Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bsd,d,d,d,

Co z niewygodnym lozkiem zrobic jak sie kasy nie ma?

Polecane posty

Gość bsd,d,d,d,

Mam kanape na ktorej siedzimy w dzien i spimy w nocy bo mamy tylko 2 pokoje wiec miejsca na sypialnie nie ma, ale od jakiegos czasu starsznie wygodnie sie spi, chyba gabkatam jest juz stara, chcielismy kupic materac i klasc ale kosztuje duzo, a teraz kasy nie mamy , co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xnskjfhd
nocować gdzie indziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nic nie zrobisz, trzeba
zbierać kasę i kupić nowy materac i łóżko. My też spaliśmy przez kilka lat na kanapie od kompletu wypoczynkowego, ja codziennie budziłam się z bólem głowy i kręgosłupa, jak mówiłam mężowi to twierdził że przesadzam aż sam w koncu zaczął zauważać, że nie idzie się wyspać na tej kanapie. Zbieraliśmy na nowe łóżko i materac i teraz powiem, że w życiu lepiej mi się nie spało. Nieraz jak zasnę to spię po 12 godzin, tak mi się dobrze spi. No tylko najważniejszy jest materac, taki z jysk za 400zł można sobie wsadzić :o My już kupiliśmy porządny ale przynajmniej na lata, 2500zl zapłaciliśmy ale komfort spania niesamowity. Odkładajcie na dobry materac, łóżko najwyżej kupicie najtańsze a jak będziecie mieć więcej pieniędzy to kupicie lepsze. Z tym, że najważniejszy jest materac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz tych alimentów
ja kuipłam w ikea wspaniałe łozko w dzien jest sofą,na noc się rozkłada to znaczy,że kupuje się ramę,do tego mozna dopasowac sobie 4 rodzaje materacy + na koncu pokrycie zapłaciłam ok 1200 i jestem tak zadowolona,że brak słow syn nie chce spac w swoim pokoju tylko leci na moja sofę na noc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz tych alimentów
ramę -ten szkielet metalowy kupuje się osobno(kosztuje ok 250 zł) potem do tego dobiera się materac( pasuje do tej sofy 5 materacy, od 200 do 600 zł za njalepszy) na koniec wybiera się pokrycie(299 zł),mozna je zdejmowac i prać pralce. Pośrodku pokrycie na załamaniu sofy jest ekspres,mozna rozpiąć i wyprać na 2 częsci. potem zasunąc obydwie częsci i nałozyc na sofę. MAKSYMALNIE WYGODNE ŁOZKO,ZARÓWNO JAKO SOFA,JAK I SPANIE W NOCY. NIGDY JUZ NIE KUPIĘ ZADNEJ INNEJ WERSALKI W TYCH PRYWATNYCH SKLEPACH TYPU "ABRA", "BRW" itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotwicą w plecy
2 tys za łóżko z materacem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORAŹNIE KUPIŁABYM
na Twoim miejscu prostokąt gąbki tapicerskiej o wielkości łóżka, na to naciągnij prześcieradło z gumką i kładź na tę kanapę na noc. W dzień, coś z tym trzeba zrobić, nie wiem, może postawić z tyłu za kanapą, trudno. Ale z pewnością będzie się spało lepiej. Gąbkę tapicerską możesz całkiem niedrogo kupić w hurtowni, albo markecie budowlanym. Oczywiście jest to rozwiązanie doraźne, bo docelowo pownnaś pomysleć o wygodnym łóżku, to jedna z najważniejszych rzeczy w życiu - komfort snu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoloka z opola
można nabyć używane łóżko na bazarach,takie z Niemiec,sama kupiłam za 150 zł i to z materacem,który potem solidnie wyprałam i jest spoko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeweqwewqeqw
poszukaj na gumtree- wiele osób oddaje lóżka czy kanapy uzywane, niektóre sa wygodne i w dobrym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORAŹNIE KUPIŁABYM
ohyda łóżko po kimś to jakbys kupiła majtki i szczoteczkę do zębów, a późneij solidnie "wyprała" miłego używania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4324234324
nie kazdy jest az tak wrazliwy, a w hotelu jak jestes to kazesz sobie wniesc nowe łózko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kole ją w oczy,ze kasa wypływa
łozko jest tak osobistym sprzętem domowym,ze nie wyobrażam sobie uzywać łozka po kimś :O :O :O :O :O tam jjest pełno bakterii,może nawet pluskwy i mole w tapicerce. pewnie na łozku były orgie albo ktoś się na nim rąbał:O coś obrzydliwego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz wykorzystac cienką nakładkę, na przykład z pianki. Są tańsze niż materace i właśnie przeznaczone do korygowania powierzchni takich niewygodnych kanap ( do kupienia na przykład na supermaterace) Takie materace nawierzchniowe ma m.in. Janpol. Myślę, że zwykła pianka poliuretanowa powinna wystarczyć, a jeśli chcecie coś droższego, lateks posłuży wam dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena_G
Porządne łóżka mają w sklepie na stronie www.metallbett.pl . Sam stąd kupowałem małżeńskie, duże łóżko. Akurat jest to stal w matowej czerni, klasyczny model. Od razu mi dołożyli stelaż w cenie. Ogólnie kolorów jest kilka do wyboru, a co do frontu, to mają wyższe i niższe w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erer66
Mam łóżko ze sklepu Fest ( www.fest-materace.pl ). Polecam, zwłaszcza tym trochę bardziej wymagającym, niż statystyczny Kowalski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam, wcale nie drogo, świetny materac piankowy Viscotherapy i teraz wysypiam się z mężem po królewsku. W końcu nic mnie nie boli, czuję się wypoczęta i wcale nie oskubano mnie z kasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabella
Wszystko jest kwestią tego, ile chcecie na ten cel wydać pieniędzy. Porządny materac trochę kosztuje. Najlepiej podać w Agacie konkretne oczekiwania, parametry i budżet to wam odbiorą coś do spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może się komuś jeszcze przyda, też miałam taki problem, nie wiedziałam, że są takie cieńkie nakładki na materac właściwy 7-10 cm grubości toper to się fachowo nazywa, tańszy niż materac, a bardzo poprawia komfort np. na starej wersalce jak kogoś nie stać na wymianę łóżka, znalazłam takie coś na stronie sembella.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łóżka z ikei tobdziadosrwa nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×