Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tańcząca z myślami...

_^_^ Z odrobiną wrazliwości gdy świat ogarnia szaleństwo_^_^_

Polecane posty

Gość koleza-nka
ta dziedzina to twoje zycie:) ciekawe to,czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanczaca z myslami...
acha zapomnialam autor E.W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tańczaca z myślami...
Helena Raszka \"Mówisz do mnie....\" Mówisz do mnie - moja - a ja jestem niczyja - jak woisna, co skowronkom i przebiśniegom sprzyja, jak gwiazda, która wieczorem we mgle gęstej moknie, i jak smutny cień brzozy porzucony na oknie. Znajdziesz moje odbicie we wszystkich wodach świata, lecz gdy zanurzysz dłonie. ażeby je schwytac, przecieknie ci przez palce poświatą księżyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tańczaca z myślami...
M. Pawlikowska Jasnorzewska SAMOBÓJCA Skoczył w morze ciemne i mordercze. Ześlizgnął się po taflach cienia. Miał ciężkie serce. Nie musiał przywiązywać kamienia. Z głębi wody ukłonił się światu. Minął sepię, piękną i szkaradną. I spoczął na dnie wśród kwiatów. Z takim sercem idzie się na dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tańczaca z myślami...
Gdzie jest... "Gdzie jest twój sen? Gdzie jest twój sen?" spytało wielkie morze; góry spytały, gdzie jest mój sen, i szum mnie spytał w borze. Słońce mnie pyta: "Gdzie jest twój sen, sen, co był sercem w tobie?" Gdzie jest mój sen? Gdzie jest mój sen? Wraz z sercem moim w grobie. Tetmajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Collected Poems
aha Młodości! dodaj mi skrzydła! Niech nad martwym wzlecę światem W rajską dziedzinę ułudy: Kędy zapał tworzy cudy, Nowości potrząsa kwiatem I obleka w nadziei złote malowidła. wiadomo kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz to
coz to za oswiecenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ma przeminac
to przeminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ma przeminac
Nie pytaj świata dokąd zmierza Bo nie daj Boże prawdę powie Miast pytać z paciorków w pacierzu ułóż modlitwę za Jej zdrowie Co ma przeminąć, to przeminie A co ma zranić do krwi zrani Piotr rzekł: Quo Vadis Domine Quo Vadis Domine Quo Vadis Domine Dokąd zmierzasz Panie... O cel i sens nie pytaj świata choć wie co będzie i co było Miast pytać pomódl się za lato I za pachnącą chlebem miłość Co ma przeminąć, to przeminie A co ma zranić do krwi zrani Piotr rzekł: Quo Vadis Domine Quo Vadis Domine Quo Vadis Domine Dokąd zmierzasz Panie... Nie pytaj świata o recepty, które uleczą ludzkość całą Miast pytać raczej poproś szeptem by się ta jedna uśmiechała Co ma przeminąć, to przeminie A co ma zranić do krwi zrani Piotr rzekł: Quo Vadis Domine Quo Vadis Domine Quo Vadis Domine Dokąd zmierzasz Panie... Bajor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tańczaca z myslami...
lubie Michała Bajora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tańczaca z myślami...
Szczęście mam szczęście! krzyczą dzieci chwytając piłkę z nurtów wody a ono - na niebie świeci roześmaine złotem - młode wyciagnij rękę - zamknij płonacy krążek w pięści i głośno - głośno krzyknij - mam szczęście - Halina Poświatowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tańczaca z myślami...
Śmierć ukochanej Rainer Maria Rilke O śmierci wiedział, co wszystkim wiadomo: że nas zabiera i wtrąca w milczenie, lecz kiedy ona, nie wydarta z domu, nie, z jego oczu zdjęta cichym cieniem, odeszła między nieznajome mary i kiedy czuł, że tam w umarłych kraju dziewczęcy uśmiech jej jak księżyc mają i z jej dobroci biorą miary, wtedy mu bliskie stały się mogiły: jakby z ciemności wszedł w związki rodzinne dzięki niej, nie dbał o mniemania inne, nie wierzył i nazywał kraj ów miłym, słodkim wieczyście, o klimacie błogim i w mroku go wypieścił pod jej nogi. Przełożył Mieczysław Jastrun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tańczaca z myślami...
W południe autor: Alicja Wysocka Tuż niedaleko mnie Leniwie przechodzi południe, A jakiś skraweczek nieba W gałęzie się wplątał cudnie. I teraz ze mną flirtuje Zaczepia o moje oczy, Więc uśmiech mu darowałam Za to, że mnie nie przeoczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naj...
w przerwie na herbatę... Jeremi Przybora - Jesienna Dziewczyna Z tej drogi, którą przeszło za wiosną swoją lato już nie patrz na swą, przeszłość, na przyszłość spojrzyj za to. Ze wzrokiem na zakręcie, za którym jest już jesień, wciąż czekaj nieugięcie, aż ona ci przyniesie... Jesienną Dziewczynę, odmienną niż inne dziewczynę z chryzantemami, z chryzantemami. Dziewczynę Jesienną dziewczynę bezcenną i nie zamienną już na nic, już na nic. Wiosennych dziewcząt pełno i letnich tyle ładnych. Jesienną poznasz jedną, zimowych nie ma żadnych. O tamte zresztą mniejsza, gdy złoto i szkarłatnie zabarwi jesień pejzaż na przyjście tej ostatniej ... Jesiennej Dziewczyny, odmiennej od innych dziewczyny z chryzantemami, z chryzantemami. Dziewczyny Jesiennej dziewczyny bezcennej i nie zamiennej już na nic, już na nic. Wyciągnij ręce do niej, by tak nie przeszła mimo, bo ma we włosach promień, przy którym jaśniej zimą. Bo zachód już w niuansach czerwieni gaśnie zimnej bo to ostatnia szansa, po której nie ma innej ... Dziewczyny Jesiennej dziewczyny bezcennej i nie zamiennej już na nic, już na nic. Dziewczyny Jesiennej dziewczyny bezcennej i nie zamiennej już na nic, już na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naj...
nie mogłam sie zalogować-zatem w przebraniu;) Nie stój nad mym grobem Nie ma co łkać Nie ma mnie tam, Nie poszłam spać, Jestem w tysiącu wiatrów podmuchach, W diamentowych śniegu zawieruchach, Promieniem słońca w zbożu jestem, Jesiennych kropel deszczu szelestem, Nie stój nad mym grobem, nie płacz, Nie ma mnie tam, Ja nie odeszłam" - Desperate Housewives

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naj...
Gdybyś kiedy we śnie poczuła, że oczy moje już nie patrzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał. Stefan Żeromski Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt Bo tego nie wiesz nawet sama Ty W tańczących wokół szarych lustrach dni Rozbłyska Twój złoty śmiech Przerwany w pół czuły gest W pamięci składam wciąż Pasjans z samych serc Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt To prawda nie potrzebna wcale mi Gdy nie po drodze będzie razem iść Uniosę Twój zapach snu Rysunek ust, barwę słów Niedokończony, jasny portret Twój Uniosę go ocalę wszędzie Czy będziesz przy mnie, czy nie będziesz Talizman mój, zamyśleń nagłych Twych i rzęs Obdarowany Tobą miła Gdy powiesz do mnie kiedyś: wybacz Przez życie pójdę oglądając się wstecz Wokaliza Uniosę go ocalę wszędzie.. Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt To prawda nie potrzebna wcale mi Gdy nie po drodze będzie razem iść Uniosę Twój zapach snu Rysunek ust, barwę słów Niedokończony, jasny portret Twój B.Mec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngfiopahg-a
Do pani autor dlaczego założyłaś ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naj...
powód banalny lubię poezje:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie jestem jakiś tam
wrażliwy ale nawet fajnie się to czyta :) przynosi rzeczywiście spokój dzięki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngfiopahg-a
aha też pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem bardzzo
romantyczny mam u CIebie szanse ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram_
miło się zagląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem bardzzo
Czy uraczysz mnie swą odpowiedzią ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem bardzzo
ejno nie jestem żadnym zboczeńcem możesz ze mną śmiało pisać :) odwagi kobieto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem bardzzo
ejno nie jestem żadnym zboczeńcem możesz ze mną śmiało pisać :) odwagi kobieto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem bardzzo
[ FOCH ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem bardzzo
nie lubie cię ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naj...
dziekuje dla wszystkich zostawiam🌻 i uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naj...
.........#***##***# ........# *************# ........#*****#_#******# .........#*#__&&&__#**# .....#***#__&&&&__#****# .....#****#__&&&_#*****# .......#****************# .........#*#_#*****#*# .............#***#$ .........................$ ..................$$.....$ ..................$$$...$ ...................$$$..$.....$$$$ ......$$$$.........$$ $...$$$$$$$$ ...$$$$$$$.........$..$$$$$$ .$$$$..$$$$.......$$$$$ $.........$$$.....$$$ ..............$$ .$..$$$ ...............$$$.$$ ................$$$ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć koliberek
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×