Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z reka w nocniku

Klub Starej Panny +/- 35

Polecane posty

Gość można powiedzieć stara panna
Rhovannion - nie łam się. Ja też w Twoim wieku miałam ciężko ale później już znacznie lepiej. Pisałaś, że pracujesz. Za średnią pensję trudno utrzymać mieszkanie i siebie, do tego jeszcze jakieś jedzenie, leki, książki, jakieś nieprzewidziane wydatki. Nie martw się, będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Z reka w nocniku...
wyglad tez sie liczy. kazdy chce miec atrakcyjnego partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można powiedzieć stara panna
:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie się dobierają tak, żeby się sobie wzajemnie podobać. No, chyba że znasz kogoś, kto chodzi do łóżka absolutnie z każdym chętnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ci brzydcy sa widocznie dla kogoś interesujący. Chociaż swoją drogą, ja nie widuję zbyt wielu brzydkich ludzi. Czasem zaniedbanych, czasem z nadwagą, ale takich naprawdę brzydkich to rzadko. A już brzydkich dziewczyn prawie w ogóle nie spotykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można powiedzieć stara panna
ludzie dobierają się wg podobnej atrakcyjności acz zdarzają się odstępstwa od tej reguły. np ładna dziewczyna i brzydszy facet lub mniej ładna dziewczyna i przystojny facet. Częściej chyba kobiety wybierają mniej urodziwych mężczyzn. Chyba wynika to z tego, że kobiety (przynajmniej część) są dojrzalsze i wiedzą, że lepiej wybrać mniej przystojnego faceta ale z fajnym charakterem niż lalusia podrywacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zazdroszczę. Ja w weekend jadę po zakupy, bo muszę ciuchy kupić i jakieś buty na jesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik 1000
Przeczytałam topic" od deski do deski " i lepiej mi się zrobiło , jakaś nadzieja powoli wstępuje w me starcze serce. Dziękuję Wam za to.Może to jeszcze nie koniec życia , może jeszcze przyjdzie coś cudownego na co czekam całe swoje dorosłe życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhovan, wiesz nie wiem czy jest czego...wyłowiłam ich z netowego szamba....w sumie na 4 spotkania z netu jakie odbyłam to 2 mnie totalnie olało, a 2 czasem chce sie spotkać, skuteczność 50% wydaje mi sie, że u Ciebie nie wyglad stanowi bariere , w końcu jesteś szczupła, a to już duży +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja? Szczupła? Właśnie nie jestem szczupła, raczej w drugą stronę bym powiedziała. To co w takim razie stanowi barierę, bo ja już naprawdę nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem chyba staromodny, ale nie szukam znajomych do umówienia się przez internet a przełamanie się w ogóle aby komuś wysłać zdjęcie zajmuje mi trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan Twardowski u mnie to despreacja, wiem że inaczej nikogo nie znajdę, mieszkam w malenkim miasteczku znam tu wszystkich i nie chce tu budować zwiazków....mam już tyle lat (26) że jak ide do knajpy to faceci w moim wieku sa zajeci, praca odpada, szkola za mna...wiec zostaje net...podobno tam siedza same ofiary losu i padztety, ale o dziwo moja 4 znalezionych tam byla raczej przystojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można powiedziec stara panna
Panie Twardowski - znajduje się Pan w lepszej sytuacji od większości w tym gronie :P Nikogo nie dziwi facet trzydziestoparoletni bez rodziny. Kobieta, to już dziwadło. Tylko znalezienie faceta może przywrócić ją na łono społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie narzekam na swoją sytuację - przyłączając się tu do topiku powiedziałem otwarcie, że niewiele mogę pomóc, ale zawsze możemy porozmawiać. A poznawanie nowych osób w kółko i w kółko to faktycznie stanowi jakiś problem. Poznam się z 10cioma a zapamiętam jedno imię :P a po drugie nigdzie nie napisałem czy ja 30stokilko letni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nirozwazna a myslisz, ze gdzie indziej jest inaczej? Ja mieszkam w dosyc duzym miescie ale za granica i w kraju gdzie nie chca sie zenic i nie chca dzieci ...Poznalam w calym moim zyciu tyko 2 ktorzy ogolnie chcieli sie zenic i miec dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×