Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsdsdsdsd

Dlaczego kobiety nie szanuja facetow ktorzy zarabiaja mniej od nich?

Polecane posty

ROR - bo jest, ale na upartego można to nazwać szacunkiem do drugiej osoby (np. "nie kopnę bezdomnego, bo mam do niego szacunek jako do człowieka"). To wcale nie znaczy, że mam o nim dobre zdanie, czy, że w ogóle mam o nim jakieś zdanie bo zainteresował mnie swoją osobą na tyle, żeby się zastanawiać nad jego jestestwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzem - dobra, jesteś wyjątkiem, nawet ptaki na ciebie złośliwie srają, pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dsasasa to zle sadzisz, myslisz, ale to mnie nie dziwi, juz dawno ustalilismy ze myslenie nie jest twoja najmocniejsza strona" znalazl sie monopolista na "prawde" ;-) ;-) ;-) ktory bedzie "dyktowal" ktore sady sa "zle" a ktore "dobre" a jak to nie pomoze - to ucieknie sie do znanego sobie schematu - obrazania- czyli "argumetacji" ludzi mialkich;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] Moorland ROR - bo jest, ale na upartego można to nazwać szacunkiem do drugiej osoby (np. "nie kopnę bezdomnego, bo mam do niego szacunek jako do człowieka")" ja sie z tym nie zgadszam - fla mnie to standard. Natoamist jesli sa takie osoby ktotym pzrejdzie przez mysl "kopanie" to ciesrpia na powazne deficyty (wykorzystywania slabszego) i powinny sie zkonsultowac z psychiatra;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsasasa
ror nigdzie cie nie obrazalem, wytknalem tylko nieumiejetnosc czytania ze zrozumieniem i brak wiedzy w pewnym zakresie, ale to nie jest obrazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko staram się jakoś zrozumieć myślenie Dżema :P Ale zgadzam się z Tobą :) Póki co zmykam, trzymaj się ROR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoinformowany
o jakim dzemie mowicie? kto to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" dsasasa ror nigdzie cie nie obrazalem, wytknalem tylko nieumiejetnosc czytania ze zrozumieniem i brak wiedzy w pewnym zakresie, ale to nie jest obrazanie" tlumacza sie tylko winni ;-) ale oki - jestem milosierna i przyjmuje tlumaczenia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsasasa
tlumacza sie tylko winni ja moge napisac ze milcznie oznacza zgoda... sorki, na takim poziomie to nie bede dyskutowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] dsasasa tlumacza sie tylko winni ja moge napisac ze milcznie oznacza zgoda... sorki, na takim poziomie to nie bede dyskutowal" amen;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×