Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta ..... . ..

Mój mąż jest czarnoskóry. Jak tutaj może panować takie zacofanie i jak mogą

Polecane posty

dobrze ktos zauwazyl, w egipcie i pakistanie raczej ciezko o murzyna :P znajda sie no ale nie rodowicy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UK i Irlandia
Marta kto ci zazdrosci? Ja zygam jak widze czarnego, bo oni smierdza, moga byc nie wiem jak przystojni, ale wydzielaja okropny smrod, a ja mam niestety mega dobry wech, na swoje nieszczescie... Wyjechalas z tej swojej Wolki Dolnej, no jak masz blond wlosy to wszystko jasne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjlko
DO UK i Irlandia Zafascynowala mnie twoja historia na temat domniemanego rzygania. Czy moglabys nam to sprostowac? Tzn jak idziesz ulica, widzisz czarnego i rzygasz? A rzygasz na lewo, na prawo czy na wprost? Rozumiem, ze w zwiazku z tym jak np. jedziesz do centrum to chodzisz non stop zarzygana, tak? Nie wstyd ci? Rzygowiny okropnie smierdza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UK i Irlandia
może i rzygowiny śmierdza ale na pewno gorzej śmierdza czarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaiirrkkaa
Jezuu jak można się związać z asfaltem :D dla samego kutasa? mam nadzieję że nie tylko polki takie wypuszczone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjlko
UK i Irlandia Ale mysle, ze chodzenie po miescie taka obrzygana nie przystoi pachnacej damie z Polski. A wycierasz sie po tym rzyganiu? Ile razy dziennie rzygasz i czy masz w zwiazku z tym klopoty np. ze straza miejska? Przeciez ciagle obrzygiwanie chodnikow to jawne zanieczyszczanie naszej planety. Ja nie chce ogladac pozostalosci po twoim kotlecie na chodniku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecik969
"To polacy to takie cioty co to zazdroszczą jak ładna blondynka idzie z ciemnoskórym, przystojnym mężczyznom" - powinno być mężczyzną. Jak zawsze utwierdza mnie to w przekonaniu, że wszystkie te obrończynie kolorowych(czyt. rozkładające nogi) pochodzą ze wsi, małych miasteczek lub patologicznych niewykształconych rodzin, dla których miarą postępu jest uwielbienie do innych ras. Częściowo jestem w stanie to zrozumieć - na dzień dzisiejszy kolorowy mąż i dzieci to jedyne czym mogą się w Polsce wyróżnić(a w gronie podobnych sobie to nawet pochwalić)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZARYNY FACET; TAK JAK I BIALY NIE MASZ GWARANCJI ZE Z NIM DO KONCA ZYCIA BEDZIESZ;ALE POTEM BEDA GADAC; ON CZARNY TY BIALA I DLATEGO WAM NIE WYSZLO;ALE JA SZCERZE NIE CHCCILA BYM MULATA ZA MEZA ;Z POLAKIEM JEST SIE KIEPSKO DOGADAC A CO DOPIERO z egzotyczna rmentaklnoscia,oni s afajni gadaja babie ze ja kochaja co 3 minuty ,i to baba sie podoba tobie tez,polakis a oschli ,zimni, i gwiazduja na maxa, w pleyboyow sie bawia..oni ciemni czuja sie nie dowartosciowani ,i dlatego chca miec biala,za zone itd.. a faktycznie z ciemnym w lozku jest fajniej niz z bialym?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zesz w morde jeza
Hitler sie w grobie przewraca. My, narod ktory byl traktowany jak gowno, mordowany, poniazany, wraz z Zydami, a sami teraz plujemy na inne rasy. Zwlaszcza Polscy "faceci" (czytaj ci, ktorzy caly dzien pierdza w stolek, a zone maja tylko od ruchania w nocy i uslugiwania w dzien, przynies, wynies, pozamiataj ), ci wlasnie maczo maja najwiecej do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kujkaaaa
ja wole mużyna albo latynosa z bialym bladym pałokiem ciężko sie dogadac i w łożku zrobić bara bara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UK i Irlandia
no i chuj mnie obchodzi ze nie chcesz oglądac pozostałości po kotlecie na chodniku, nie musisz na to patrzec, tak jak ja nie chce patrzeć na twojego bambusa przechadzającego się po tymże chodniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjlko
A kto ci pustaku powiedzial, ze moj maz jest czarny? Gdzies to w bravo girl wyczytala czy w moze bardziej ambitniejszym pismie? I nie denerwuj sie tak, bo jeszcze sie obrzygasz :D A jak nie chcesz ogladac murzynow, to spadaj do swojego kraju, a nie sie szwedasz nie u siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co Murzyni wnieśli
do nauki, kultury? W odróżnieniu od Europejczyków i Chińczyków czy Japończyków - nic!!! Murzyni sa dobrzy tylko w sporcie, bo tam sprawnośc fizyczna ma znaczenie Więc nie ma sie co dziwic, że nie sa ogólnie na świecie lubiani. Sa postrzegani jako lenie, którym nic nie mozna powiedziec np. w pracy jak się obijaja, bo zaraz wyskakują z tekstami o rasiźmie. Nawet ten Simon Mol, kóry zarażał polskie dziewczyny HIVem też jak go aresztowano to twierdził, że to z powodów rasistowskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta ..... . ..
To poprzednie to był podszyw, pisałam, że już idę i że będą same podszywy! Ja bym nie napisała "mężczyznom" zamiast "mężczyzna"!!! Jak to gdzie biali się żenią dla wiz? W USA, w Unii. Co wy pieprzycie, jaki seks ze zwierzętami? Czasnoskóry to nie jest zwierze, tylko jest dokładnie taki sam jeżeli chodzi o funkcjonowanie jak człowiek o białej skórze. W ogóle poziom waszej wiedzy = MURZYN Z PAKISTANU LUB EGIPTU... Teraz widzę że wy to po prostu gówno intelektualne, więc z kim ja piszę, do tych waszych pustych łbów nigdy nic nie przemówi. 15:30 [zgłoś do usunięcia] UK i Irlandia może i rzygowiny śmierdza ale na pewno gorzej śmierdza czarni Życzę ci najgorszej choroby za to, że tak obrażasz mojego męża, ty ścierwo! A ty cwelu co pisał, o związaniu się z "asfaltem dla kutasa", ty nieudaczniku, jak śmiesz, zdechniesz sam, bo nie wiesz co to miłość, śmieciu! 13:50 [zgłoś do usunięcia] UK i Irlandia Wyjechalas z tej swojej Wolki Dolnej, no jak masz blond wlosy to wszystko jasne.... Ty szmato, widać, że kłamiesz, bo akurat jestem z Krakowa, widać, że wszystko zmyślasz. A ten tekst że nie ma czarnoskórych naukowców, no co za głąb! Po prostu piszecie jakieś pierdoły, a w ogóle nie macie pojęcia na ten temat! Kilka przykładów z wielu: Frederick McKinley Jones Norbert Rillieux George Edward Alcorn Lewis Latimer Granville Woods Bath Patricia Garrett Morgan Otis Boykin I ty truchło co żeś to napisało, jaki ty masz wkład w rozwój cywilizacji, co? Żaden, bo jesteś debilem, tylko zabierasz innym tlen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta ..... . ..
Jeszcze trochę: - Martin Luther King - Wole Soyinka - Nelson Mandela - George Alcorn - Benjamin Banneker - Marie Van Brittan Brown - George Washington Carver - George Crum - Mark Dean - Charles Drew - Kenneth J. Dunkley - Philip Emeagwali - Betty Harris - Shirley Jackson - Lonnie G. Johnson - Valerie Thomas - John Henry Thompson - James E. West I ty teraz debilu się przyznaj, że kłamałeś śmieciu, bo piszesz sobie co chcesz, a wiedzy nie masz żadnej, kmiocie bez szkoły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta ..... . ..
Naukowcy i wybitne osobistości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giaana
Do Marty: Zapomniałas o Rosie Parks:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.a.d.e.l.n.e
na szczescie,wyzwiska na tle rasowym sa karane przez polskie sady :) Art.257KK.wiec rasisci bojcie sie!niestety takich incydentow jest za malo zglaszanych!!! Policjanci tez sa bardzo tolerancyjni,a nawet barrrdzo lubia mulatki i afrykanki:D (Wiem to z wlasnego doswiadczenia)..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwakwarakwa.....
Wlasnie dzieki temu, ze wy, Polaczki, nie macie ani klasy, ani szacunku do waszych kobiet, one szukaja milosci gdzies indziej. Nic tylko slysze tu wyzwiska od kures, szmat...a nawet mi sie cytowac nie chce. A dlaczego aoutorka jest kurwa? Ma jednego meza, jest mu wierna i go kocha. Czy moze lepiej jest byc pustym plastikiem z tipsami, osiedlowa obciagara, ktora kazdemu dresowi obciagnie, najwazniejsze ze jest bialy. Nie. To wlasnie taka osiedlowa niunia jest kurwa, a nie porzadna dziewczynka, ktora zwiazala sie z dobrym mezczyzna. Jestescie ograniczeni umyslowo. Wlasnie takich jak wy Hitler powinien zagazowac a Stalin wystrzelac. Pierdolone Polaczki, ani to przystojne, ani madre, ani zaradne, dwie lewe rece do roboty w domu, ani w lozku nie sa dobrzy, nie maja zadnych manier. Typowa polska patologia. Najbrzydsze alfonsy sa z Polski i taka jest prawda. Na tle mezczyzn z innych krajow wypadacie marnie. Jestecie oblesni, brudni, macie syf za paznokciami i nie zmieniacie gaci i skarpet. Macie zolte i dziurawe zebiska i jebie wam z pyska. I wy chcecie cos wyrwac? :D :D :D Zreszta, sami chcielibyscie jakas mulatke czy inna Rihanne, ale zadna na was nie spojrzy, macie ZERO jakiekokolwiek powodzenia. I tak, ksywa POLACZEK do was pasuje i na zawsze przylgnie, bo idiotow wlasnie tak sie nazywa - POLACZKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dociskacz posratny
to białych już, kurna, nie ma ?? Jakaś czarna małpa musi Cie bzykać ? A nie wstyd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta ..... . ..
A zdychaj na bolesną chorobę za to, że śmiesz tak wyzywać mojego ukochanego męża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WPWW
Marta, jesteś o wiele gorsza od swojego "męża", bo on doskonale wie, że w ten sposób niszczy Białą Rasę i robi to celowo, natomiast ty (celowo z małej) nawet sobie nie zdajesz z tego sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol ll l ll
Jak tak patrzę na to co napisał ten powyżej, to akurat on powinien zostać wyniszczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta ..... . ..
Taaa, "z małej"? Chyba raczej "małą literą"... Naucz się pisać, dzieciaku, to może kiedyś pogadamy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WPWW
Lepiej być "dzieciakiem", niż zdrajcą rasy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonaty :;;;;;;; ;:
WPWW - przecież ty zerem do odstrzału jesteś :) taaa, rasy, ty nie przynależysz to tej samej grupy co ludzie z zachodu w powodu koloru skóry, debilu, jesteś zwykłym bezmózgim śmieciem, który zabiera wartościowym ludziom tlen przecież kwakwarakwa..... - najlepszy komentarz w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lklkdsgsdg
buhahahahahah........ piepcie sie jak kroliki tylko pamietajcie ze musi byc ten sam kolor :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lklkdsgsdg
do uk i irlandia a ty cipo stul pysk!! szmato jebana.......oby cie kurwo polczyno dojebali tam W UK LUB IRL. heheheh beneficiaro jebana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×