Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mr. Testosteron

Samotne matki to kobiety gorszej kategorii

Polecane posty

wy normalnie chcecie to czytać. Więc powiem że jedyne na co może liczyć samotna matka to niezobowiązujący sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On nas uwielbia i nie może
gratka - takich to ja w realu zjadam w pracy na sniadanie a jak taki na kafe siedzi to zapewne dałoby się go rurką jak kakao łyknąć ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy normalnie chcecie to czytać. Więc powiem że jedyne na co może liczyć samotna matka to niezobowiązujący sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On nas uwielbia i nie może
gratka - takich to ja w realu zjadam w pracy na sniadanie a jak taki na kafe siedzi to zapewne dałoby się go rurką jak kakao łyknąć ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy normalnie chcecie to czytać. więc będę pisał. Jedyne na co może liczyć samotna matka to niezobowiązujący sex. I to musi być jeszcze ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadziewczyna
gratka takich jak on to ja w realu na śniadanie w pracy zjadam a jeszcze jak pyskaty na kafe to już wogóle jednym łykiem przez rurkę jak kakao :) (nawet nie zauwały idiota że w twoim tygodniu ciąży nie masz się czego obawiać ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadziewczyna
gratka takich jak on to ja w realu na śniadanie w pracy zjadam a jeszcze jak pyskaty na kafe to już wogóle jednym łykiem przez rurkę jak kakao :) (nawet nie zauważył idiota że w twoim tygodniu ciąży nie masz się czego obawiać ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On nas uwielbia i nie może
Ja to czytam bo niedawno weszłam na kafe ale ty to już żegnałeś się chyba z dwa razy a nadal jesteś :D ....O czym to świadczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On nas uwielbia i nie może
Ja to czytam bo niedawno weszłam na kafe ale ty to już żegnałeś się chyba z dwa razy a nadal jesteś :D ....O czym to świadczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On nas uwielbia i nie może
Ja to czytam bo niedawno weszłam na kafe ale ty to już żegnałeś się chyba z dwa razy a nadal jesteś :D ....O czym to świadczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On nas uwielbia i nie może
Ja to czytam bo niedawno weszłam na kafe ale ty to już żegnałeś się chyba z dwa razy a nadal jesteś :D ....O czym to świadczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"takich to ja w realu zjadam w pracy" kafeteryjne alter ego. Ja to przynajmniej staram się być szczery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksdjsdhdjfhjdfhjfhjdfhjdfh
Dodam że kilkanaście dobrych ostatnich postów oprócz gratki to tylko i wyłącznie jedna osoba czyli ja ...tak więc zbyt dużej poczytalności tu nie miałeś idioto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksdjsdhdjfhjdfhjfhjdfhjdfh
Nikt tu z tobą nie gada kretynie tylko ja :D Ja też jestem szczera bo każda zabawa jest szczera w intencji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksdjsdhdjfhjdfhjfhjdfhjdfh
Dodam jeszcze że zbyt krótko widac bawisz na naszym forum bo się nie kapnąłeś . Wytłumaczę ci zatem. Są pomarańczki czyli dużo swobody i wolności a służą po to by bawić się ciuciu babkę z takimi jak ty LOTERNIKAMI :). Uważaj na przyszłość by się daremnie nie produkować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksdjsdhdjfhjdfhjfhjdfhjdfh
Od 17.02 toczę z tobą miłą pogawędkę w jednym kolorze a ty jeszcze tu siedzisz. Mogę stwierdzić że jestem dobra :) A i jeszcze trzeba napomknąć że dzieci nie mam tak więc jak widzisz nie samotne matki ci tu odpisują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoro ty byłaś od 17.02
To wcześniej byłam ja i tez powiem że sie dobrze bawię :). Co tez nuda może zrobić z człowieka (trolla ) :D ale ubaw miałam . Autorze nie obraź się ale taka mała wskazówka na przyszłość . Słuchaj się tych czarnych , one są mądrzejsze i zazwyczaj jak widzą debila to kończą szybko dyskusję (my pomarańczowe tego nie potrafimy :D ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksdjsdhdjfhjdfhjfhjdfhjdfh
Hej :) Ale ja już uciekam chociaż nie ukrywam że tu wejdę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koobra
Moja mama gdy rozeszla sie z moim ojcem poznala mezczyzne co stworzyla z nim wspanialy związek.Moj ojciec nie byl tak wolowie fajkny dla mnie i dla brata jak ten obcy pan ktory zastąpil mi ojca a mamie prawdziwego męza Mama mając mnie i brata dobrze sobie dawala rade i nigdy w gorszej kategori nie byla, a ze wyszla za mąż to dziekuje jej za to ze dluzej nie bylla z moim ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalnie to aż głupio
pisać ale tak się widać temat rozwinął że i ja dodam. Od 5 lat jestem w związku małżeńskim z kobietą z dzieckiem z poprzedniego małżeństwa. Żona ma kontakt z byłym mężem bo ten odwiedza córkę (takie ma prawo i tak jest ustalone) ale wszyscy potrafimy się śmiać przy jednym stole więc myślę że źle nie jest a żonę kocham jak nikogo wcześniej w moim życiu. Nie wypowiadam się za wszystkich bo każda sytuacja jest inna ale prosiło się żeby zanegować tu komuś bo jak widać ludzie są różni i każdy przypadek inny więc po co dyskutować z tu z kimś kto ma tak małe pojęcie o tym co mówi. Żegnam panie i pozdrawiam samotne matki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja myślę że temat ciekawy
tylko stwórca miał inne intencje (obraźliwie skonstruował przesłanie) stąd nikt tu nie chce pisać (jedna i ta sama osoba jedynie ratowała i autor ;) ). Chciałam dodać że do takiego tematu trzeba wiedzy, doświadczenia (najlepiej własnego) oraz mądrości bo jak którejś z tych cech zabraknie to można zostać takim autorem jak tego tematu i tworzyć topiki dla zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja się zastanawiam
jakim trzeba byc orangutanem by oceniać kobietę w kategoriach :D a może jeszcze gwiazdki i kategoryzację wprowadzimy? Kurcze to na przyłomie lat i mojego doświadczenia nie przyszło mi na myśl nadać facetom kategorii (chyba by jelenie zamiast gwiazdek wyszły ) :D. Autorze - Są ludzie a nie kategorie do których się ich przypisuje. Kim ty w takim razie jesteś? Samotnym , zgorzkniałym i zajadłym człowiekiem? Szczerym siebie nazywasz to dlaczego ukrywasz się pod dwoma nickami ? (autor tematu i loternik) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kebabowy baron
ty ciapku pierdolony, spierdalaj z białego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do demorator
ty brudasie . wypierdalaj z kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dknjdjfnjfdn
kebabowy baron :D o ja pierdzielę a my takich nazywamy (tu gdzie mieszkam) kebabowych syfiarzy bo sam kebab trąci brudnymi łapami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ok ale w Pl kebab
to normalna bułka i interes a nie syf ;D tyle że ciemne twarze sprzedają ;) So what?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dknjdjfnjfdn
oki ja się tam nie przypieprzam tylko mnie ten baron trochę rozweselił a tak to luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze od samego początku piszę tu pod tym jednym nickiem, a po drugie czy to takie dziwne, że inni faceci podzielają moje zdanie? Kobiety z bękartami to nie są materiały na partnerki i już, czy to tak ciężko zrozumieć? I możecie się naturalnie pocieszać tymi historyjkami, że jakaś wasza znajoma, albo ktoś z waszej rodziny znalazł kogoś. Jednak to zawsze będzie pizda, a nie facet. Same pisałyście, że te kobiety, które jakieś sobie znalazły były piękne, a więc mamy odpowiedź - nieudacznik w życiu nie znalazłby sobie równie atrakcyjnej partnerki bez dziecka, nie wiadomo czy w ogóle jakaś by go zechciała, a te z bękartami wezmą takiego, jeszcze w rękę pocałują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×