Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nati123

32-33 tydzień ciąży :) Ktos chętny porozmawiać

Polecane posty

nie to odpoczywaj tam ;) migotka ja wiem, ale dobija mnie juz to codzinne lezenie, jeszcze zeby chociaz lepiej bylo a tu gorzej. Kiedys to kobiety jakos lepiej ciaze znosily ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami, wiem wiem, mi tydzień temu gin powiedział, że teraz to już mogę rodzić w każdej chwili, to lekko spanikowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marlena, pewnie o tym pisałaś, ale mam sklerozę, a właściwie to jaki jest powód że musisz leżeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marlenka, ale dlaczego zagrożona? ale już spokojnie 35 tc, a bardzo możliwe, że urodzisz w terminie, to ju z luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czwartek 34 tydz bedzie dokladnie, w 27 dopiero po zmianie lekarza sie to wszystko okazalo. szyjka sie zniksztalca, jakies skurcze byly i maluszek mi juz tam do wyjscia sie pcha, oby do 35 tyg tak jak lekarz mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu Migotka to Ty juz rodzic mozesz ;) A Marlena dobrze by bylo jakby jeszcze chociaz tydzien wytrzymala :) Ale jestem dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami, mogę rodzić, ale lepiej jednak w terminie, a raczej około, przez tyle miesięcy po prostu się przyzwyczaiłam do 5.10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie tak ale w tym tygodniu to dzidzia juz donoszona :) Ja tam bym chciala chyba troche szybciej urodzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też trochę pobudki egoistyczne słaniają do poczekania na październik, bo sama jestem z października ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to lez i nic nie rob to dasz rade do pazdziernika :) Wiem ze to sie tak latwo mowi zeby lezec i nic nie robic. Ja jak siedze w domu 2 dni i nie wychodze to juz w glowe dostaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marlenka, ale jest też druga strona tej sytuacji...leżysz w domku i od 27 tc, a nie od początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bym zglupiala chyba, od poczatku na zwolnieniu jestem i moze zeby nie inny lekarz to roznie mogloby byc, ;) i najwazniejsze ze coraz blizej juz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie najważniejsze, że coraz bliżej :) a powiedzcie dziewczyny macie jakąś książkę właściwie podręcznik o pielęgnacji, rozwoju maleństwa? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taka ksiazke "ciaza tydzien po tygodniu " i tam jest jak przebiega ciaza, o porodach, i o pielegnacji ;) Ale ja mam nadzieje ze polozna wszystko wszystko powie po porodzie bo skad niby mloda mama ma wszystko wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cichutko dziewczyny . Jak minal dzionek ? U mnie bardzo aktywnie. Najpierw mieszkanie posprzatalam cale ( kurze,odkurzanie,mycie podlog ) A pozniej przygotowalam cala komode dla synka. Poukladalam wszystkie przybory dla maluszka takie jak szczotka do wlosow ,nozyczki i takie tam inne , ulozylam posciele i przescieradla. No i na koniec wzielam wszystko z lozeczka bo mialam tam zbieranine wszystkiego lacznie z pampersami. Acha i jeszcze spakowalam troche rzeczy do torby do szpitala np.podpaski,pampersy i szlafrok i polowy torby zajeta a gdzie ciuszki dla malego . Masakra jakas. Zycze milego wieczoru dziewczynki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie cichutko dzis.. Nie wiem czemu ale nie mam nawet sily przed kompem siedziec.. Nic sie lepiej nie czuje,jutro ide do lekarza z tym przeziebieniem. Spakowalam siebie i malego do szpitala,wszystko gotowe na jego przyjscie. Pisalyscie cos o poradnikach,dostalam dwa o ciazy tydzien po tygodniu oraz dziecko-rozwoj pielegnacja i wychowanie. Kupowalam tez co miesiac kilka gazet typu m jak mama,mam dziecko,twoje dziecko itp. Dobranoc mamki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dzisiaj ;) . Wczoraj mialam bardzo kiepski dzien, mam nadzieje ze dzisiejszy bedzie lepszy . Zaczynamy w koncu pranie ciuszkow dzisiaj ;) tyle ze bede patrzec bo na szczescie mam osobe ktora mi ciagle pomaga ;D Jak dzisiaj sie czujecie?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć cześć. Jeżeli o mnie chodzi to wszystko ok, w piątek wchodzę w 34 tydzień, ale planuję urodzić w terminie a nie wcześniej. ;) Wczoraj się tak fajne orzechów włoskich najadłam - uwielbiam takie świeże, zdejmować skórkę i wcinać ! A dziś robię dla Gabrysia placki z jabłkami - też pycha. Mała rzecz a cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamusie :) U mnie dzisiaj nawet ok ale wiadomoze plecy troche bola ale to juz chyba codziennie. Ja wczoraj robilam nalesniki z musem jablokowym :) Mniam :p Dziewczyny chcialam sie Was pytac. MNacie staniki do karmienia bo tak wlasnie sie zastanawiam czy nie kupic i nawet do szpitala nie wziac bo ja bedzie po porodzie mleko lecialo to koszule bede miala brudna co chwile. Co o otym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×