Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nati123

32-33 tydzień ciąży :) Ktos chętny porozmawiać

Polecane posty

nie wiem jeszcze , szczerze to nawet nie myslalam, boje sie ze sobie nie poadze i bede za cieplo ubierac ;/ tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak mam, bo już mi się wydaje, że takiemu maleństwu, to tak zimno prawie bez ruchu w tym wózku leżeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez mam takie obawy ale z grugiej strony nie hcce dziecka chowac pod kloszem i mysle ze tak po 2 tygodniach chociaz na chwilke bede chciala wyjsc :)) Ale jak to wyjdzie w praktyce to zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciekawe ;) Ja to u swoich kolezanek widze bledy a niedlugo sama moge popelniac takie bledy jak one ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mnie od 2 godzin znowu bola cale plecy ale tak mocno jak pisalam w srode i tak samo brzuch u gory a nie na dole :(( nie wiem czy to normalne ;/ Miala tak ktoras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami, ja to żadnych bóli brzucha nie nie mam, a nie miałam w ciąży, trochę dziwnie z tym, a czasem się boję, że pierwsze skurcze porodowe przegapię ;). a kręgosłup, to jak się mocno nachodzę, albo napracuję w domu, czyli tak jak przed ciążą. tylko dziś ta łydka, ledwo kuśtykam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to albo caly brzuch boli albo na dole takze nie wiem jak Ci pomoc, ja juz na dzisiaj uciekam , milego wieczoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wizyte mam dopiero za tydzien we wtorek wiec zapytam . Rozwiez zycze milego wieczoru dziewczyny. Ide z pieskiem i do lozeczka dzisiaj szybciej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami u mnie w szpitalu tez tylko pampersy i chusteczki wiec moze uwierz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to jak się spało dzisiaj? bo mi fatalnie, budziłam się w nocy co chwile, miałam koszmary ze nie zdarzę wyrobić się z praca zawodową w terminie,jakaś paranoja normalnie.do tego od samego rana potworny ból głowy. nie wiem czy to przez ten cukier....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;) Jak dzisiaj po nocce?. Ja podobnie jak Evi dlugo zasnac nie moglam a jak juz zasnelam to co chwila sie budzilam, ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Co u Was słychać ?? U mnie wszystko ok, weekend w moim mieście była ogromna impreza Święto Kwiatów Owoców i Warzyw. Dużo łażenia i zabawy, karuzele i inne... dziś leżę i odpoczywam. Wczoraj nie mogłam zasnąć ze zmęczenia.;) U mnie i Kostka wszystko ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj pogoda super. Ja dziś siedzę, leżę, muszę przeszperać internet i zamówić już kołdrę ;) Gabrysiowi kupiliśmy taką lepszą i do tej pory ją używa, jest super, jeszcze nawet jej nie przesikał nigdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja tez sie budzilam w nocy co chwile i wyjatkowo nie moglam sie polozyc na plecach bo strasznie wtedy bolal mnie brzuch wiec trudno bylo mi sie przekrecac ;/ A co do tego szpitala to poprostu wole wziac cos swojego w razie co ;) A jakie plany na dzisiaj? Ja planuje spacerek, pozniej obiadek i bede prasowac posciele dla synka :)) Jak ja sie ciesze ze to coraz blizej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patiniia, a jaki mieliście materac dla Gabrysia? :). powiedz mi dobra doświadczona kobieto, czy takie maleństwo po urodzeniu, to ma spać na stronie z gryką, czy tej drugiej, z pianką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się sama z domu nie wybieram, łydka pobolewa i wolę sama nigdzie nie łazić ;). Ja dziś prasowanko naszych rzeczy, bo małego już wyprasowane, obiadek odgrzeje z wczoraj i później będę się relaksować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabryś ma gryka - kokos ale prawdę mówiąc nie mam pojęcia na której spał jako noworodek. Co jakiś czas zmieniam stronę ( tzn. zmienialiśmy może z 3 razy), ale jaki był na początku...nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczescie dzisiaj nie boli :)) W nocy mnie bolal jak chcialam sie na plecy polozyc a zawsze moglam wiec nie wiem czemu ale teraz juz nie boli dlatego korzystam i planuje isc na spacerek. A Ty biedna w domku ;/ Caly czas musisz brac tabletki? kiedy masz teraz wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×