Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taki sobie jeden ludź

Gdzie znaleźć mądrą kobietę?

Polecane posty

Gość łukasz31
jestem jestem fajna, czasami praca potrafi się przeciągnąć, a jak nikt nie czeka to nie widzi się w tym nic złego. Może złapiemy się na maila? Jeśli miałabyś ochotę to zapraszam lucky2006@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna..
:D jednak jestes :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam, zaciekawil mnie watek:)) proponuje portal matrymonialny, do koloru do wyboru, a czy porzadna kobieta to sie okaze:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą :-) widzę, że dyskusja się rozwinęła - ciesze się niezmiernie.. już się wypowiadałam w tym temacie wcześniej, i mam wrażenie, że nie tylko kobiety myślą tak jak ja.. szczególnie, jeżeli mają za sobą "bujną przeszłość małżeńską" :-) Lukasz 31, Architekt 80 - to faceci, a jednak chcą czegoś więcej od kobiety, niż tylko fajnego tyłka czy dużego biustu - jednym słowem - dobrego bzykanka :-) mylę się? no chyba nie, bo do tego potrzeba tylko "tego", co jest między nogami, nie między uszami :-) a dla mądrej kobiety mózg faceta jest najseksowniejszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna..
Szkoda ze faceci tyle wymagają do kobiet a sami nie mogą nawet dotrzymać słowa o innych rzeczach już nie wspomnę..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna to inny temat rzeka.... ale chodzi o wybór kobiety - w pełnym tego słowa znaczeniu , a nie tylko wybór obiektu seksualnego... dobrze że wymagają, źle że czasem tylko od kobiet nie od siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna..
dobrze że wymagają, źle że czasem tylko od kobiet nie od siebie właśnie o tym mówię..mądrych kobiet jest bardzo dużo szkoda że faceci twierdzą ze taką szukają a tak naprawdę to interesuje ich zawsze tylko jedno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, to prawda - faceci myślą tylko o jednym.. no tak jest i już... ale Ci mądrzy też do TEGO szukają kogoś na swoim poziomie..albo przynajmniej mam taka nadzieję :-) ... a wtedy sex jest jeszcze fajniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukasz31
Witaj Ruda Misia, tu się z Tobą zgodzę, kobieta powinna być na poziomie i inteligentna, wtedy rzeczywiście sex jest inny. Wracając do meritum sprawy ten sex jest waży ale są też inne rzeczy równie ważne jak intelekt, namiętność i żeby się nie rozpisywać na tym skończę. Prawda jest też taka że nie samym seksem człowiek żyje, i dlatego przynajmniej ja chcę czegoś więcej od kobiety. Chcę móc z nią rozmawiać na wiele tematów, chcę aby jedno mogło drugie inspirować, jakoś tak rozwijać się nawzajem. Chyba każdy inteligentny uczestnik tej rozmowy wie o co chodzi. A tak na marginesie powiem jedną rzecz nie wiem czy mi w to uwierzycie ale nigdy nie "byłem" z kobietą która choć nie wiem jak była by piękna i atrakcyjna, super robiła pewne rzeczy jeśli była pusta i głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za wpis..
gosciu Lukasz3 jak posiedzisz z kobieta z 5-10 lat to zobaczymy czy bedziesz tak dalej chcial z nia rozmawiac na rozne tematy i czy bedzie cie dalej tak inspirowala. nawbijales sobie do glowy nierealnych oczekiwan i siedzisz tu i wypisujesz te brednie. A chodzi ci tylko o jedno, goracy romansik z jakas mezatka albo starsza i zdesperwana kobieta w wieku twojej mamusi. czy ty myslisz ze te starsze panie sa tak naiwne jak twoje rowiesniczki i uwierza ci w twoje durnowate zwierzenia. znudzislo ci sie walenie konia a u rowiesniczek chyba nie bardzo ci wychodzi. sluchaj ludzie po 40 to cwane bestie, wyszkolone przez zycie i hormony nie wala juz tak w glowe wiec i logika myslenia jest wieksza niz w mlodosci. badz szczery i napisz prawde a moze jakiejs pani po 4o spodoba sie twoja szczerosc bo na te klamstewka to chyba nic ti nie zdzialasz. powodzenia w polowaniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukasz31
ręce mi opadają, myślałem że bywają tu ludzie tylko i wyłącznie na poziomie, ale cóz tu jak w życiu są ludzie i taborety. Sprostuje tej osobie że byle kogo można mieć o zaraz. A ja nie szukam romansu czy innych bzdur które zostały tam wypisane. To że Ty nigdy nie odnalzałeś pewnych rzeczy w życiu, albo minęły Ci one po kilku latach to już twój problem. Można mieć wszystko w tej drugiej osobie. To że jestem idealistą nie jest wadą, wiem czego chcę, zresztą Ty i tak nie zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz 31 wiesz - każdy ma prawo do wypowiedzi, szczególnie w necie.. więc musimy to wziąć pod uwagę i przeboleć :-) ale fajnie, że są jeszcze faceci, dla których ważne są też inne rzeczy... na równi z seksem - bo nie oszukujmy się - sex jest ważny...:-) tylko, że częściej spotykamy tych "zawodowych ruchaczy" niż naiwnych romantyków.. no widać tak już na tym świecie jest.. Ja uważam, że są też mądre kobiety, które potrafią zabawić się z facetem bez wizji dozgonnej miłości i ślubu.. tylko do tego potrzebują mądrych mężczyzn.. i tu jest problem znowu... :-) ale zawsze trzeba mieć nadzieję... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna..
e tam e tam mądrych facetów i kobiet brak ,to brutalna prawda :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za wpis
a ty nalezysz oczywiscie do tych "taboretow" bo nie dosc ze glupi jestes to jeszcze naiwny = idealista moze ta Ruda Misia zlapie sie na to i poruchasz niedlugo frajerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za wpis
i przestan walic gruche ty onanisto nad onanistami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za wpis
i skoncz z ta pieprzona inteligencja cos sie ta tego uczepil? jakas mania! wszyscy gadacie to samo a jak zobaczycie ladne cycki i okragla dupcie to idziecie slepi jak ciele za krowa-inteligenci z otwartymi rozporkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za wpis nieźle mieszasz.. nawet to zabawne...ewidentnie to Ty sobie z tym nie radzisz, skoro tak Cię to rusza :-) ale przyznaję - trochę racji masz - z tym cielakiem za krową :-) no to właśnie ta "mądrość gatunku" :-) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukasz31
Powiem Ci tak kolego "co za wpis" dziwkę to zawsze można sobie wziąść ładną do bzykania i można to mieć za darmo, no może czasami trzeba zapłacić. Prawdziwą kobietę trzeba zdobyć i te są najbardziej pożądane , te inteligentne które trzeba zdobywać. Bo nie o samo bzykanie tu w tym chodzi. Powiem Ci jeszcze że znalazłem się tu przypadkiem, i nie w poszukiwaniu kogoś do czegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za wpis
co za okropne spojrzenie na kobiety! lukaszku jak mozesz! wszystkie kobiety maja serce, dusze i marzenia nawet te dziwki jak ty to okreslasz i powiem ci w zaufaniu. nie ma glupich kobiet sa tylko faceci ktorzy tak je widza i takimi je robia naprzyklad-ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za wpis
moja rada, pozwol sercu wybrac kobiete a nie rozumowi bo kiedy serce wybierze kobiete to bedzie ona zawsze ta najinteligentniejsza, najpiekniejsza i najwspanialsza kobieta na swiecie-i to jest jedyna droga do prawdziwego szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realista-38-
łukasz31 niestety próbuje tą drogą wyrwać jakąś laskę i tyle. Sam jestem facetem i widzę w jego postach nieścisłości. Nie dajcie się dziewczyny nabrać,on gra na waszych uczuciach jak wirtuoz. Przebiegła bestia :) . Wy myślicie oooo jaki fajny facet :) tak pięknie pisze ,musi być mądry i inteligentny :) wymarzony mąż i ojciec :) ,więc co robicie ?? piszecie do niego na email i w tym momencie jedną nogą jesteście już w jego łóżku (nawet same o tym nie wiecie :D) . Tak to się robi drogie panie :) tak się wyrywa nieszczęśliwe mężatki,samotne trzydziestki+ , oraz inne "mądre" kobiety :) . i nie łudzcie się.Zobaczcie na pierwsze posty tego wątku ,autor napisał kilka pięknych słów ,fajnie to pod was drogie kobiety ujął :) .Usłyszałyście dokładnie to co samotne i spragnione miłości kobiety chcą usłyszeć :) od razu pojawiło się kilka propozycji od pań pisania na email :) a jak autor mimochodem i niby tak niechcąco napisał że on to ma tylko zwykły etat z 8-9 tysiącami na rączkę :D :D :D (to też woda na młyn na was drogie naiwne kobiety) to zaraz liczba pań chętnych na autora się podwoiła :) . I znów muszę napisać : Przebiegła bestia z niego :) To są tylko samcze wybiegi ubrane w piękne słowa które mają was drogie panie zaciągnąć najpierw na nie winną kawę a potem to już wiadomo co :) . Autor albo taki łukaszek potem stwierdzi : hmmm,fajnie było nam w łóżku ale wiesz co ?? za mało jesteś dla mnie mądra :) muszę się zastanowić czy z tobą być :) . i tu wszystko drogie Panie się kończy :) Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do realista 38
Oj stary ale bredzisz ..hahahahaha Madre kobiety czuja pismo nosem i nie dadz sie nabrac na takie gadki od Lukasza czy innego frajera. Po za tym widze, ze lubisz ludziom tlumaczac cos o czym doskonale wiedza. Czyzbys traktowal ich z gory? Nie wiem z jakimi kobietami sie spotykales ze przez 1 kawe kobieta idzie do lozka ale na pewno nie sa to inteligentne kobiety. Takim lasko mozesz tlumacz jak krowie na granicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukasz31
Widzę że dyskusja rozwineła się na dobre, i to jak bym wsadził kij w mrowisko. Najśmieszniejsze jest to że ja trafiłem tu siedząc sobie kiedyś przed komputerem i myśląc jak to jest z tym mądrymi kobietami, wpisałem to w google, tu mnie wyrzuciło, podjąłem dyskusję. Czemu to wszystkich tak dziwi jak ktoś tu się wypowiada ale nie ma na celu jak to określiliście wyrwania kogoś. Po prostu mnie tu chodziło o zwykła dyskusję i uświadomienie sobie że niektórzy również mają podobne spojrzenie na pewne problemy jak ja. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnna32
witajcie, sledze temat od dłuzszego czasu, łukasz31 z jakiego rejonu jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista-38-
"onnnna32 witajcie, sledze temat od dłuzszego czasu, łukasz31 z jakiego rejonu jestes?" No i o tym właśnie pisałem :D , gościu świetnie pisze,umie wzbudzać zainteresowanie kobiet :) .po prostu mistrz :). Laski same go zagaduję :) No ależ czy nie oto chodzi w relacjach damsko - męskich ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadara
Tak owszem, ale jakie to musza byc kobiety. KOles po przejsciach i tylko jakies glubie desperatki pchaja sie w takie rzeczy. Zadna trzezwo myslaca kobieta nie pojdzie na cos takeigo. I dziewczyny powiem wam jeszcze jedno. Prawda jest taka, ze kobieta musi byc piekna, a przynajmneij zadbana. NIkt niechce zapuszczonej, paskudnej kobiety, taka jest gorzka prawda. Faceci to wzrokowcy i musicie pociagac wygladaem. Inteligencja jest dopiero on top of that, i am afraid. Wiele z was mysli ze jest piekna i fajna i zagadywalem tutaj na kafe pod roznymi nickami i niestety na 99% nie zwrocilbym uwagi na ulicy nie mowiac o tym zeby to sie przerodzilo w cos wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukasz31
jestem można powiedzieć że prawie z warszawy, bliskie ale spokojne okolice. A co do kolegi realisty38 to powiem Ci ze po prostu jestem sobą, i dodatkowo powiem Ci że raczej jestem chyba normalny nie będę oceniał swojej atrakcyjności, inni są od tego, ale jakoś nigdy nie miałem tego magnetyzmu żeby jakoś bardzo przyciągać kobiety, no chyba że to się zmienia z wiekiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anelirdam
Cześć, widzę, że temat nabiera kolorów i potoczył się w niespodziewanym kierunku:). łukasz31: racja, kobietę na szybkie przyjemności bardzo łatwo zdobyć. Racja też w tym, że kobietę trzeba wybierać sercem i wówczas będzie tą "naj" pod każdym względem:). Nie będę rozstrzygać zamiarów łukasza31:), ale naprawdę sądzicie (i tu zwracam się do tych co tak szybko stwierdzili, że jedynym zamiarem jest wciągnięcie kobiety do łóżka po 1 kawie:), że mądra kobieta nie potrafi sama zweryfikować zamiarów faceta i jest podatna na wszystko tylko dlatego, że potrzebuje się do kogoś przytulić??? Nie wiem na jakie kobiety trafialiście do tej pory...ja po prostu takich nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P a ja zapytam tak?? czy to że kobieta na 1 randce idzie do łózka dyskwalifikuje ją do miana mądrej?? Totalna bzdura :D:D Moze warto zdefiniowac kim jest mądry człowiek?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×