiam nie wiadomo ile) ale uczę się nowych rzeczy i chcę dalej się rozwijać. Widzę innych, którzy mają jakąś pracę i żyją sobie razem, szczęśliwie. Mieszkam w małym mieście tu praktycznie jest kilka miejsc gdzie można wyjść i zobaczyć po raz kolejny te same twarze. I ciężko poznać kogoś bo wszyscy się chowają w swoich hermetycznych środowiskach - jakaś pani tu też to zauważyła. Więc zacząłem szukać w internecie i się okazuje, że kobiety szukają księcia z bajki. Najlepiej gruby portfel. Wygląd to ja nie wiem? I najzabawniejsze to chcą "fajnego faceta/pana". No zakładam, że nie wszystkim się podobam ale podejrzewam je o zbieranie zdjęć. I trafiłem jeszcze jedno każda chce bym napisał jej coś o sobie, hmm. Oprócz kobiety młodszej ode mnie, która ma dziecko oraz jednej starszej. To tak naprawdę żadna się więcej nie odzywała. Przy czym wyszło na wierzch, że sporo kobiet to wybiera z 100 a nawet z kilku setek i dalej nie może wybrać. Ja napiszę tu jedno. Kobiety mają całą gamę wymagań co do facetów a często same nie mają nic do dania drugiej osobie do tego odpisując popełniają masę błędów ortograficznych. Pozdrawiam te rozsądne kobiety, które są jeszcze same a chciały by poznać kogoś :D życzę dużo szczęścia i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obcy astronom
kobiety sa na ogol madre tylko kiedy zyja z nieodpowiednim facetem to glupieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znajdziesz mądrej kobiety, bo one unikają takich sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty jesteś przykładem nieodpowiedniego faceta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MądraKobieta69
z mądrą kobietą są same problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
np jakie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MądraKobieta69
trzeba być uczciwym i szczerym, odpowiedzialnym i dobrym człowiekiem..... z innym nie będzie chciała być... Albo po pewnym czasie odejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MądraKobieta69
i jeszcze jedno - partner musi być mądrzejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ar_rozsadny
MądraKobieta69 wiesz tylko chol...e ciężko znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ar_rozsadny
MądraKobieta69 a w tą uczciwość i szczerość to pomału przestaje wierzyć. Bo będąc taką osobą to często dostaje się po tyłku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MądraKobieta69
widocznie to nie była mądra kobieta. Wobec innych trzeba być ostrożnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy kobieta stawiająca takie wymagania jest mądra ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MądraKobieta69
to nie są wymagania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nie wymagania to co , zalety ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MądraKobieta69
cechy, które prawie gwarantują udany i trwały związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty w takim właśnie związku jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MądraKobieta69
nie, ale trzeba mieć jakiś cel w życiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapewne tak , ale może ten cel jest zbyt wygórowany a wtedy trudno spełnić komuś takie wymagania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MądraKobieta69
ja tylko napisałam, że z mądrą kobietą są same problemy. Sugerując, że może łatwiej się żyje z taką lekko głupawą. Absolutnie nie namawiam nikogo do jakich kolwiek związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tu się z tobą nie zgodze , myślę iż z mądra kobietą , nie mylić z przemadrzałą , łatwiej przez życie iść , czemu masz taki nick , uważasz się za mądrą :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MądraKobieta69
łatwiej iść, jezeli samemu też jest się mądrym... Ja nie miałam takiego szczęścia. Mądra nie byłam, a mąż tym bardziej. Teraz... nigdzie się już nie wybieram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem inteligentna (wg licznych źródeł) ale mądra chyba nie, skoro zawsze wybierałam niewłaściwego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale chyba teraz zgadzałaś skoro masz taki nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu ich odbierasz ich jako niewłaściwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z perspektywy czasu widzę, że te związki niewiele miały wspólnego z miłością i prawdziwą, wartościową bliskością. ergo, były to niewłaściwe wybory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie mamy pewności czym okażą się nasze wybory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak niektórzy potrafią lepiej ocenić sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc co jest powodem iż twoje wybory są nietrafione ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasia
fajny artykuł - dużo o tym znaleźć kobietę też tutaj jakoszczedzacjakzarabiac blogspot com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×