Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka_wariatka

Sterylizacja - gdzie? za ile?

Polecane posty

Gość gość
Ochota nawet wieksza bo człowiek się w końcu nie musi niespodzianek bać. Niestety nie wiem gdzie zrobić taniej może faktycznie ta Słowacja. A nie każde ubezpieczenie pokrywa 100% ja sobie specjalnie takie na rok wybralam żeby to załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie ubezpieczenie jest na taki zabieg?Czy to obowiązuje tylko w Słowacji?A ile to kosztuje w Słowacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po takim zabiegu zostaje tylko dziurka do bezpiecznego ru/chania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim wieku wykonujecie ten nieodwracalny zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_111
ja urodziłam poprzez cc 3 dzieci. Przy ostatnim porodzie poprosiłam lekarza, aby wykonał mi zabieg sterylizacji. niestety, odpowiedź była odmowna. jedynie lekarz zalecił mi uważać. Od niedawna mieszkam w Irlandii. Tu lekarka bezpośrednio poleciła mi wykonanie sterylizacji. W tym kraju koszt takiego zabiegu pokrywany jest z ubezpieczenia. Bez zastanowienia zgodziłam się na takie rozwiązanie, ponieważ nie chcę ryzykować kolejnej ciąży. Teraz tylko muszę jeszcze badania wykonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 3 porodach można przyjąć taki zabieg.Będzie wygoda z sexem. Ale życie może splatać figla jak się jest w młodym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lat 38 po jednym dziecku. Tu w Holandii płaci się ubezpieczenie co miesiąc a zmienić można na koniec roku. Cena ubezpieczenia ze sterylizacja 120 euro miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiia
Dziewczyny, a czy któraś z was miała wątpliwości, a nawet żałowała później, że to zrobiła? Zastanawiam się czy może mi się kiedyś odmienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od mojego zabiegu minęło 2 lata i cieszę się każdego dnia ze go zrobilam. Trzeba być w 100% przekonanym wtedy nie ma zalow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygoda jest z antykoncepcją a co z krwawieniem miesięcznym?To taki naturalny miesięczny test kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mieszkam w stanach i zrobiłam ten zabieg kilka miesięcy temu. Nie ma sie czego bać nic strasznego a za to problem z głowy. Mam 3 dzieci i nie chcieliśmy wiecej wiec postanowiłam sie zabezpieczyć. Nie mam pojęcia jaki jest koszt w Europie ale na pewno taniej niż u nas. Co do efektu to ktoś kto napisam ze koleżanka zaszła w ciąże mimo ze zrobiła to pewnie dlatego ze od razu po zabiegu współżyła bez zabezpieczenia. Ja nawet wczoraj miałam zabieg który potwierdził ze jajowodu są ńiedrozne i wszystko jest tak jak być powinno. Trzeba czekać 3 miesiące ja odczekałem prawie 4 idzie sie do szpitala tam wprowadzają kontrast do macicy i przez prześwietlenie sprawdzają czy cokolwiek przecieka. Są przypadki ze kobiety zawsze w ciąże mimo zabiegu ale wszystkie te przypadki są właśnie tymi które nie odczekały na badanie kontrolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile taki zabieg kosztuje w stanach ,i jakie badania robi się przed zabiegiem?Jakie trzeba załatwić formalności prawne.Czy musi być zgoda męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ci/pa ma właściciela ,a nie jest gminna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiia
Dziewczyny czy któraś planuje zabieg w najbliższych tygodniach? Ja zdecydowałam się na klinikę na Słowacji i będę wkrótce jechać. Może połączymy siły, żeby było raźniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po ale opisz jak poszło dla innych. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bym chciała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myc
Hej. Nie mam pojęcia jak to w pl wygląda. Ja miałam zabieg w tym tygodniu, mieszkam poza granicami kraju i tutaj to nie problem, można sobie normalnie legalnie zrobić całkowicie za free (jeśli się pracowało i przebywało tu wcześniej min 12 miesięcy). Wkurza mnie jak niedouczone osoby piszą, ze to okaleczenie-przeciez nikt mi nic nie wyciął, jedyne co to mam dwie małe ranki-jedna w pepku a druga tuż nad kością łonową, obie bardzo małe. Dzieciow mam troje, zdrowie kuleje i kolejna ciąża byłaby sporą nieodpowiedzialnoscia z naszej strony. Hormonów nie mogę, w gumki nie chce mi sie na starość bawić (podobnie naturalne metody planowania rodziny), spirali nie ufam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj kliniki na Słowacji - znajdziesz w google bez problemu. Są blisko granicy - mają polską wersję strony oraz raz w tygodniu polską informację telefoniczną. W zeszłym roku bodajże koszt zabiegu - legalnego oczywiście - był w granicach 600 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy są tu dziewczyny, które zdecydowały się na zabieg już po urodzeniu dziecka/ dzieci, bo wiedziały, że więcej już nie chcą mieć i ze względu na to, że to dość wygodna i w końcu skuteczna forma antykoncepcji? Mam pytanko...Odezwijcie się pliz na: natia20150@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 31 lay mieszkam w UK I kilka miesiecy temu mialam zabieg sterylizacji, nie mam dzieci I byla to decyzja nad ktora myslalam juz kilka lat I poki co nie zaluje a nawet jeszcze bardziej wiem ze to byla dobra decyzja. Zabieg byl darmowy, opieka w klinice niesamowita I nikt nikogo nie ocenia. Mam jedna blizne w pepku a druga w okolicach bikini okolo 1,5cm. Powstrzymalam sie ze wspolzyciem bez dodatkowego zabezpieczenia po pierwszym okresie I teraz wiem jaki jest to komfort psychiczny. Polecam ta metode ale tylko tym kobietom ktore as na 100% zdecydowane!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz możesz pracować ci/pą jako prostytutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dojrzala odpowiedz...wspolczuje niskiego ilorazu inteligencji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak bo zapomnialam ze kazda kobieta jest ZMUSZONA aby miec dzieci! Jezeli tylko to masz do zaoferowania to Twoj problem I sama sobie z nim radz albo idz do soecjalisty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lalkę do dymania to sie kupuje w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy zgoda męża potrzebna przed zabiegiem, o kur/wa posikałam się :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" jakie sa formalności prawne " ?.Nie ma żadnych madwokata nie potrzebujesz!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Pierdzielę Ja sobie nie wyobrażam sterylizacji wtedy mąż cały czas by mi się zlewał do środka blee .. a tak to tylko w gumę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klinika w Prezlau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×