Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

enna

Idealny facet...

Polecane posty

Gość ziutasss
ok, rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facetbezszans To dlaczego ich nie spełniasz, nie masz kobiety, siedzisz na babskim forum z nickiem przedstawiającym zapewne twoją marną sytuację życiową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pójdzie na kompromis, ale niekoniecznie kosztem rezygnowania ze swoich przekonań. " Ja gdzieś kiedyś słyszałem, że tam gdzie mowa o miłości nie ma miejsca na kompromisy ^^ cześć btw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziunia
To enny już nie poznasz, bo jestes piką na babskim forum przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkanananaaa
ja jeszcze dodam od siebie ,że musi za mną szaleć i być mi wierny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pan Twardowski :) Jak to nie ma? Kompromisy muszą być, nie ma dwojga takich co by się zawsze i wszędzie dogadali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Iwonka! Kompletnie zapomniałam o wierności :P oczywiście, że wierny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość print1234
Droga Autorko, niestety idealnego faceta nie znajdziesz (i pisze Ci to facet) z prostego powodu: ideałów nie ma - zarówno jeżeli chodzi o facetów jak i kobiety. Każdy człowiek posiada zbiór cech, które go odróżniają od innych. Ma inny charakter, osobowość i temperament - ale nie ma ludzi idealnych (ktoś może być idealny w naszym rozumieniu, według naszych kryteriów, ale i tak będzie posiadał szereg wad - i bardzo dobrze!) Najważniejsze, aby być świadom swoich wad i starać się zastępować zaletami. Najważniejsze, aby być sobą! Co do Twoich wymagań uważam, że każdy ma do tego prawo - jednak czy znajdzie się swoją wymarzoną drugą połówkę to już inna kwestia... dużo trudniejsza. Czasem będziesz musiała niestety rezygnować z niektórych wymagań albo z ''lekka je modyfikować''. Tak czy owak - byłoby fajnie gdybyś znalazła tego swojego ''idealnego'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enna to co teraz napisze to nic osobistego bez obrazy ale jestem facetem takim jakiego opisujesz ale nigdy na ciebie nie spojrze to nic osobistego po prostu jestes gorsza od wielu przecietnych kobiet na swiecie i gorsza oddemnie a dla mnie min kobieta musi mi dorastac do piet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetbezszans
moja sytuacja życiowa jest stabilna i jak już wspomniałem na babskim forum poznaję kobiety, tutaj najszybciej można poznać Wasze poglądy na wiele tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ten tak proforma pytam dla przyszłych pokoleń. Co ma pani do zaoferowania oczekując w zamian tylko/aż tyle ? Czy to było może gdzieś wcześniej a ja nei doczytałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o...pomarańczki się obruszyły.... prawdziwa kobieta powinna siedzieć cicho, brać co dają i jeszcze zacieszać jak zając po maryśce, ze ktoś ją chciał. Żadnych wymagań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię drogi Princie :) Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Cechy, które wymieniłam to tylko ogólny obraz mojego ideału, oczywiście biorę pod uwagę to, że będzie posiadał wady. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że wszystkie wady zaakceptuję jeśli tylko będzie najbliższy moim, że tak powiem, "wymaganiom". Wszystko do lekkiej modyfikacji, ale są cechy których nie przepuszczę nigdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz- naprawdę musiało coś Cię ukłuć skoro wciąż tu jesteś. Pan Twardowski- bezgraniczną miłość, oddanie, troskę, zabawę, rozmowy, talent kulinarny, dobre serce, przywiązanie, zainteresowanie, wierność, luz, stabilizację, poczucie humoru, cudowne wieczory i namiętne noce, urocze poranki z kawą i śniadaniem, wyjazdy, wypady, spacery, rowery... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż mnie korci założyć temat z opisem mojego ideału...zjedliby mnie żywcem za to, że śmiem takich rzeczy oczekiwać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość print1234
Witam Cię serdecznie! :) Nie ma za co! Każdy chyba z Was ''marzył'' o drugiej połówce, wyobrażał jakby mogła wyglądać, jakie mieć cechy charakteru... To jest normalne. Każdy kogoś szuka (jesteśmy istotami społecznymi, które jednak dążą do tego, aby z kimś być) i chce aby był jak najlepiej dopasowany do siebie. Nie ma człowieka bez wad - to właśnie wady sprawiają, że człowiek stara się być coraz lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enna moim zdaniem powinnas robic to co wychodzi ci najlepiej czyli gotowac prac pracowac zmywac gary sprzatac a nie szukac faceta bo kazdy wie ze nie ma idealów nawet na niebie :D swoja droga lubie psóc tematy takim ludzikom jak ty :D sprawia mi frajde niszczenie innych ludzi :) no chyba ze kogos polubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość print1234
Nie ma ideałów, ale dla Niej - taka osoba, by była idealna. Każdy szuka ''swoich ideałów'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Print- a to właśnie zalety sprawiają, że kochamy kogoś mimo jego wad :) Nie chciałabym faceta bez wad, wady bywają urocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość print1234
''psóć'' - OMG :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
print1234 - oczywiście, masz rację. Tylko, że są takie cechy na których nam wyjątkowo zależy i o ile możemy wybaczyć cała masę innych niedociągnięć to braku tych paru cech już nie. Każdy z nas czegoś szuka i zazwyczaj to na czym nam najbardziej zależy jest najbardziej kompatybilne z naszym charakterem, więc jak komuś zależy na ciętych żartach, a nie lubi romantyków to spokojny, niewygadany romantyk odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość print1234
''psóć'' - OMG :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz- dziękuję, ale bynajmniej mojego tematu nie psujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość print1234
Właśnie chciałem to napisać, że to zalety sprawiają, że kogoś pokochamy, a wady powodują to, że jeszcze bardziej.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetbezszans
no ok przyznaję, mam wadę.....zgryzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×