Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nie kłam kotku

Facet z Sympatii chyba coś ukrywa,może ma żonę?

Polecane posty

Gość nie kłam kotku

Witam,może i ja opiszę swoją historię. Poznalam faceta na sympatii.Po miesiącu klikania spotkaliśmy się ze sobą tzn.zaprosiłam go do siebie. Od razu mi się spodobał,przystojny,zadbany,inteligentny. Facet jakiego szukałam. Już na drugi dzień wyznał mi miłość. Od tej pory spotykamy się co weekend (mieszka w innym mieście).Pisze do mnie kilkadziesiąt smsów dziennie,wydzwania. Byloby pięknie gdyby nie mały szczegół - zazwyczaj nigdy nie odbiera telefonu tylko po chwili oddzwania.Powiedział,że mieszka z rodzicami (ma 40 lat) i nie chce przy nich odbierać dlatego wychodzi do drugiego pokoju albo na dwór i dzwoni. Po 22 ma wyłączony telefon bo idzie spać a wstaje rano do pracy. A może po prostu wycisza komórkę? Już mi powiedział,że nie może mnie do siebie zaprosić bo po jego rozwodzie jego rodzice nie są przychylnie nastawieni do jego nowych znajomości i wolą,żeby został sam. Profil niby wykasował na portalu ale nie jestem pewna czy nie ma innego bo często wchodzi nawet przy mnie na te strony i udaje,że tylko ogląda jakies zdjecia znajomych.Komorke zawsze chowa jak jest u mnie w weekend a jak ostatnio byl to zapomnial wyciszyc i przychodziły mu jakieś smsy- mówił,że od corki.Zaczyna mi to wyglądac podejrzanie ale nie wiem jak go sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×