Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

enna

Idealny facet...

Polecane posty

Gość kaffeteryjka
idealny facet nosi na rekach biegnie z 2 kranca swiata co by z nia spedzic wieczor dzwoni chocby sie paliło.. zrywa dla niej najrzadsze kwiaty, sam hoduje no cuda cuda a takich ni ma:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simaaa
enna ..czemu nie tu? tu tez sa ludzie..podaja gg.,email..niewidze klopotu..jednak nie mozna opiniowac po stylu pisania..trzeba poznac blizej-o to mi chodzilo.;) poki masz dystans jest okey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enna - jak to nie? - najpierw jestem ugodowy, a później stanowczy ;) Forum - jak to forum, ja je uwielbiam, dzięki niemu można w sposób wyśmienity przeanalizować umiejętności piśmiennicze ;) simaaa - proszę mi nie wmawiać tego, że nie było czegoś, co było ;) Nawet Cię zacytuję! (czujesz się zaszczycona? ;) ): "a nick to zmien..byle nie plec.uh!heh" kaffeteryjka - tym romantyzmem podpadniesz ennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simaa Poznać koleżanki jak najbardziej, ale tak szczerze, co myślisz o facetach na babskim forum? Coś musi być nie tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simaaa
kaffeeteryjka....to musi miec b wygodne buty -tyle biec..;) no chyba ze jak rockeffeler charterem sobie funduje rejs..specjalnie 4 YOU.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci na tym forum - inteligentni, bo wiedzą, gdzie szukać wyśmienitych kobiet, bo chyba nie zaprzeczycie, że takowymi nie jesteście, prawda? - nie ma to jak bronić płci brzydkiej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia]Jean Paul De Gol Faceci na tym forum - inteligentni, bo wiedzą, gdzie szukać wyśmienitych kobiet, bo chyba nie zaprzeczycie, że takowymi nie jesteście, prawda? - nie ma to jak bronić płci brzydkiej Jak tu większość to znudzone gimbusy, podszywy, desperatki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza paroma wyjątkami w tym temacie ;) Czyli lukasz gimbus i pomarańczowe desperatki bez wymagań, których jedynym oczekiwaniem jest po prostu żeby ktoś zwrócił na nie uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simaaa
Jean Paul...nieee..opatrznie zrozumiales-to bylo zartobliwe-prosze nie karz mi sie tlumaczyc..za pozna pora i pogubie sie w zeznaniach.;);) enna..wg mnie nic w tym zlego-koslawego i ujmujacego ich meskosci.. jeli ktos ma rozum to sie odnajdzie w temacie..sa tu osoby ktore madrze pisza-dwa meskie nicki-i lubie chocby ich poczytac-jednak realnie jak to z nimi wyglada?niewiem.. dodam ci taka rzecz jeszcze ,,madry umie udac glupiego..ale glupi madrego juz nie,, zwroc uwage na rodzaj topikow-jw mozna pogadac na poziomie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwię się, że założyłam topik, który mimo wszystko nie prowokuje do dyskusji, nie stawia pytań, a wyszła taka interesująca rozmowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simaaa - eh, jak przystanę na Twoją prośbę to wyjdzie, że jestem uległy ;) enna - widzisz - czasami jak założysz to nie jest tak źle. A czego wolisz nie zakładać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simaaa
Jean Paul..hehe zawsze masz kropke nad i..hm? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simaaa
enna no twoj topik jest calkiem intrygujacy..stad odzew. jakbys np zapytala czy slonce jest na pewno zolte a nie niebieskie? to by nie intrygowalo..by zwczajnie rozsmieszylo...choc w sumie-moze by sie odezwal filozof i zrobil z tego wyklad..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enna - to będziesz sypiała spokojnie? Mnie wczoraj dziwne myśli przed spaniem naszły (i zasypiałem 2 godzin, analizując temat :classic_cool:), że możliwe, iż nie spotkam swojego ideału. Dlaczego? Bo może preferuję coś niemożliwego. Co jest czymś niemożliwym? - umiejętność słuchania. Dla mnie wszystkim jest więź polegająca na umiejętności słuchania, racjonalnego podejścia, zrozumienia, więź polegająca na akceptacji, rozwoju, wspólnocie, bliskości. A kobiety to tak lubią mówić, żyć chwilą :x Mission impossible? simaaa - nie jestem łatwy, ale dla Ciebie zrobię wyjątek - tłumaczyć się nie musisz, przetłumacz to: "How much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood" ;) enna - yyy ... bo nie lubisz jak oczka są puszczane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Jean Paul De Gol też masz jakieś swoje wymagania, każdy ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simaaa
achahaha ci sie humor wlaczyl..szczerze to nie rozumiem tego zdania-zakldam ze w ogole ma logike? hm mowisz umiejetnosc sluchania-to fakt pomilczec razem to sztuka..i jeszcze sie zrozumiec. wiec ja pomilcze teraz deko.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz- czytanie ze zrozumieniem się kłania, gdzie napisałam, że tu szukam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enna - wymaganie, by istniało zrozumienie, więź, bliskość jest w pewnym sensie "pierwotne", bo na tym powinno się to wszystko opierać. Szczególnie umiejętność słuchania = "ja mówię a Ty analizujesz to, co ja mówię, a nie "patrzysz" kiedys możesz wtrącić swoje ;)". Na mnie powoli czas, ale jeszcze małe podsumowanie ;) enna - twardo stąpająca po ziemi, wie czego chce, obserwatorka, nie chce się odkryć, by nie cierpieć ;) simaaa - pozytywna wariatka :), oddaje się chwili, żyje marzeniami ;) Dobrej nocki. P.S. simaaa - do morza mam 25km i każdy słoneczny - letni dzień - spędzałem na plaży :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enna - niestety nie ;) A wiesz dlaczego nie powinien być pipowaty, bez przesadnego romantyzmu i byś nie musiała się za niego nigdy wstydzić? - znasz genezę tych wymagań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simaaa
Jean Paul..dobrej nocy. ps..to dobrze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×