Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Dalera

Jakiej firmy buty polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Może nie polecę Ci firmy, ale radzę zajrzeć Ci na Eobuwie. To fajny sklep i mają w ofercie naprawdę wiele ciekawych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja polecam butki marek przede wszystkim włoskich, takich jak Casadei, Stuart Weitzman, Sergio Rossi. Są drogie ale w każdej z par chodzę minimum 3-4 lata. Ogromnie polecam www.byMotyl.com, mają sklep stacjonarny we Wrocławiu w Renomie na parterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się ostatnio zakochałam w Coqui www.coqui.pl. Kupiłam u nich śniegowce dla siebie i córki. Bardzo wygodne (wrażenie jakby chodziło się w kapciach a przecież to zimowe buty) i stylowo wyglądają. Do tego wcale nie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię Nike ale czasem kupuje też buty niemarkowe i nie przeszkadza mi to :) można kupić buty w fajnej cenie na przykład tutaj http://stili.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina32
Dziewczyny, nie wiem czy miałyście okazję rzucić okiem na buty Fabi. Z tego co wiem to mają je w sklepach APIA - tutaj https://sklep.apia.pl/fabi można online zamówić. Nie od dziś wiadomo, że Włosi specjalizują się w butach, a marka Fabi szczególnie się wyróżnia w tym względzie - dobre materiały, dobre szycie, najmodniejsze wzory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Ecco ma buty bardzo dobrej jakości. Solidne i komfortowe :) Co prawda nie są one najtańsze, ale ja zawsze mam sposób, żeby kupić taniej :P Korzystam bardzo często z oferty sklepu Eccoshop.pl, tam mają spore obniżki względem cen, które obowiązują w salonach Ecco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda z pań chyba przyzna, że lepiej jest kupować buty mniejszych producentów, bo to jest obuwie, które po prostu swobodnie można nosić. Przykładem są takie buty: http://gamis.com.pl/oferta/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buty w sklepie internetowym www.Silvanapl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głosujcie, a będzie Wam dane! Nawet 1.000 zł! Oddaj darmowy głos na Miss Publiczności na http://konkurs.1but.pl/ i wygraj 1 z 42 nagród. Na głosujących czeka 2 x 1000 zł i 40 x 100 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara625
Ja noszę buty ze sklepu Italshoe. Są bardzo wytrzymałe i niezwykle wygodne. Jestem bardzo z nich zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Zawadka
Ja od dawna kupuję buty z tej firmy www.gamis.com.pl. Nie wyobrażam sobie nosić inne buty bo są bardzo wygodne po całym dniu nogi są wypoczęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ecco mają super jakość, bardzo lubię :) Co prawda nie znałam tego sklepu http://eccoshop.pl, ale chętnie tam zajrzę, skoro ceny niższe niż w salonach ecco :) Będę mogła kupić dwie pary zamiast jednej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karma03
Ja ciągle chodzę w butach ze sklepu Italshoe.pl. Są tak wygodne i wytrzymałe, że można przechodzić w nich kilka lat! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam naprawdę świetne buty od polskiej firmy Maciejka, a kupione w tym sklepie - www.najlepszebuty.com.pl/produkt/czolenka-maciejka-1304-czarne. Skórzane, miękkie i można w nich bez problemu chodzić przez cały dzień. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwygodniejsze buty to SALA. Kupuję je w Casu, bo chyba tam najniższą cenę na nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie buty ecco mają bardzo dobrą jakość. Dla wielu osób jednak są zbyt drogie. Dlatego fajnie, że w internecie są sklepy jak Eccoshop.pl, gdzie można je zakupić w dużo niższych cenach niż salonowe. Bo moim zdaniem buty dobrej jakości to podstawa, a w sieciówkach te buty pozostawiają wiele do życzenia... Także tanie sklepy internetowe oferują kiepskie wykonanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowolona tarro
Ja absolutnie nie polecam firmy Varsovie. Kupiłam jasne buty, żeby je przymierzyć do sukienki, której nie chciałam targać do sklepu i przyszłam w terminie oddać, bo nie pasowały. I usłyszałam, że musiałam chodzić w tych butach, bo zapiętki są brudne. Więc mówię, że owszem, miałam je na sobie dwa razy, raz w sklepie, raz w domu sprawdzając odcień z sukienką. I że nie ja jedna miałam te buty na nodze, bo przecież stały w sklepie i z 10 innych osób je przymierzało. Usłyszałam, że taki rozmiar to jest niepopularny (mam 35) i sama w nich chodziłam. Po długiej dyskusji pani stwierdziła, że to mój problem, że nie mogę jutro przyjść porozmawiać z kierownikiem (którego dziś nie było, faktycznie jest mój problem, że stawiam się w terminie i sklep nie zapewnia osób kompetentnych w takich sytuacjach) i nie interesuje jej ile osób przede mną mierzyło u nich w sklepie te buty. Dodam, że słynne "brudne zapiętki" to lekko ciemniejsza skóra, która powstaje w każdym mierzonym bucie, a której ja osobiście nie widzę. Tym sposobem Varsovie umyło ręce i przerzuciło na mnie odpowiedzialność za to, że ktoś przede mną przymierzał te same buty. Serdecznie pozdrawiam sklep Varsovie w Arkadii w Warszawie, w którym moja noga nigdy już nie postanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie Spilliaert. Zajmują się szyciem zarówno butów jak i garniturów oraz koszuli na miarę wykorzystując przy tym materiały najwyższej jakości. Kupiłem buty na zamówienie i gdy do mnie dotarły nie spodziewałem się nawet, że będę aż tak zadowolony :) Dla wszystkich fanów elegancji i gustownego stylu warto zajrzeć na Spilliaert.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z lepszych marek to na pewno Clarks. Świetna jakość, buty nie do zdarcia, o ile się je oczywiście odpowiednio konserwuje. Mam na myśli stosowanie zalecanych przez producenta past czy sprayów. Ja kupuję je głównie przez internet, np. Clarksonline.pl, bo jednak w internecie można znaleźć taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam również Tamaris, Venezię ( zimy u nas nie sa juz tak srogie jak kiedys;-)), Maciejka;-) i Solo femme sprawdzone, wygodne i piękne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwięcej mam z Kordela - najstarsze mają już z 9 lat i są super wygodne. Drugich w kolejności - Lasockiego. Moje ostatnie 2 pary zimówek to skórzane oficerki z Altero. Po jednej parze Anisa i Kati - eleganckie i wygodne - ale mają tylko po 1 sezonie, więc średnio użytkowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze swojej strony mogę polecić sklep internetowy www.waszebuty.pl To nie jest firmowe obuwie, ale polecam, ponieważ ceny są niskie, a wcale nie przekłada się to na jakość. Wiem, bo mam dwie pary od nich (szpilki i sandałki) od dobrych kilku miesięcy i są absolutnie bez zarzutu :) Polecam się rozejrzeć, a nóż znajdziesz coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep conhpolelite.pl , buty w sklepie wykonana są przez polskiego producenta. Obuwie są zrobione ze skóry. Jeśli ktoś ceni jakość to na pewno się przekona do tych bucików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fashionpassion
Ja jestem zwolenniczką tak zwanych "no name'ów", czyli nie potrzebuje na bucie loga lub nazwy firmy, za które płacę kilkaset złoty, a but jest nadal tylko butem. Dlatego buszuje po internecie albo po mieście i szukam tanich, ale zaufanych sklepików, gdzie wiem, że jakość i wykonanie będzie solidne. Jeśli do tego jest jeszcze niska cena to po prostu trzeba korzystać. Takie jest moje zdanie, nikogo nie zmuszam do zgadzania się ze mną ;) Ale takie osiedlowe sklepiki albo mało znane strony internetowe kryją często naprawdę ciekawe egzemplarze. Zapraszam was więc dziewczyny do osiedlowych sklepów, zobaczycie, że warto! A jesli nie chce się wam wychodzić z domu lub nie macie czasu to przez internet, pierwszy sklep, który mi przyszedł do głowy to - WaszeButy. Świeża sprawa, bo zamawiałam u nich ostatnio pierwszy raz szpile, ale jestem zadowolona na maxa :D Jestem ciekawa opinii, co powiecie? http://waszebuty.pl/glowna/543-szpilki-zamszowe-wysokie-bezowe-z-rzemykami.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×