Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z reka w nocniku

Klub Starej Panny +/- 35

Polecane posty

bum bumek podszyw-won! Witaj koniku. A ja nie mam ostatnio czasu na zabawę. Wszystkie wydarzenia w okolicy mnie omijają... Nocniczku-a Ty nie masz może konta na gmx.de? mam a skad wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, wpadalam pod pomaranczami ;) to posmutajmy razem. dzisiaj nic tworczego nie zrobilam, ale jutro kolega chce isc do kina (to tylko kolega... nic wiecej) i nie wiem co wymyslil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocniczku-góra z górą się nie zejdzie, ale człowiek z człowiekiem zawsze. Spotkaliśmy się już kiedyś,lecz po kilku dniach korespondencji popełniłem faux pas i opatrzyłem list nie tymi znakami interpunkcyjnymi co trzeba. Ty uznałaś, żem jest psychol-co nie jest prawdą- i posłałaś mnie do diabła. :-D To i sobie poszedłem... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bum bumek Nocniczku-góra z górą się nie zejdzie, ale człowiek z człowiekiem zawsze. Spotkaliśmy się już kiedyś,lecz po kilku dniach korespondencji popełniłem faux pas i opatrzyłem list nie tymi znakami interpunkcyjnymi co trzeba. Ty uznałaś, żem jest psychol-co nie jest prawdą- i posłałaś mnie do diabła. To i sobie poszedłem.. Wybacz ale mylisz mnie z kims. o interpunkcji polskiej nie wiem nic po 23 latach w Niemczech. wiec nie mi oceniac bo sama pojecia nie mam :-) i to nie powod dla mnie zeby zakonczyc korespondencje jesli sama butem jestem z interpunkcji :-) mylisz mnie z kims innym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam laysy z piecia, najlepsze chipsy pod sloncem :P tez uwielbiam chipsy i frytki, moglabym jesc co dzien na sniadanie, obiad i kolacje, ale rozsadek mi nie pozwala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×