Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plemniczkaa

Jak to jest z tymi plemnikami?

Polecane posty

plemniczkaa - tylko nie denerwuj się :) bo tak jak mnie owulacja ci nie wystapi i dupcia blada ze starania. miłego testowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plemniczkaa
i odrazu mam pytanko, bo macie sporą wiedzę :) Dni plodne powinnam miec teoretycznie od jutra... i nie wiem czy juz teraz powinnam zauwazyc jakies objawy? śluz rozciągliwy powinnam miecjuz dzisiaj? Kurcze nie wiem czy jest wszystko w porządku bo chyba juz powinnam zaobserwowac wiecej tego sluzu.. czy mam racje? A wczoraj i dzisiaj do tej pory prawie wcale nie jest widoczny bynajmniej na majtkach... czy to normalne? czy jak są dni płodne powinien być on bardzo widoczny własnie np na majtkach (na wkładce) czy wystarczy ze jest tylko w pochwie... Kochane wiecie moze jak to powinno byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc może bardziej powinno byc owocnego, bo czy to miłe to nie wiem :) chłopy górą !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soksoko
plemniczka-a tych testow sie nie robi z rana? Ja przed 1 ciaza kupilam sobie testy,ale ani razu nie uzylam.W pierwszym cyklu zaszlam w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka tez jestem :)
soksoko nie robi sie rano bo mogą dać fałszywy wynik..najlepiej wieczorem miedzy 18 a 20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soksoko
u mnie akurat w tym cyklu owulka byla dosc widoczna i po sluzie i po bolach brzucha,tylko dziwilo mnie to,ze to bylo w 13dc a liczylam tak na 15-17dc. Ale nie zawsze tak mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soksoko
plemniczka-acha ok,myslalam ze z rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda kobieta ma inaczej. ja miałam mało dość skąpo sluzu, więc na majtkach było go tez niewiele. ale bardzo pomaga jak (sorki za otwartość) włożysz sobie 2palce do pochwy i nacisniesz szyjkę, zdejmując z niej troche śluzu. najlepiej zrobic to kucając. dla mnie to np. jedyny sposób żeby zobaczyć czy juz jest czy nie. mozesz jutro dopiero zauwazyc ten śluz a może później, pamietaj że testowanie pokazuje prawdopodobne dni wystąpienia owulacji, nie znaczy że 1 czy 2 dnia testowania juz będą wszystkie symptomy, czyli śluz, test +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plemniczkaa
dziekuje wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plemniczkaa
ej dziewczyny sorki teraz za szczegóły które zaraz wam przedstawie, ale potrzebuje waszej opinii. Przed chwilką zrobilam za radą Tyśki i kucając włozylam dwa palce do pochwy i wyciągłam nawet sporo tego śluzu z szyjki. I jak go wzielam między palce to rozciagał sie, ale nie byl przezroczysty, tylko taki białawy... czy jedno nie wyklucza drugiego? czy to juz sluz plodny? czy moze takie przygotowanie do plodnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie płodny, płodny jest jak białko jajka kurzego. chyba że miewasz upławy (ja miałam kiedyś) to może byc to śluz płodny ale wynik fałszuje kolor upławów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plemniczkaa
ale ja nie mam upławów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka tez jestem :)
ja np najwiecej płodnego sluzu mam w tym dniu w którym czuje ból owulacyjny i mam to plamienie okołoowulacyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wtedy boli bardzo jajnik, najczęściej prawy. i podbrzusze. a śluz mam kilka dni płodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plemniczkaa
no to oby sie zmienilo w nocy... a to mam do tego dodatkowe pytanko.. ten sluz plodny jak kurze bialko to powinien byc podczas wszystkich dni plodnych, czy tylko w dzien owulacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka tez jestem :)
owu jest albo w szczycie śluzu- wtedy gdy jest go najwiecej albo dzień po szczycie sluzu :)kiedy juz go nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego już ci nie odpowiem bo to zależy od kobiety. jedna ma skąpy sluz tylko pare godzin podczas owulacji, innej sie "leje" nawet 6 dni. musisz obserwowac swój organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po to są przewidywane dni płodne, ale to naprawde sprawa indywidualna. zgodze się z staraczka tez jestem :) że szczyt sluzu to dzień płodny, jednak wyczucie który to, wymaga wprawy. najbardziej rozciągliwy, to płodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka tez jestem :) - miałaś kochana rację. dzis temp skoczyła mi o 3 kreski, szyjka jest wysoko a sluz zrobił sie wodnisty. czy to mozliwe bym 21dc miała owulację? z wykresu wynika że mam płodny dzień... jakie to dziwne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka tez jestem :)
hej toska a widzisz :)po prostu przez sters i nerwy Ci sie owu przesunela...moze być w 21 dniu..a nawet i dalej..po prostu Ci sie cykl wydłuzyl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK WIEK CYKL OKRES WOJ. tyśka911.........29..................2.............16.08.............łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jask chcecie się wpisywac to skopiujcie i dopiszcie swoje dane :) staraczek na tym forum co nie miara, ja sama jestem tez w innym temacie, ale tu jakos miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK WIEK CYKL OKRES WOJ. tyśka911.........29..................2.............16.08 .............łódzkie staraczka tez jestem :)...24.....ok.12.........15.09............podkarpackie no fakt miło tu :)zawsze jest gdzie podzielić sie swoimi doświadzceniami z innymi :)no i wygadac sie jak cos nam na sercu lezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jak wrócę do domku to poproszę męża o małe "przytulanko" :D - ale nie powiem mu że mam dzis płodne, bo to go czasem hamuje. wiem że chce dziecka ale jak wie że ten dzień jest dziś to on zazwyczaj ma wtedy jakies problemy natury fizycznej :D że tak to nazwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyśka mój ma dokładnie to samo..on zawsze sie spina i wogóle..wie tez ze troche z racji jego stanu zdrowia nam tak długo schodzą te starania:(dlatego powoli zastanawiamy sie czy nie podejsc do inseminacji.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, niektórzy staraja się nawet 3 lata i w końcu im sie udaje. ale to szmat czasu i chyba sama bym nie wytrzymała. jeśli inseminacja to jedyny mozliwy sposób to czemu nie spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziemy tak próbowac jeszcze do konca roku jak sie nie uda to wtedy bierzemy sprawy w swoje rece..nie ma na co zcekać :)wogóle wczoraj sie dowiedziałam ze kolejna dziewczyna u nas w bloku w ciazy..oczywiescie z wpadki...a ja tu sie staram jak moge i dupa ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×