Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainteresowany pracą

Czy mam szamse na normalną pracę ?

Polecane posty

Gość zainteresowany pracą

Czy osoba pracująca cale życie na czarno 40-letnia bez żadnych świadectw pracy ma szanse, aby dostać prace w sposób formalny? I zgłaszając się do potencjalnego pracodawcy bez żadnych po za dokumentami stwierdzającymi jedynie wykształcenie będzie w ogóle brana pod uwagę? Może lepiej będzie pomyśleć o samo zatrudnieniu się niż startować o jakąś posadę bez udokumentowanego doświadczenia zawodowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę uwierzyc..
a dlaczego byłaś na tyle nierozsądna że do 40-stki pracowałas na czarno ? czym chcesz się teraz wykazac przed pracodawca ??? znam kobiety bez żadnych świadectw pracy i z reguły to są byłe prostytutki :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany pracą
Nie miałem innej możliwości jedynie taka forma była możliwa a teraz fakttycznie jestem chyba w matni :(.Bo bez dokumentów o jakimś dorobku zawodowym o normalnej pracy pewnie nie ma co marzyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany pracą
wykształcenie tez mam na czarno, tzw samouk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdvkdfv
skoro tyle lat pracowałeś na czarno to chyba oszczędziłeś cos kasy którą powinienieś przeznaczyć na składki, więc otwórz za tą kasę jakąś dzialalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany pracą
Niestety oszczędności to raptem kilka tys. właśnie zostały wykorzystane na opłacanie czesnego a chcąc wejść do "normalnego obiegu" pewnie będzie trzeba opłacić zaległe składki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezko..............
może być ciężko, ja mam jeszcze gorzej bo w ogole nie pracowalam nigdy a dobiegam 30 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×