Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z reka w nocniku

Klub Starej Panny +/- 35

Polecane posty

@ Z reka w nocniku kazdy mi tak pisze jak pisze tak na forach, ale uwierz, jestem brzydka :( mam fatalne rysy twarzy, okropny nos 😭 kiepska cere, figura tez marna. nie chce wstawiac fot dla udowodnienia czegokolwiek ale uwierz ze tak jest. @ Rhov kiedys chyba wrzucalas na kafe swoje zdjecia, o ile to bylas Ty, wcale brzydka nie bylas! nie wiem wiec z czego wynika problem... moze trafialas na palantow i tyle. @ Ania ale chyba nie jestescie ze soba dlugo? nie mozna oczekiwac po zbyt krotkim czasie wielkich slow. do pewnych rzeczy trzeba dojrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Z reka w nocniku zgodze sie, w internecie czesto mozna trafic psycholi. moja pani psychiatra mowi ze w internecie wypowiadaja sie sami frustraci :classic_cool::O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu co mnie martwi to to, ze myslisz, ze on Cie nie kocha. Nie czujesz czy Cie kocha? ile lat jest mlodszy od Ciebie no i jak mialaby wygladac wasza przyszlosc? Chcesz wyjechac do jego kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Z reka w nocniku nie wmawiam :O jestem paskudna :O uwierz mi :O znam kafe wiec fot dla wlasnego bezpieczenstwa i dobra rozsylac nie bede, musisz uwierzyc na slowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isle, jestem brzydka właśnie. I to w taki sposób, że nic nie mogę na to poradzić. Mam męskie rysy twarzy, blizny i nierówno osadzone oczy. Makijażem tego nie zakryję, chociaż się staram. A na profesjonalne zabiegi mnie nie stać, bo jestem biedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znamy sie od marca , ale to bywalo roznie , tak jak pisalam na poczatku byla przyjazn i wielkie wsparcie z jego strony , kazdego dnia mnie wspieral podnosil na duchu itd itd chcial byc ze mna choc ja nie bylam gotowa po tym co mnie spotkalo , czekal cierpliwie , i sie doczekal zakochalam sie , jestesmy razem tak to moge ujac od 2 mcy , on ma 26 lat , rozmawialam z nim na temat roznicy wieku wiele razy zawsze go to denerwuje bo mowi ze to dla niego nie ma znaczenia , nie wiem jaka to ma przyszlosc naprawde , widze ze mu zalezy i to bardzo ale...nie ustalilismy co bedzie kiedys , raz tylko powiedzial ze jak bedzie miedzy nami dobrze to zrobimy wszystko by byc razem i ze sie do niego przeprowadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby moje, ale wiesz - Photoshop, dobry makijaż, profesjonalny fotograf i stylistka. Były zrobione po to, żebym się poczuła ładna. I tak się poczułam, co nie zmienia faktu, że mam jedno oko wyżej, a drugie niżej. Dziewczyny, ja się nie kryguję, naprawdę jestem brzydka. Muszę z tym żyć jakoś, ale ta brzydota sprawia, że ciężko mi się odnaleźć i nie mam wielkich szans na faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu moj brat jest 6 lat mlodszy od swojej partnerki. On 34 lata ona 40. :-) Sa juz razem ponad 4 lata. wiec glowa do gory. masz kogos to ciesz sie i badz szczesliwa i nie wywoluj wilka z lasu. ja nie mam nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczeło sie od tego, że oszukał mnie facet z którym wiazałam nadzieje w sumie całe życie byłam sama, poźniej ta sytuacja z nim teraz schudłam do 59 kg na 168 cm...zobaczymy mam za soba kilka netowych spotkań, właściwie tylko z jednym z tych facetów utrzymuje kontakt;-) teraz poznaje kolejnego, zobaczymy co bedzie ;-) możemy sie tu wspierać w poszukiwaniu milości, myśle ze nie można sie poddawać, tym bardziej jak ktoś ma 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ nierozwazna witaj wsrod nas :) @ Z reka w nocniku mila jestes 🌻 ale niestety nawet Twoj brak wiary w ma brzydote jej nie zmieni :P :( @ Ania jestescie razem bardzo krotko. nie za szybko na powazne deklaracje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ręką - przykro mi to mówić, ale to bzdura jest. Żaden facet nie poleci na "duszę", jeśli dziewczyna ma brzydką twarz i kiepską figurę. Ja ważyłam 52 kilo przy 163 i wciąż wyglądałam na grubą, co mnie załamywało, a do tego ta twarz. Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *123456*
wpisuję się i ja :( dożywotnio już będę sama :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie oczekuje od niego deklaracji , wiecie jak to jest ? czlowiek sie zakocha i chce tej drugiej osoby najbardziej na swiecie i nie chce jej stracic i tyle , nie napieram na niego z niczym , przeciwnie , on nawet nie wie jak bardzo jestem zaangazowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Z reka w nocniku tez mam jeszcze kilka kg do zrzucenia :) natomiast stworzenie zwiazku to nie tylko kwestia ze ktos sie Tobie fizycznie spodoba i Ty komus, to jest chyba oczywiste. mam tez z deczka zjebany charakter, mam depresje ktora lecze teraz, i mam swiadomosc ze tutaj raczej tkwi problem. boje sie wychodzic z domu, ale biore tego byka za rogi i wychodze. ale stronie od ludzi. tu jest moj problem. poza tym jest we mnie takie przeswiadczenie ze nie jestem kompletnie warta milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czego, jeśli nie wyglądu? Jestem wesołą, wykształconą dziewczyną, mam dużo znajomych, często wychodzę do ludzi, uśmiecham się, dbam o siebie w miarę skromnych możliwości. Jestem miła, otwarta, pomocna. A do tego brzydka. I nigdy nie byłam w związku, nigdy się nawet nie całowałam. To gdzie jest problem, jeśli nie w wyglądzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Analogowy chłopak
A gdzie się "spotykają" starzy kawalerowie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglad jest wazny ale nie najwazniejszy , mysle ze wlasnie bez wzgledu na to jaka mamy urode trzeba o siebie dbac na tyle na ile mozemy i juz , dodatkowo trzeba sie usmiechac i byc otwarta , reszta od nas nie zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie, że brak partnera to nie kwestia wygladu raczej wmagań i oczekiwań wyższych niż to co samemu sie soba reprezentuje ja tak mam, moja samotność spowodowana jest tym, że po 19 rż wpadłam w depresje i zaczełam sie izolować, potem stracilam znajomych....ok 22 rż spotkałam J, on namieszał w moim życiu, ale ożenił sie z inna, teraz mam 26 i zauważam, że jacyś tam faceci są wokół mnie, nawet chętni, ale ja ich nie chce, bo albo brakuje im inteligencji, albo wygladu i tak w kółko;/ sama sobie winna byc może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Rhov ciekawa jestem jak wygladasz. moja twarz tez nie jest symetryczna, ale asymetria chyba jakos strasznie nie rzuca sie w oczy. pomyslalam o Shannen Doherty, ona ma mocno asymetryczna twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×