Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mr. Testosteron

Samotne matki to kobiety gorszej kategorii

Polecane posty

Gość loternik.,...
Loternik pedale , gratka jest kobietą i jest tu u siebie a ty męska cipko wypieprzaj na męskie fora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie wypowiadam za facetów tylko za kobiety, w mojej rodzinie wydarzyła się taka sytuacja i jakoś znalazła sobie kobieta mężczyznę, który akceptuje i traktuje jej dzieci jak swoje! I sam się starał o nią, nikomu się narzucać nie musiała. Agresywna?! bo jak takiego chama się czyta to się nóż w kieszeni otwiera! Bękartem to może autor jest, ale niech tak nie nazywa dzieci samotnych matek bo nie wiem co każda z nich mogła przejść i dlaczego jest sama z DZIEĆMI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnjjdfn
Ale ta cipa na nick lornetnik a nie loternik :D. Lornetnik ty tu nie wypowiadaj się za wszystkich bo nie jesteś kobietą tylko kutasem więc wyny stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lornetnik
akurat autor wypowiadal się elokwentnie a nazywanie kogos chamem za pogłądy to rynsztokowy poziom. I nie spinaj sie bo poronisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lornetnik
cóż za niestabilność emocjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja uważam że facet
facetowi nierówny i nie można wsadzać wszystkich do jednego wora . Są ludzie i ludziska . Taki jak autor czy lornetnik mają swoje zdanie i tyle a czy właściwe , niech sami pozostaną ze swoją prawdą ;). Niech im się dobrze żyje i powodzi ale na litość niech już stąd s wypieprzają bo za dużo tu testosteronu :D (jak go za dużo to głupota się cieszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lornetnik ty
tu już o stabilności emocjonalnej się nie wypowiadaj bo ktoś kto zażarcie się z kobietami na babskim forum (królestwie kobiet) użera i z nimi walczy to tak jakby gołą stopą w ulu mieszał ;) i sam emocjonalnie zdrowy nie był. Jak by tu powiedzieć...hmmm... Poszukaj że chłopie jakiegoś zajęcia żebyś się nie nudził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiruieruiru
To takie nie męskie jak facet na kobiecym forum siedzi i kobietom niestabilność emocjonalną wmawia :D....Kurcze , skąd oni się wzięli ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lornetnik
a ty uważaj bo z wrażenia upuścisz swoje hemoroidy (od długiego siedzenia lubią się powiększać) . Tu siedzą kobietki mające przeważnie dzieci lub będące w ciąży a facet jak tu przesiaduje to zapewne ma .....bzika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lornetnik
ja się z nikim nie użeram, nikogo nie wyzwalem. Temat uważam za interesujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lornetnik
zwykle tu nie przesiaduje, dostałem po prostu link do tego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy drogie panie macie okazje poznać zdanie większości mężczyzn na temat samotnych matek. Ja nimi nie gardzę, nie opluwam, ale nigdy nie zgodził bym się na stały związek z babą która ma dzieciaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lornetnik
Lornetniku już podziękujemy :). Poznałyśmy zdanie większości mężczyzn z ust jednego lornetnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnmncxmcnc
O ja pikolę :D. Lornetnik , dzięki że poszerzyłeś moją wiedzę o tak cenne wiadomości a teraz już panu podziękujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lornetniku ...
....drogi AUTORZE :) ty nadal nei kumasz że nic nas nie obchodzi to jakie ty preferujesz związki, mało tego ....większośc kobiet to wali :). Dociera , czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojnie, nie atakujcie go
tak ! On chce tylko wybadać (zupełnie jak dziecko - to temat nam znany) jak to jest przekraczać granicę i badać wytrzymałośc dorosłych :D. Trzeba jak by to Dorota Zawadzka mówi "nie zwracać uwagi" a może wtedy dotrze że przez sposób w jaki się komunikuje nic nie zyska. Autorze , lornetniku (bo jesteś założycielem tego tematu) , daj już spokój , oszczędź swoje resztki dumy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie będę pisał bo dalsza rozmowa na ten temat nie ma sensu. I nie jestem autorem tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A wiecie co , ja
dziś jakoś wyjątkowo zmęczona jestem :D...Czytam od początku i zaczęłam ziewać , serio, nawet najgłupsze tematy mnie tak nie rozwaliły jak ten . Spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msdnsjndjd
Ufff, nareszcie . Bye bye Lornetniku , autorze drogi . A tak dodam. Wiecie że ten idiota zablokował hasłem nick loternik (moje pomarańczowe poprzednie ? ) zaraz zobaczę jak z innymi wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lornetnik
Dajcie spokój :) Idźmy na inny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alew żeby nie być nieuszczypliwym na do widzenia to uważam że większość wypowiadających się to właśnie samotne matki, a jak ktoś ziewa na początku tematu to jest durniem że czyta az do 6 strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lornetnik
Miało cię nie być zaczepnisiu ;) ......(Oh god) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnjdndjsnjd
Kurcze ale mnie to uszczypnęło ...!!! Auć . Do widzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty miałaś iść na inny temat. Może znajdzie się jeszcze ktoś kto się wypowie w tak istotnej kwestii jak przegrana pozycja samotnych matek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko cham potrafi tak o kobiecie sie wyrazić a już w ogóle o dziecku "bękart"...to nie poglądy tylko zwyczajne obrażanie. o moją ciąże to już Ty się nie martw :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On nas uwielbia i nie może
(nie potrafi ) się rozstać :D. Lornetnik , trzeba było odrazu powiedzieć że nie umiesz dać pas i że faktycznie potrzebujesz porady i pomocy :). Ja chętnie pomogę i powiem "spierdzielaj i nie wracaj ciociu " - może to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On nas uwielbia i nie może
gratka - takich to ja w realu zjadam w pracy na sniadanie a jak taki na kafe siedzi to zapewne dałoby się go rurką jak kakao łyknąć ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On nas uwielbia i nie może
gratka - takich to ja w realu zjadam w pracy na sniadanie a jak taki na kafe siedzi to zapewne dałoby się go rurką jak kakao łyknąć ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×