Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka_wariatka

Sterylizacja - gdzie? za ile?

Polecane posty

Gość gość
Miesiaczka nie jest z jajowodów tylko złuszczenie nabłonka macicy.To uczą na przedmiocie biologia w gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwna dyskusja jak sie nie zna fumkcjonowania organizmu kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam, że sformułowanie którego użyłam "wyczyściłam się całkiem" jest jasne i oczywiste, ale okazuje się że nie. Więc objaśniam, że poddałam się histerektomii , żeby pozbyć się okresu i mastektomii, bo jak się nie mam macicy to po co piersi i ryzyko raka. Pozbyłam się również pochwy, żeby się zabezpieczyć przed jej wypadaniem, co często się zdarza po usunięciu macicy. To miałam na myśli, mówiąc że "wyczyściłam"się. Jajniki zostały, a więc z hormonami wszystko ok. Rodzić nigdy nie chciałam, a podwiązywanie jajowodów, równie inwazyjne, sprawy miesiączki nie załatwia. Więc tak jak wspomniałam, jestem czysta, mam wspaniałe samopoczucie, a ten cały seks wcale nie był taki cudowny. Nie ma czego żałować, poznałam natomiast takie pieszczoty i techniki, po których orgazm jest nieporównywalny z niczym. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy takiej operacji usuwaja też jajniki z jajowodami. Gdzie te jajka będa odchodzić jak brak macicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak się podwiązuje jajowody, to gdzie odchodzą-głuptasie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co ci z kobiety zostało? na zewnatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiecość to nie cycki i wagina, to coś więcej. To co mamy w sobie, kim jesteśmy. Panował kiedyś taki pogląd, że kobiecość ma formę fizyczną, seksualną i duchową. Im mniej fizycznej tym więcej duchowej, tej uczuciowej, zdolną do najwyższych poświęceń, kreatywną. W tym celu młodziutkie dziewczęta, które miały służyć w Świątyni Izydy, poddawano rytualnemu czyszczeniu, w trakcie którego pozbawiano je piersi, waginy wraz z macicą i języka. Były czyste, milczące, tajemnicze i piękne. Chodzą do dziś o nich legendy. Już wiadomo, że dziewczyna poddana histerektomi w bardzo młodym wieku, tuż po pokwitaniu, zyskuje na urodzie, znika jej trądzik, poprawia jej się sprawność fizyczna i intelektualna, a nawet rośnie wyższa. Ma na to wpływ grasica, która z wiekiem zanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U kobiety uroda to ładna buzia, ładne srednie piersi,proste długie nogi i pomiedzy nimi uwidoczniona kułeczka.To pokazują na plazy.To cała kobiecość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mózgu nie muszą mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nuby kobieto kogo ty chcesz reprezentować po wyczyszczeniu się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo nie chcę reprezentować. W niektórych nawet współczesnych kulturach miesiączkującą kobietę uważa się za nieczystą. Więc ja po wyczyszczeniu jestem cały czas czysta, poza tym oszczędzam co najmniej jeden tydzień w miesiącu zmarnowany na zwijanie się z bólu i borykanie się ze złym samopoczuciem. Mam też lepsze samopoczucie nie obawiając się "wpadki" na basenie, czy nosząc obcisłe białe spodnie, a przede wszystkim koniec z obawami przed rakiem. Same korzyści nie licząc zamierzonej bezpłodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce moze to byc tylko operacja onkologiczna.Tylko współczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce tak, ale już w sąsiednich krajach takie zabiegi są legalne. Ja byłam na Słowacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba mieć odwage i nie myśleć aby tak się okaleczyc i jeszcze pisać o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest żadne okaleczenie, to rodzaj chirurgii kosmetycznej, tak jak powiększanie lub pomniejszanie piersi, jak usuwanie ślepej kiszki, czy migdałków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta może poddać się takiej kosmetologii przez odcięcie piersi.strata pochwy i macicy .To co ona ma kobiecego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest czysta i wyzwolona, nie musi rodzić, zadowalać i wiecznie się poświęcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam 2 tygodnie temu w klinice w bańskiej bystrzycy. trzeba być na 7 rano i mieć komplet badań. po południu wraca się do domu . koszt 550 euro. mają polską stronę i polskojęzycznych konsultantów zostają tylko 2 maleńkie punkciki jak pieprzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usunęłaś tylko macicę, a co z pochwą nie boisz się wypadania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wraki kobiet tylko zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Materiał ty7lko do wypchania jako okaz kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerażający jest brak tolerancji w naszym kraju. Kobieta może zostać uznana za "człowieka" wylącznie, gdy planuję potomstwo. W innym wypadku jest wykluczana z"człowieczeństwa". Ja nigdy nie chcialam mieć dzieci. Oczywiscie spotykam się z falą hejtu, gdy tylko mowie najsympatyczniej jak potrafie, że nie planuję. W towarzystwie nie podejmuje już nawet dyskusji i tylko się usmiecham ;) Od lat biorę hormony, bo od początku mialam z nimi problemy. Na początku pomagały i czułam się lepiej. Dzisiaj jest masakra. nie wiem co będzie dalej. Przede mną masa badań hormonalnych. Naprawde przykro czyta się komentarze męzczyzn, którzy nawet w procencie nie są w stanie postawić się w roli kobiety, ale mają najwiecej do powiedzenia i bez pardonu wyzywaja kaźdą planującą zabieg od dmuchanej lali ;/ a sami pewnie dmuchaja co sie da na prawo i lewo ;o Uwierzcie Panowie, ze najczesciej "rypią" sie te, które NIE MYSLĄ jakos specjalnie o zabezpieczaniu jakimkolwiek (rzecz biorąc - ogólnie mniej myślą). Nie każda kobieta, ktora nie stosuje antykoncepcji to dziewica i nie każda z plastrem na ramieniu to prostytutka.... ;o. Co zatem idzie... Pusta lala nie przeznaczyła by potęznych pieniędzy na sterylizacje jak moze kupic gumki za pare złotych w kiosku ;o Przestańcie oceniać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację aż do bólu. Rodzenie nie jest jedyną i ostateczną misją kobiety, i nawet to że są fizycznie do rodzenia zdolne, nie powinno jej stawiać w przymusowej sytuacji. Nie chcę i nie będę rodziła, a narządów które mi d nie są potrzebne, a nastręczają tylko problemów i zagrożeń mam prawo się pozbyć, tak jak ślepej kiszki, migdałków, czy za dużych piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież są sztuczne penisy do wykorzystania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O o kurde ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka_Tośka
Sterylizację kobiety poprzez podwiązanie jajowodów polecam w Levicach, ponieważ byłam tam w tym roku w lutym. Cena 569 €. Blisko i legalnie, bardzo miły personel, możliwy transport, dostajemy wypis ze szpitala, leki przeciwzakrzepowe. W klinice spędzamy ledwie 8 godzin i można wracać do domu. Na brzuchu zostają 2 małe blizny - 1 w pępku, druga : niżej, po lewej stronie, którą spokojnie zasłania jakakolwiek bielizna. Polecam kilka dni wolnego po zabiegu a najlepiej i tydzień, z tym że pierwsze 3 dni po dosłownie na przeleżenie. Pozdrawiam. Gośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tylko 2 otwory to jest to raczej zabieg przecięcia jajowodów.Jak czujesz sie po tym zabiegu w czasie jajeczkowania.Czy krwawienia masz normalne i ile dni trwają.Czy te otworki są widoczne w bikini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka_Tośka
Na tę chwilę nie odczuwam żadnego dyskomfortu. Nigdy nie miałam bóli owulacyjnych i teraz też nie mam. Dwie miesiączki za mną i były podobne do pozostałych, z tym że plamienie utrzymywało się teraz do 6 dni, wcześniej do ok. 5 (ale zdarzały mi się dłuższe krwawienia kilka razy w życiu ). Blizna w pępku, jest umiejscowiona w jego dolnej części i słabo widoczna (poprzeczna ma ok 2 cm a 2 pionowe przecinające ją są widoczne na długości ok 1 cm), blizna dolna znajduje się ok. 8 cm poniżej linii pępka i 7 cm z boku (śr. ok. 2 cm). Zależy jak skąpe bikini lubisz nosić, ale myślę że powinnaś spokojnie dobrać odpowiedni model, żeby zakryć tę dolną bliznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie badania trzeba mieć przy sobie udając się na operację? Ile czeka się na zabieg?Czy zabieg wykonywany jest pod narkozą ogólną?Czy trzeba być wydepilowaną i jak głęboko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×