Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z reka w nocniku

Klub Starej Panny +/- 35

Polecane posty

Lubię dobrą muzykę - każda taka piosenka niesie dla mnie kawałek historii ;) Parę wspomnień gotowych na wyciągnięcie wraz z kolejnymi taktami. hi hi hi Obecnie leci - Santana - Smooth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wyszło słoneczko dziewczyny ! Jadę dziś podziałać trochę. Jadę do sklepu budowlanego potem na działkę ;) czas trochę poczarować i ze starego zrobić nowe ;) wspaniałego dnia wam dziewczyny życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce sie chwalic ale u nas boska pogoda :-) Dziekuje malenstwo :-) Powiedz czy jestes samotna mama? Panie Twardowski czaruj czaruj ile wlezie :D rowniez milego dnia zycze Tobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez juz niesmialo slonce zaglada:) Panie T milej pracy:) Niby samotna matka jestem ale wole stwierdzenie ze samodzielna mama bo jak sie ma dziecko to juz sie nigdy samotnym nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można powiedzieć stara panna
Dzień dobry wszystkim :) Ja też wybieram się w plener, bo pogoda o wiele lepsza niż wczoraj :) Pewnie będę po południu. @Z ręką w nocniku...szkoda, że koleżanka olała koncert, bo może być fajnie. Wiem, że samej trochę smutno iść. A może poznasz kogoś fajnego? Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś zamulam przed kompem, miałam sie spotkać z tym chłopakiem znów, ale jakoś potrzebuje dystansu...chciał mnie wczoraj objac, ale jak nie umiem sie w nic zaangażowac jeszcze i pewnie mi koło nosa przejdzie ten facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam, moje małe i duże Robale? Ja jestem ledwo żywa wciąż po wczorajszo/dzisiejszych szaleństwach i wreszcie przypełzłam, co by się zintegrować :D Kurcze, nawet dobry humor mam, chociaż za oknem plucha, leje i ogólnie zgnilizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum bumek
Tu jeden z robali. :-) Się pochwalę,że u mnie nieźle. Ostatnie 2 dni to nawet super. Ale nie w stosunkach damsko-meskich... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wszyscy :D Skoro jesteśmy prawie w komplecie to imprezę czas zacząć !!!!mam nadzieję że reszta niebawem dołączy:) Nocniczku a co to się dzieje ??? jaki powód złego samopoczucia? Rhov , bum bumek -- bardzo się cieszę ze wam nastrój dopisuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum bumek
Opiłem się kąpotu i gazy mnie wzięły okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkałąm się wczoraj ze starymi znajomymi, nagle sie okazało, że idziemy na koncert i bawiłam się cudownie. Oczywiście, w sferze damsko-męskiej dalej 0 absolutne, ale przynajmniej napiłam się genialnego piwa, posłuchałam wspaniałej muzyki i pogadałam z pozytywnymi ludźmi, których z 10 lat nie widziałam. Większość żonatych/mężatych dzieciatych, ale i tak znalazły się wspólne tematy i wspominanie szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bum bumek
podszyw-won! Witaj koniku. A ja nie mam ostatnio czasu na zabawę. Wszystkie wydarzenia w okolicy mnie omijają... :-( Nocniczku-a Ty nie masz może konta na gmx.de?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem juz wstawiona :-O 2 piwo pije i wlasnie telefonowalam z moim tata (69 lat) i mu sie zalilam jaki swiat jest zly :-O wiec sie nie przejmuj Nierozwazna. @ Rhovanion-witaj skarbie ciesze sie, ze sie dobrze bawilas. :-) @Koniku :D zaczynamay impreze :D ja Was zapraszam na Tyskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z reka w nocniku... - ja to się zwykle dobrze bawię na imprezach :) Rozrywkowe ze mnie zwierze, lubię wychodzić, tańczyć. Jak tylko mam jakieś sensowne towarzystwo to nawet do rana mogę robić szum na parkiecie. Nie dołuj, napij się piwa, zrelaksuj się i pomyśl, że jutro też jest dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż tak bardzo na siłe nie jadłam ale jak na moje , ostatnie mądre odżywianie i to , że doprowadziłam sie do stanu gdzie moja figura jest ok, to nie powiem duzo tego było...fuj , zapamietam to beznadziejne uczucie jak mnie najdzie ochota to powtórzyć dziś mój nowy znajomy zasugerował, że jestem niedostępna eh, chyba mam problem z relacjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi juz troche w glowie szumi :-) Nierozwazna - czasami trzeba sie najesc i juz :D A to ze jestes niedostepna wynika z tego, ze masz zlamane serduszko ❤️ Rhovanion - ciesze sie, ze tak sie dobrze bawilas :-) Panie Twardowski - widze, ze jstes empatycznym czlowiekem. Dziwie sie ze kobitki ne masz. Koniku - gdzie jestes ? Chcialas imprezy z nami :D ej dobre to polskie piwko :-) mniam w dodatkiu slucham muzyki z lat 80 na GG odlot :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×