Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szara mgła

Faceci wolą szare myszy!!!!!

Polecane posty

Gość dsdsdsdsd
oczywiscie do niskiej samooceny wielu facetow przczynily sie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I rozwijając - dziś wielu facetów ma niską samoocene do czego przyczyniły się m. in. kobiety. I kółko się zamyka" byc moze tak jest w twoim otoczeniu;/ natomiats na sika/wysoka samoocene skladaja sie niebiezace trudnoci typu poderwanie laski z sukcesem kt nie odrzuci, tylko doswiadczenia z dziecinstwa/mlodosci winy bym raczej poszukiwala w wychowaniu/albo zaniedbywaniu pewnych sfer przez rodzicow - w pl paimetam ze tradycjnye wychowanie z reguly przysparza trudnosci w doroslym zyciu, rzadzonym nie przez tradycyjne wartsoci - tak to widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
buquile Pisałem wyżej o w wielu przypadkach celowej agresji werbalnej i psuchicznej, dokładając do tego częste ataki na męskność, mamy gwarantowaną niską samoocene faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ROR
jestem babka z 25 letnim stazem małzeńskim i bynajmniej nie szarą myszą ale męczą mnie wywody i grzebanie patykiem w gównie ,niby po co? dla popisu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
Tak, tak jest w moim otoczeniu i w otoczeniu moich znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale przecież napisałem to wyraźnie jakich kobiet boją się faceci, dlatego napisałem to odpowiadając autorce, która sama zapytała dlaczego faceci wybieraja szare mychy" w porzadku, ja tylko dodaje niketorzy faceci (co dow eikszosci ustalilismy ze tego tak naprawde nie wiemy;-) "Aleś głupi. Za kompleksy leniwego albo kiepskiego ucznia jest odpowiedzialny nauczyciel wystawiający słabe oceny?" zgadzam sie z powyzszym w calej rozciaglosci. osoby niedojrzale za swoje porazki/lenistwo/zaniedbania przerzucaja wine na innych , zmaist poszukac prawdziwej przyczyny w sobie - to wymaga wiecej dojrzalosci, ta druga opcja dlatego tez kobbiety nie lubia tzw. "nieudacznikow" i narzekaczy - to wynika z tego co napisalam pozyej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ROR
faceci nic nie wolą ,a na pewno nie baby które muszą na każdym kroku udowadniać,że to one maja rację,czy to w gotowaniu jajka czy w ocenie ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
ROR No właśnie. Kobiety nie lubią nieudaczników, a faceci nie lubią kobiet pewnych siebie, lepiej zarabiających i kobiet szefów. I samo to, że autorka stwierdziła, że wg niej faceci wybierają szare mychy oznacza, ze w jej otoczeniu również tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pisałem wyżej o w wielu przypadkach celowej agresji werbalnej i psuchicznej, dokładając do tego częste ataki na męskność, mamy gwarantowaną niską samoocene faceta" niska /wysoka samoocena nie bierze sie z tzw. czynnikow ezwnetrzynych . pPodam przyklad zostaniesz nieslusznie skrzyczany np. na ulicy - jedna osoba zareaguje na to smiechem i nawet sie nie przejmie, a druga sie rozplacze albo caly dzien bedzie w zlym humorze - to jest czynnik zew. ale to co z nim zrobimy zalezy od tego co mamay wewnatzr, sam fakt bycia skrzyczanym jeszcze nic nie ozznacza "ej ROR jestem babka z 25 letnim stazem małzeńskim i bynajmniej nie szarą myszą ale męczą mnie wywody i grzebanie patykiem w gównie ,niby po co? dla popisu?" wybacz ale nie ejstem zainteresowana ani twoja historia zycia , ani problami pt co cie meczy;-) moze poszukaj w realu kogos bardziej zainteresowanego tym, hm? "ziutasss Tak, tak jest w moim otoczeniu i w otoczeniu moich znajomych" oki;-) natomaist jedna jaskolka wiosny nie czyni;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buquile
Czy wam nie trybi, że co wychodzi z faceta na zewnątrz to generuje jego ocenę? Jeśłi jesteś neisprawiedliwie oceniany przez kobiety a w iesz że to bzdura, bo się mylą akurt w tej kwesti to powinno wywołać u ciebie rekacje śmiechu albo wzruszenia ramionami. Taka jest prawidłowa rekacja jak ktoś palnie głupotę. Jeśli jednak jakaś ocena wywołuje u ciebie przykrość i pomniejszenie wartości to tylko dlatego że ktoś właśnie zobaczył jaki naprawdę jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
Mamy już 2 jaskółki, bo jest też autorka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
Mi bardziej chodziło o celowe umniejszanie wartości faceta, a nie "odkrywanie prawdy" o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ej ROR faceci nic nie wolą ," wspolczuje doswidaczen;-) ja bym nie chciala mezczyzny bez wlasnego zdania;-) "a na pewno nie baby które muszą na każdym kroku udowadniać,że to one maja rację,czy to w gotowaniu jajka czy w ocenie ludzi" ile ludzi tyle gustow ;-) jedni takich bab nie cierpia inni je kochaja;-) as easy as it is;-) "No właśnie. Kobiety nie lubią nieudaczników, a faceci nie lubią kobiet pewnych siebie, lepiej zarabiających i kobiet szefów" zapomnialam dodac - pewne kobiety oraz pewni faceci - to nie odnosi sie do 100% populcjai;-) "I samo to, że autorka stwierdziła, że wg niej faceci wybierają szare mychy oznacza, ze w jej otoczeniu również tak jest" z cala pewnoscia - natoamist czym innym za badania statystyczne i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdsdsd
buquile mysl troche nie boli jesli kiedys facet 170 cm nie mial kompleksow ze wzgledu na wzrost a dzis juz taki facet ma, to jest to wina kobiet... nie facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjvgjvgjvgjgvjg
Nie dziwne, nie dziwne, z takim wymaganiami - to że chce faceta niezakompleksionego to są niewiadomo jakie wymagania? To świetnie, że jesteś niezależna i sama o sobie decydujesz. Ja tylko napisałem jakie kobiety preferuje większość facetow - większość facetów to frajerzy,jak wcześniej pisałam.większość to szara masa,szare myszy i szare szczury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"buquile Czy wam nie trybi, że co wychodzi z faceta na zewnątrz to generuje jego ocenę? Jeśłi jesteś neisprawiedliwie oceniany przez kobiety a w iesz że to bzdura, bo się mylą akurt w tej kwesti to powinno wywołać u ciebie rekacje śmiechu albo wzruszenia ramionami" dokladnie tak;-) "Jeśli jednak jakaś ocena wywołuje u ciebie przykrość i pomniejszenie wartości to tylko dlatego że ktoś właśnie zobaczył jaki naprawdę jesteś" 100% racji;-) "ziutasss Mamy już 2 jaskółki, bo jest też autorka" i nawet jak 34 osoby to napisza to nie bedzie to statystyka. aczkowliek zdaje soebie sprawe ze w pewnych srodowiskach tendencje o kt piszesz dominuja - natomaist podkersle ze nie wew szystkich i tyle "ziutasss Mi bardziej chodziło o celowe umniejszanie wartości faceta, a nie "odkrywanie prawdy" o nim" patzr pozyzej;-) to co dostajemy z zew nie mamy na tow pslywu ale im wyzsza samoocena tym mniejsze znaczenie maja komunikaty z zew - czyli mniej doluja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ROR
t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To świetnie, że jesteś niezależna i sama o sobie decydujesz. Ja tylko napisałem jakie kobiety preferuje większość facetow - większość facetów to frajerzy,jak wcześniej pisałam.większość to szara masa,szare myszy i szare szczury " ja tam ogolnie lubie ludzi wiec nie wyzywam ich od szczurow, ale jest takie powiedzenie ze z pradem najczesciej plyna smieci i jest w tym jakas prawda, mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buquile
"jesli kiedys facet 170 cm nie mial kompleksow ze wzgledu na wzrost a dzis juz taki facet ma, to jest to wina kobiet" Mylisz się. Ostatnio zauważono, że udzie stają się wyżssi z pokolenia na pokolenie. To nie wina kobiet, to wina że twój konkurent do ręki i tzipki kobiety jest wyższy od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ROR - az tak bardzo zadna jestes uwagi z mojej strony?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym wzrostem to juz naparwde jest zabawna sprawa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
"Nie dziwne, nie dziwne, z takim wymaganiami - to że chce faceta niezakompleksionego to są niewiadomo jakie wymagania? " Najpierw wpędzacie facetów w kompleksy a później chcecie niezakompleksionych? "większość facetów to frajerzy,jak wcześniej pisałam.większość to szara masa,szare myszy i szare szczury " I tak też się parują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
"to co dostajemy z zew nie mamy na tow pslywu ale im wyzsza samoocena tym mniejsze znaczenie maja komunikaty z zew - czyli mniej doluja" Tak, przy założeniu, że ktoś ma wysoką samoocene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjvgjvgjvgjgvjg
ja nikogo nie wpędzam w kompleksy,conajwyżej zakompleksieni kolesie zwalają na innych wine za swoje nieudacznictwo :D sami sie wpędzają w kompleksy,gdyby byli pewni siebie żadna kobieta nie złamałaby ich poczucia własnej wartości,taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjvgjvgjvgjgvjg
jak nie mają na kogo zwalić winy to zwalają ją na niski wzrost 175 cm ( śmiechu warte) albo za małego penisa przy czym większość kobiet albo nawet żadna tego penisa nie miała okazji zobaczyć. Mogą także zwalić na ogół kobiet,że to przecież są głupie kurwy. Wiele przykładów takiego zachowania mamy na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
Oczywiście, ale nie każdy jest pewny siebie. Tak samo jakby kobieta nie atakowała męskości faceta to również nie popadałby w kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
Wzrost itd to są sprawy drugorzędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Najpierw wpędzacie facetów w kompleksy a później chcecie niezakompleksionych?" Moim zdaniem, twoj blad w dyskusji polega na tym ze generalizujesz - i starsz sie mowic o wszystkich kobietach i wszystkich facetach - aj a staram sie zaznczac ze to nieporozumienie. Czyli inne kobiety wpedzaja innych facetow w cowkolwiek im tam natura poskapila;), a inne maja wymagania wobec innych facetow zeby byli taci tacy i wwzykle jak sie dobrze poszuka to sie trafi na "swojego" . as easy as it is;-) "ziutasss "to co dostajemy z zew nie mamy na tow pslywu ale im wyzsza samoocena tym mniejsze znaczenie maja komunikaty z zew - czyli mniej doluja" Tak, przy założeniu, że ktoś ma wysoką samoocene." przy kazdym zalozeniu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja nikogo nie wpędzam w kompleksy,conajwyżej zakompleksieni kolesie zwalają na innych wine za swoje nieudacznictwo sami sie wpędzają w kompleksy' dokladnie tak jest "jak nie mają na kogo zwalić winy to zwalają ją na niski wzrost 175 cm ( śmiechu warte) albo za małego penisa przy czym większość kobiet albo nawet żadna tego penisa nie miała okazji zobaczyć" albo sobie dodaja pewnosci umniejszajac wage kobiet kt nie moga miec;-) "Wzrost itd to są sprawy drugorzędne. " to zalezy dla kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×