Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka_wariatka

Sterylizacja - gdzie? za ile?

Polecane posty

Gość gość
Podwiązywanie jajników nie ma najmniejszego sensu. Będziesz bezpłodna, a dalej zmagasz się z problemem miesiączki. Bez sensu - nie lepiej usunąć również macicę? Nic Ci się nie pogorszy, a wręcz przeciwnie, będzie tylko lepiej. Jeżeli jesteś jeszcze młoda to po wyczyszczeniu zyskasz tylko na urodzie, zniknie trądzik , poprawi się twoja sprawność fizyczna i zyskasz kilka dni w miesiącu. Uwierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rób z siebie mumii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda kobiety na taki zabieg wycięcia wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka_Tośka
do ikonsza Wszyscy po zabiegu wracają do domu samochodem( jako pasażer) , gdyż wypis jest ok. godz 15 tego samego dnia. Droga jest jednak długa, męcząca i trzęsie, a ty masz niewielką ranę na brzuchu, która lekko się sączy i krwawi i odczuwasz spore bóle brzucha. Następny dzień przeleżałam praktycznie plackiem bo ból był zdecydowanie większy i prawie w każdej części ciała (jest to efekt gazu używanego do laparoskopii), nie dopinasz się też w spodnie w których przyjechałaś - brzuch jest opuchnięty, ruchy masz ograniczone ciężko się schylić, wstać, ubrać, suniesz nogami i chodzisz zgięta w pół. Niemniej warto się poruszać mimo bólu, trochę spacerować (profilaktyka zakrzepicy). Jeśli mieszkasz daleko, zdecydowanie lepiej byłoby się zatrzymać gdzieś w hotelu ale nie na 1 noc tylko 2, po których to zdecydowanie lepiej się czujesz i wyglądasz. Ból po zabiegu jest momentami nie do zniesienia. Leków przeciwbólowych nie dostajesz ale możesz wziąć coś własnego. Dostajesz wypis ze szpitala (po słowacku) i informacje co robić dalej. Część personelu całkiem nieźle mówi po polsku. Lekarze z tobą rozmawiają i pielęgniarki (idzie się dogadać). Dostajesz leki przeciwzakrzepowe. Co ze sprawdzeniem czy są jajowody niedrożne? Jajowody są przecinane, więc na pewno są niedrożne, jeśli zabieg jest przeprowadzony porządnie, wszystko powinno być ok. Badania HSG na niedrożność jajowodów można wykonać w wielu klinikach w Polsce, w tym wypadku raczej tylko prywatnie i jest to koszt około 600 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie do Gośka_Tośka gdzie robiłaś zabieg, i jak się teraz czujesz? bardzo proszę napisz bo ja też o nim myślę tylko nie wiem gdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz się wyczyścić profilaktycznie, czy jesteś chora? I czy chcesz usunąć macicę, czy coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce tylko przecięcia jajowodów, nic więcej. nie jestem chora po prostu nie chce mieć wiecej dzieci a tabletki niestety już za długo biore, a inne formy odpadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce też wykonują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie u kobiet bo jest karane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W poprzednich czasach u kobiet po 3CC wykonywali z urzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem przekonana, że jak się decydować na sterylizację, to należy iść na całość i pozbyć się również macicy. Spokój z miesiączką , z obawą przed rakiem a inwazyjność zabiegu porównywalna. Oczywiście jajniki należy pozostawić i gospodarka hormonalna pozostaje niezmieniona. Histerektomia w niektórych krajach jest dosyć rozpowszechniona, np na Ukrainie poddają się jej młode sportsmenki, czasem aktorki. W Estonii mogą się legalnie wyczyścić nawet nieletnie dziewczęta, bez wymagania zgody dorosłych. To jest coraz modniejszy trend, a zabiegi są coraz łatwiejsze i tańsze. Oczywiście poza granicami Polski, np. na Słowacji, lub na Ukrainie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka_Tośka
do gość 2017.08.18 Najbliżej legalnie zabieg wykonasz na Słowacji np. w Mediklinik. Ja czuję się dobrze nic mi nie dolega, nie żałuję. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za kobieta bez macicy.Podwiązać jajowody to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, masz całkowitą rację, histerektomia przynosi pozytywne skutki tyko w bardzo młodym wieku. Poddają się jej młode sportsmenki. Zyskują na sprawności fizycznej, w starszym wieku to już nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młode dziewczyny bez macicy nie mają okresu i mogą swobodnie trenować.Tylko co bedzie po zakończeniu kariery.?Będą przypominać lalkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jeżeli to prawda, że zyskują też na urodzie, że znika trądzik to może warto. tym bardziej że kochać się można nadal. No chyba że i pochwę usuwamy, ale pozostaje miłość francuska, też bardzo fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak macicy do czego będzie zamocowana pochwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie,- pochwa po histerekomi jeszcze długo może "tkwić" na swoim miejscu, potem jednak zaczyna się obniżać i wypadać. Można ją specjalnymi taśmami "podwiesić" jest to jednak bardzo inwazyjny i bolesny zabieg. Usuwanie macicy wraz z pochwą jest o wiele łatwiejsze niż poprzez pochwę, ale niestety "tradycyjny" seks staje się niemożliwy. Na taki zabieg decydują się młode sportsmenki, zwłaszcza ze skłonnościami less. Ale odmian seksu, erotycznych doznań jest tyle odmian, że to dziś nie jest żaden dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A fantastycznych pieszczot i technik jest tak wiele, że seks "po bożemu" wysiada. Kobieta może przeżywać wiele orgazmów jeden po drugim, i ten pierwszy w trakcie "normalnego" seksu nie musi być największy. A panowie zazwyczaj mają dość i myślą że kobieta również. Do prawdziwych szalonych erotycznych przeżyć , pochwa i macica wcale nie są potrzebne, do prokreacji -tak. Tak to natura wymyśliła , ale można ją "wykręcić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza do sexu była by kobieta bez dolnej dziury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dla sołtysa Kierdziołka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy sa tu Panie, które skorzystały z zabiegu podwiazania/przecięcia jajowodow? Na ile zabieg jest bezpieczny i pewny? Czy po zabiegu jest wymagana kontrola na Słowacji? W moim przypadku jest to przemyslana, wieloletnia decyzja, więc zależy mi na rzetelnej informacji od osób, które przeszły zabieg. Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość wczoraj tak są tu takie Panie. Dobrze przeprowadzony zabieg jest uważany za bezpieczny i pewny. Na świecie, był i jest powszechny w wielu krajach USA, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Kanadzie, Rosji, Indiach Chinach, Japonii, Słowacji. Oczywiście przeprowadzony przez doświadczonych lekarzy, w warunkach klinicznych. Uważa się że dobrze przeprowadzony zabieg nie powoduje żadnych skutków ubocznych a najgroźniejszym powikłaniem jest ciąża pozamaciczna. Jego niepopularność wynika z jego nieodwracalności, z polityki eugenicznej i przymusowości prowadzonej w niektórych krajach, oraz ryzyka zakażeń i powikłań na wskutek złych warunków operacyjnych, słabej wiedzy i umiejętności lekarzy w niektórych krajach (np Indie). Ja robiłam zabieg akurat na Słowacji- jest tam zupełnie legalny i powszechny, nie wymagali kontroli u siebie a zalecali jedynie zwykłą kontrolę ginekologiczną w Polsce. Zabieg przebiegł szybko i bez komplikacji, aczkolwiek nie obyło się bez bólu przez parę następnych dni, dostałam też leki i bandaże przeciwzakrzepowe. Można napisać bądź zadzwonić do kliniki po więcej informacji, mówią po polsku jako tako, po zabiegu tez można się do nich zwrócić po konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W USA dosć to popularne jest tj zabiegi na jajowodach ...odradzam jakieś Ukrainy -przy poziomie higieny jaki tam jest od razu moze cie sie pozbyć wszelkich problemów , na zawsze ... A o usunieciu macicy to jakieś świry piszą , to straszna okaleczajaca kobietę operacja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg sterylizacji przeprowadza dr Rudzyński w szpitalu w Prenzlau w Niemczech. Adres i nr tel. bez problemu znajdziecie w internecie. Koszt 650€ Kontakt po polsku z doktorem. Miejscowosc Prenzlau znajduje się 50 km od Szczecina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej zaszyć piz.ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak Niemcy mają bogate doświadczenie w w szybkiej sterylizacji Kobiet . Zdobyte w szpitalu obozowym w Auschwitz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nie chodzi o to żeby ruchać pizdę, cipkę żeby nie zaciążyła. Czy kobiety nie rwą sobie włosów z głów jak to zrobić, żeby facetowi, dogodzić, kościół był zadowolony, dziecko nie słyszało, a jeszcze przeczytała że sama może mięć z tego jakąś przyjemność pomiędzy jednym karmieniem a drugim, robotą, lekcjami, myciem podłogi, gotowaniem obiadu i goleniem nóg. Powiedz facetowi że sobie zaszyjesz pizdę.. cwaniaczko, a zszyją Ci brew bo podłoga była za śliska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały sekret
Jestem po zabiegu na Słowacji. Mam lat 31, jestem mężatką i mam troje dzieci. Nie chce faszerować się hormonami kilkanaście lat. Decyzji nie żałuje. Niesamowita ulga po zabiegu. Kocham dzieci, ale trójka wystarczy. Jeśli któraś jest zdecydowana, to warto wydać 2,5 tyś zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NadziejkaW
wybieram się na sterylizację, proszę o wszelkie informacje związane z tym zabiegiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×