Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość camiiiijeeeeee

zakochał sie we mnie, ale nie jestesmy "parą", nie jestesteśmy w zwiazku

Polecane posty

Gość camiiiijeeeeee

spotykam sie z facetem od 2 miesiecy. mamy codzienny kontakt, czuje ze on o mnie zabiega, ze mu zalezy. sypiamy takze ze soba. powiedzial, ze sie zakochal. wiadomo, 2 miesiace to taki poczatek, ale.... według niego nie jestesmy parą, nie jestesmy w zwiazku. ze on ma problemy sam ze soba, poza tym rok temu zostawila go dziewczyna, podobno inaczej patrzy na zwiazki. cierpial po rozstaniu z nia. dziwnie sie z tym wszystkim czuje. bo z jednej strony nasza znajomosc wyglada jak normalne spotykanie sie dziewczyny i chlopaka, wszystko jest ok, a z drugiej...nie jestesmy według niego w zwiazku. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroniiiiii
daj spokoj,gdyby mu zalezalo na Tobie tak naprawde to nie bylo by takiej sytuacji. Chce seksu jak dla mnie,tym bardziej ze dostal go tak szybko. Ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroniiiiii
daj spokoj,gdyby mu zalezalo na Tobie tak naprawde to nie bylo by takiej sytuacji. Chce seksu jak dla mnie,tym bardziej ze dostal go tak szybko. Ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camiiiijeeeeee
28 i 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienia28
jak szybko poszliscie do lozka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camiiiijeeeeee
tak po 1.5 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bua hah aha ha hahahha
pewnie nie było rok temu żadnej dziewczyny a każdej nakładce na penisa opowiada takie same głodne kawałki. :D:D:D jak cie wymeni na inną to przecież będzie ok bo nie byliście w związku następna głupia baba :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jskjfhshfcvujskd
a dawno zerwał z tamtą dziewczyną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camiiiijeeeeee
to ona zerwala z nim. rok temu w listopadzie jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jskjfhshfcvujskd
a rok temu...może on ją dalej kocha ...Chuj go wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroniiiiii
wiesz co ja tez kiedys mialam takiego faceta,pisal do mnie codziennie,dzwonil i widac bylo ze mu zalezy,ale nie chcial zwiazku,w pore sie obudzilam i zrozumialam,ze o seks tylko chodzi. Nie baw sie w to. sprobuj z nnim porozmawiac,ze nie wiesz na czym stoisz,nie kochajcie sie przez jakis czas i zobacz co zrobi. Moze cos sie zmieni,bo jak narazie widac,ze tak mu wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jskjfhshfcvujskd
A wy ciemniaki nie piszcie, że laska z gościem, którzy maja po 30 lat mają czekać rok z seksem. Kurwa gimnazjum się zeszło. 1,5 miesiąca to i tak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jskjfhshfcvujskd
A wy ciemniaki nie piszcie, że laska z gościem, którzy maja po 30 lat mają czekać rok z seksem. Kurwa gimnazjum się zeszło. 1,5 miesiąca to i tak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jskjfhshfcvujskd
Weroni może dobrze prawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to takie dziwne, że facet się
zakochał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camiiiijeeeeee
ale skoro sie zakochal, to w czym problem, zebysmy byli w zwiazku? zeby nazywal nas para?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 769789
"jskjfhshfcvujskd A wy ciemniaki nie piszcie, że laska z gościem, którzy maja po 30 lat mają czekać rok z seksem. K**wa gimnazjum się zeszło. 1,5 miesiąca to i tak długo." Jak w gimnazjum będą sypiały po 1 godzinie znajomości to dorośli ludzie będą mogli swobodnie po a dniu znajomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroniiiiii
zaden problem,porozmawiaj z nim i niech sie juz nie wykreca ta bylą,jesli mu naprawde zalezy bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jskjfhshfcvujskd
Dorośli ludzie to mogą sobie i po minucie znajomości i nikomu nic do tego. A gimnazjaliści powinni chodzić w pasach cnoty i rad na forach dla osób pełnoletnich nie udzielać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camiiiijeeeeee
tyle ze on nawet nie wykreca sie byla, a tym, ze ma jakies problemy sam ze soba. ze mu zle, ze popadł w jakis marazm. no a kwestia bylej swoja drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7674367346
nie miej dla niego czasu, odmów kilku spotkań, umów się z kimś innym. Jak będzie miał pretensje to mu powiedz: o co ci chodzi, przecież nie jesteśmy parą..." i poczekaj na reakcję. Niezdecydowany facet często szybko się deklaruje, jak widzi, że ktoś inny może mu kobietę sprzed nosa sprzątnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jskjfhshfcvujskd
7674367346- ma racje, zrób tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroniiiiii
daj spokoj,nie bron go. Dla mnie taka sytuacja jest jasna,dziewczyna go zostawila a on nie moze sie pozbierac,moze cos czuje do niej nadal? moze jeszcze ma nadzieje,ze beda razem a z Toba jest bo tak mu wygodnie bez zwiazku,sama sie na to godzisz. Zrob cos z tym bo widac,ze to Cie meczy. Przez jakis czas zero seksu no i porozmawiaj z nim!Ty tez musisz wiedziec na czym stoisz i nie mozesz tak czekac w nieskonczonosc,po co masz tracic na niego swoj czas,a potem np za rok okaze sie ze idzie do innej. POGADAJ Z NIM NIE JESTESCIE DZIECMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroniiiiii
7674367346- ta osoba bardzo dobrze pisze,do dziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sypiamy takze ze soba. powiedzial, ze sie zakochal. wiadomo, 2 miesiace to taki poczatek, ale.... według niego nie jestesmy parą, nie jestesmy w zwiazku. hahahaha naiwna! tutaj masz rozwiązanie przeczytaj to zdanie 100 razy bo w nim odpowiedz zaklęta jest trzeba było szybciej dupy dac dzis nie miałabyś czym martwić się bo on juz dawno ulotnił by się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234124
"trzeba było szybciej d**y dac dzis nie miałabyś czym martwić się bo on juz dawno ulotnił by się " Szybciej? To z takim nastawieniem zaliczy Cię całe miasto i dalej będziesz sama. A z taką opinią to na pewno, żaden facet nie będzie chciał z Tobą nic więcej niż seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camiiiijeeeeee
z drugiej jednak strony jest uczciwy. wiem, ze nie spotyka sie z nikim innym, ze mnie nie oklamuje. wszystko jest ok, poza tym jednym, ze on nie nazywa nas "para", nie nazywa, ze jestesmy w zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroniiiiii
jak Tobie to pasuje to po co tu piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camiiiijeeeeee
pasuje mi to, jak sie zachowuje wobec mnie- ze jest ucziwy, ze uwielbiam spedzac z nim czas, rozmawiac, lubie sex z nim itp. nie pasuje mi to, ze mimo tego wszystkiego, co wymienilam wyzej, co pewnie robia wszystkie pary po 2 miesiacach znajomosci, on nie nazywa nas "para"... czuje sie gorsza od tamtej ex :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×