Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsdsdsdsd

Dlaczego kobiety nie szanuja facetow ktorzy zarabiaja mniej od nich?

Polecane posty

" [zgłoś do usunięcia] mężczyźni szanują kobiety zarabiają więcej niż oni o ile się nie wywyższają i nie traktują inny jak śmieci" co to znacyz nie wywyzszaja?;-) ;-) ;-) jelsi dobrze zarabiaja to na pewno z tego korzystaja - a jesli kogos to kluje w oczy to jego problem (najczesciej z niska samoocena;-) traktowanie jak smiecia - czyli w sumie jak? no ale powiedzmy ze nieeelgancko - to oznaka braku dobrych manier , a nie korelacja z zarobkami, czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsasasa
ale powiedzmy ze nieeelgancko - to oznaka braku dobrych manier , a nie korelacja z zarobkami, czyz nie? tak, tlyko dziwnym trafem te kobiety jak ich facet zarabia wiecej to go szanuja, a jak to one zarabija wiecej, to nagle traca dobre maniery i nie szanuja faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mio-mio
Mam studia, ale też mam doświadczenie życiowe. Kiedyś usiadłam i pomyślałam czego w życiu chcę, może kiedyś ponownie przewartościuję moje życie- nie wiem tego. Doszłam do wniosku, że jako szczur korporacyjny raczej się nie zrealizuję... awanse szczęścia mi też nie dają, ale dom mi daje. Sorry, rozumiem jak to wygląda z Waszego "ambitnego" punktu widzenia, ale może przez to, że wychowywałam się na "Chłopach" Reymonta a nie na "Elle" to mało ambitna bizneswomen ze mnie wyrosła ;) Feministki walczyły o wolność- więc z niej korzystam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale was dręczą problemy
jeżeli macie szansę być z kimś,gdzie naprawdę jest to coś,to tego kogoś ceńcie,nie macie na to szans,to trudno,takie jest życie,są gorsze tragedie,po co się zastanawiać nad innymi,chcielibyście być w związku sztucznym,na siłę,gdzie prędzej czy pózniej rypnęłoby się wszystko i jeszcze dzieci tam robić,po co wam to,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tak, tlyko dziwnym trafem te kobiety jak ich facet zarabia wiecej to go szanuja, a jak to one zarabija wiecej, to nagle traca dobre maniery i nie szanuja faceta" ja bym nie mylila, przede wszystkim, dobrych manier i szacunku - te peirwsze mam dla kazdego, na ten drugi trzeba sobie zalsuzyc;-) kiedys padlo pytanie - szanujmy kasjrki w supermarketach;-)) jak robie zakupy to staram sie byc mila i uprzejma, ale nie ma to nic wspolnego z szanowaniem ich/wyarazniem szacunku - te panie na tyle nie zajmuja jak osoby ktore rzeczywiscie szanuje bo mnie jakos inspiruja;-) co do mezczyzn i zraobkow - ja uwazam, ze najlpiej jak sie jest na tym samym poziomie - nie robi problemow gdy to od siebie odbiega w ktorakolwiek ze stron, ale z zalozenia najbardziej lubie taka walsnie sytuacje nie ywobrazam sobie tez zwiazku - gdzie jedna ze stron finansowo tyra na druga - rozumiem ze w jednbym roku jedna osoba funduje wakace, a za dwa lata druga strona itd. ale nie ze jedna zyje supelnie inaczej niz druga, to nie dl amnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale was dręczą problemy
niby jest jakieś wyzwolenie obyczajów,a jakoś kompletnie tego nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mio-mio Mam studia, ale też mam doświadczenie życiowe. Kiedyś usiadłam i pomyślałam czego w życiu chcę, może kiedyś ponownie przewartościuję moje życie- nie wiem tego. Doszłam do wniosku, że jako szczur korporacyjny raczej się nie zrealizuję... awanse szczęścia mi też nie dają, ale dom mi daje" no to jestesmy podobne ;-) mnie tez nie kreca awanse - kiedys krecily podwyzki ale ptrzestaly;-) " Feministki walczyły o wolność- więc z niej korzystam " dokladnie tak;-) choc ja ze swojej niezaleznosci bym nie zrezygnowala - zawiesic na chile tak, ale na stale nigdy nie zrezygnuje - no ale ja to ja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale was dręczą problemy niby jest jakieś wyzwolenie obyczajów,a jakoś kompletnie tego nie widać" a ja z kolei nie rozumiem co ciebie dreczy i czego nie mozesz dostrezc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale was dręczą problemy
to jest groteska i to mnie dręczy,żeby faceci byli tak spięci w tej kwestii,jęczeć jakie te babska są,zamiast sobie na dziwki pochodzić,dyskusja między tzw.kurami domowymi a niby się realizująymi też do niczego nie prowadzi,bo każdy ma swoje doświadczenie i spojrzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsasasa
ja bym nie mylila, przede wszystkim, dobrych manier i szacunku - te peirwsze mam dla kazdego, na ten drugi trzeba sobie zalsuzy nie masz ani tego ani tego bo wyskosc zarobkow u ciebie koreluje z szanowaniem kogos lub nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dsasasa ja bym nie mylila, przede wszystkim, dobrych manier i szacunku - te peirwsze mam dla kazdego, na ten drugi trzeba sobie zalsuzy "nie masz ani tego ani tego bo wyskosc zarobkow u ciebie koreluje z szanowaniem kogos lub nie" to jest tylko twoja opinia ;-) ktora nawet niespecjalnie pewnie tutaj kogos obchodzi (w sesnie konkretna opinia o mnie;-) probujesz sie wypowiadac w moim imieniu - po co?;-) nie starcza ci fantazji na wlasne wpisy?:-) u mnie szacunek to inspiracja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jelsi juz moiwmy o sposobach zariobkowania - kasjerki mi sa oboejetne i nie inspituja mnie, ale juz ludzi pracujacy w hospicjum niesamowicie, (pomimo ze czesto zrabiaja tyle samo co panie kasjerki;-( ;-( ;-( natomaist to jest wybor drogi zyciowej - rzadko kiedy w hospicjum pracuja ludzie przypadkiem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsasasa
ja sie nie wypowiadam w twoim imieniu, tylko oceniam ciebie, na podstawie tego co napisalas// radze czytac ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] dsasasa ja sie nie wypowiadam w twoim imieniu, tylko oceniam ciebie, na podstawie tego co napisalas// radze czytac ze zrozumieniem" napisales jedno zdanie w moim imieniu ;-) oj klamczuszek;-) rozumiem ze masz opinie na moj temat ale az tak jestem zajmujaca ze potrzebujesz ja wyrazic?;-) ja nie prosilam o twoja opinie "co o mnie sadisz" - bo jest mi to obojetne, proponuje zatem w ramach czytania ze zrozumieniem - absymy wspolnie jeszcze raz przeczytali temat topicu;-) chyba nie ejst tam napisane "co sadze o ROR, co nie?";-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chodzi tylko o pieniądze
kobiety są pazerne na pieniądze ale to nie ona mają je zdobyć tylko facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pazerne sa te kt same nie potrafia zarabiac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsasasa
napisales jedno zdanie w moim imieniu prosze o cytat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] dsasasa ja bym nie mylila, przede wszystkim, dobrych manier i szacunku - te peirwsze mam dla kazdego, na ten drugi trzeba sobie zalsuzy nie masz ani tego ani tego bo wyskosc zarobkow u ciebie koreluje z szanowaniem kogos lub nie" ostatnie zdanko;-) czy ja gdzies napisalam ze tak jest?;-) to ty wysnules wnioski jakie chciales i piszesz ze ja tak uwazam (to nieprawda) trzebabylo napisac - ze ja Dssss tak uwazam ze u ROR jest tak i tak a tako wyszedles na klamczuszka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsasasa
gdzie napisalem cos w twoim imieniu? powtarzam pytanie! ps. radze sie nauczyc czytac ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na czym ten szacunek ma w końcu polegać? Kulturalnie zachowywać się można, a nawet trzeba w stosunku do wszystkich. Bić pokłony i dawać wyrazy swojego szacunku na każdym kroku już niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dsasasa gdzie napisalem cos w twoim imieniu? powtarzam pytanie!" a ja w przeciwienstwie do ciebie powatrzac sie nie zmairzam i muisz sie z tym pogodzic;-) "ps. radze sie nauczyc czytac ze zrozumieniem" a ja radze zaczac sie stosowac do walsnych rad albo milczec;-) as easy as it is;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsasasa
ROR nie osmieszaj sie napisalem opinie o tobie, a nie cos w twoim imieniu! ty chyba nie wiesz co to znaczy pisac cos w czyim twoim imieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsasasa
Moorland no jelsi ty nie wiesz na czym polega szacunek, to radze wrocic do przedszkola, tam ucza takich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] dsasasa ROR nie osmieszaj sie napisalem opinie o tobie, a nie cos w twoim imieniu! ty chyba nie wiesz co to znaczy pisac cos w czyim twoim imieniu..." amen;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] Moorland to na czym ten szacunek ma w końcu polegać? Kulturalnie zachowywać się można, a nawet trzeba w stosunku do wszystkich. Bić pokłony i dawać wyrazy swojego szacunku na każdym kroku już niekoniecznie. " mam takie samo zdanie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szacunek szacunkowi nie równy. Jeżeli mówimy o podstawowej kulturze i godnym traktowaniu ludzi to tu nie ma wyjątków. Taki podstawowy szacunek do ludzi powinno się mieć zawsze i nie sądzę, żeby kobiety źle traktowały swoich gorzej zarabiających kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie myla dobre maniery z szacunbkiem , czesto sa niedopieszczenie/niedowartosciowani i wymuszaja aby z uwagi na fakt ze cos robia inni ich "szanowali" - a inni, w tym ja - traktuja ich obojetnoscia - czyli w suymie btakiem szacunku, as easy as it is;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] Moorland szacunek szacunkowi nie równy. Jeżeli mówimy o podstawowej kulturze i godnym traktowaniu ludzi to tu nie ma wyjątków. Taki podstawowy szacunek do ludzi powinno się mieć zawsze i nie sądzę, żeby kobiety źle traktowały swoich gorzej zarabiających kolegów" tyle ze moim zdaniem to nie ejst szacunek tylko zwykla uprzejmosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsasasa
Taki podstawowy szacunek do ludzi powinno się mieć zawsze i nie sądzę, żeby kobiety źle traktowały swoich gorzej zarabiających kolegów. to zle sadzisz, myslisz, ale to mnie nie dziwi, juz dawno ustalilismy ze myslenie nie jest twoja najmocniejsza strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×