Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szara mgła

Faceci wolą szare myszy!!!!!

Polecane posty

Gość ziutasss
Szara mysz to wcale nie osoba ponura bez znajomych. To normalna kobieta. Przecwieństwo kobiety agresywnej i wulgarnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buquile
Nie ma kobiet łatwych i trudnych, są tylko takie, którym jeden chłopak podoba się mniej a drugi bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjvgjvgjvgjgvjg
no proszę,mamy kolejna definicje,w takim razie ponad połowa kobiet to szare myszy i ja też :D bo ani nie jestem wulgarna ani agresywna. i okazuje sie że tylko dresiary i babochłopy to nie szare myszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
Jeśli laska bzyka się na pierwszym spotkaniu to raczej można powiedzieć, że jest łatwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
No to teraz musielibyśmy ustalić kto to jest babochłop, bo z kolei ja widzę dużo takich kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjvgjvgjvgjgvjg
może po prostu lubi seks ;) łatwa to taka która łatwo daje sie poderwać,a taka co sie bzyka na pierwszym spotkaniu chce po prostu seksu od takiego samego jak ona faceta,któremu też tylko o to chodzi :D jakby nie ten,to inny dałby siusiaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjvgjvgjvgjgvjg
babochłop to babochłop :D niekobieca kobieta,agresywna,wulgarna,często pali i pije,bije sie z innymi,ma wąsy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdsdsd
kobieta ktora idzie do lozka na 1 randce jest latwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
Ale ja nie mówię, że to coś złego. Lubi seks, jest łatwa, ok. Takie kobiety też mają fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
No widzisz a dla mnie babochłop to kobieta niezależna, pewna siebie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjvgjvgjvgjgvjg
no to dziwny masz sposób postrzegania świata. Rozumiem że kobieca kobieta przynosi swojemu mężusiowi piwo w zębach,chodzi z potulnie spuszczoną głową i słucha swojego pana i władcy,jest na jego utrzymaniu bo przecież nie może być niezależna finansowo. No ale jak ktoś tak lubi... no to niech będzie że taka kobieta co idzie od razu na seks jest łatwa ale taki facet też,bo jest dokładnie taki sam,wystarczy kawałek cycka byle kogo żeby go zachęcić do seksu,nie ma podrywu z żadnej strony bo samo "postawić ci drinka,bejbe"? to zaden podryw to tylko symboliczny tekst po którym wiadomo o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buquile - co za brednie miałem dziewczynę która poszła ze mną do łózka na 2 randce a miałem taką która dopiero po 2 miesiącach i obu dziewczynom się podobałem bo byłem ich chlopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjvgjvgjvgjgvjg
no to dziwny masz sposób postrzegania świata. Rozumiem że kobieca kobieta przynosi swojemu mężusiowi piwo w zębach,chodzi z potulnie spuszczoną głową i słucha swojego pana i władcy,jest na jego utrzymaniu bo przecież nie może być niezależna finansowo. No ale jak ktoś tak lubi... no to niech będzie że taka kobieta co idzie od razu na seks jest łatwa ale taki facet też,bo jest dokładnie taki sam,wystarczy kawałek cycka byle kogo żeby go zachęcić do seksu,nie ma podrywu z żadnej strony bo samo "postawić ci drinka,bejbe"? to zaden podryw to tylko symboliczny tekst po którym wiadomo o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjvgjvgjvgjgvjg
no to dziwny masz sposób postrzegania świata. Rozumiem że kobieca kobieta przynosi swojemu mężusiowi piwo w zębach,chodzi z potulnie spuszczoną głową i słucha swojego pana i władcy,jest na jego utrzymaniu bo przecież nie może być niezależna finansowo. No ale jak ktoś tak lubi... no to niech będzie że taka kobieta co idzie od razu na seks jest łatwa ale taki facet też,bo jest dokładnie taki sam,wystarczy kawałek cycka byle kogo żeby go zachęcić do seksu,nie ma podrywu z żadnej strony bo samo "postawić ci drinka,bejbe"? to zaden podryw to tylko symboliczny tekst po którym wiadomo o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buquile - co za brednie miałem dziewczynę która poszła ze mną do łózka na 2 randce a miałem taką która dopiero po 2 miesiącach i obu dziewczynom się podobałem bo byłem ich chlopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjvgjvgjvgjgvjg
po dwóch miesiącach to jest dopiero?! olaboga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjvgjvgjvgjgvjg
zdecydujcie sie czy jestem babochłopem (bo niezależna) czy szarą myszą ( bo nie agresywna) bo jak na razie te definicje są sprzeczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
Nie musi nie pracować, może zarabiać ale nie za dużo, bo wtedy jej facet może źle się z tym czuć. Co do łatwości to masz racje, taki facet też jest łatwy, ale napisałem, że nie ma w tym nic złego, jeśli obu stronom to pasuje. Seks to tylko seks. Uczucie do tego niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buquile
"poszła ze mną do łózka na 2 randce a miałem taką która dopiero po 2 miesiącach " Zrąbaleś pierwsze wrażenie na tej drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
To teraz musimy ustalić co to znaczy kobieta agresywna. Bo jest coś takiego jak agresja werbalna lub psychiczna. I wiele kobiet ją stosuje. Nie mówię tu o agresji fizycznej, bo to rzeczywiście rzadkość wśród kobiet. Ale agresja werbalna czy psychiczna bardzo często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
Masz zadatki na babochłopa. Ale to jest przenośnia. Chodzi o cechy charakteru, a nie babe z wąsem które leje sie pod sklepem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjvgjvgjvgjgvjg
źle sie z tym czuć będzie tylko zakompleksiony facet : ] fajnie wiedzieć że mam zadatki na babochłopa :D:D o cholera musze szukać takiego co zarabia więcej ode mnie,nie pomyślałam o tym...ale wtedy też będzie źle bo będe typową kobietą - czyli materialistką ja tam potrzebuje uczucia do seksu,taka typowa kobieta jestem według pewnych stereotypów które mówią że kobieta najpierw musi sie zaangażować a facet tego nie potrzebuje no to już jestem szarą myszą,ale typową kobietą dodatkowo z zadatkami na babochłopa.Kafe potrafi poprawić humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjvgjvgjvgjgvjg
źle sie z tym czuć będzie tylko zakompleksiony facet : ] fajnie wiedzieć że mam zadatki na babochłopa :D:D o cholera musze szukać takiego co zarabia więcej ode mnie,nie pomyślałam o tym...ale wtedy też będzie źle bo będe typową kobietą - czyli materialistką ja tam potrzebuje uczucia do seksu,taka typowa kobieta jestem według pewnych stereotypów które mówią że kobieta najpierw musi sie zaangażować a facet tego nie potrzebuje no to już jestem szarą myszą,ale typową kobietą dodatkowo z zadatkami na babochłopa.Kafe potrafi poprawić humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"buquile "ale gdy rzeczywistosc nas przeraza bo nie mozemy jej objac swoim rozumkiem" A ty nam ją łaskawie objaśnisz" zawsze jestem skoro do pomocy dla potrezbujacych;-) "revolver szare myszy wolą nieśmiali , zakompleksieni chłopcy - a nie mężczyźni.. szara mysza to żadne wyzwanie..." slyszalam juz taka opinie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
".. Albo mu sie wydaje że jest niewiadomo kim i każda kobieta powinna z podniecenia sikać na jego widok..." to tez bardzo popularny tok rozumowania;-) niestety;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbgtyiooopp
Ja jestem szarą myszką i choć mam urodę to u przebojowych chłopaków nie mam szans. Zawsze startują do mnie zamknięci w sobie, zakompleksieni faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gjvgjvgjvgjgvjg a poza tym zbytnio szufladkujecie ludzi. Jedna szara mysz da sie wyrwać jak ją ktoś poderwie inna nigdy sie nie da.A kolejna nie będzie wcale szarą myszą bo nie każda która jest spokojna to szara mysz.A jeszcze następna okaże sie lesbijką " no i czesto szarymi muszami sa nie te ktora same tak o sobie mysla - bo to jak widzi nas otoczenie czesto sie rozmija z tym jak sami siebie postrzegamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buquile
Nie bądzie zmyleni jak dziewczyna wygląda, one wszystkie czy ładne czy brzydkie mają podobne pragnienia. Kobiety są dobre w marzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
Tak, źle się z tym czuć będzie zakompleksiony facet, ale weź pod uwagę, że takich facetów jest większość. Dlatego większość wybiera "szare myszki" lub takie które takie udają. Większość kobiet to materialistki, ale to już inna sprawa. A że powinnas szukac zarabającego więcej od ciebie to oczywiste, bo w przeciwnym razie w takim związku mogą pojawić się problemy, także w łożku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] ziutasss Jeśli laska bzyka się na pierwszym spotkaniu to raczej można powiedzieć, że jest łatwa" alez i owszem;-))) z reszta to samo mozemy powiedziec na temat tego kolesia co tez sie puszcza na pierwswzej randce - obydwoje sa "latwi" lub...lubia seks;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×