Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kitkitka

bronię się przed romansem z żonatym

Polecane posty

"been there done that aha- powyzsze info zamiescila sama ROR onegdaj nie wyssalismy z palca, moj skarbie" tak, tak - sam zamiescilam;-) zwlaszcza ten watek rasistowski tak moja podswiadomosc rozbudowla;-)) i jeszcze wazne info dla moich fanow: tak jestem stara albo dzicko, dziewica ale rozwiazla, zwiazana z ...uwaga! - zilonoskorym;-))) w rozowe wzorki ;-) i do tego mam pryszcza na nosie i nikt mnie nie lubi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przywyczajd się do męża a potem mnie kopnie w d**e dla innej. Po cholerę więc się angażować ryzykować oddanie serca. Okrutne to wszystko. Ja mogłabym być wierna nawet w myślach ale zastanawiam się czy warto dla jakiegoś samca któremu nie wiadomo kiedy sperma uderzy do głowy." moze i okrutne ale same sobie to wybieramy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broń się
Widocznie spinałaś,skoro rad udzielasz Kolorowych snów z poluzowanym dupskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdhlgddddd
Szczęśliwy mąż nie szuka kochanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"been there done that ROR nie zgrywaj sie kochanie, sama to wszystko napisalas o sobie anonimowosc w necie to sciema, pamietaj" a ta znowu zabiega o moja uwage;-) ;-) ze tez ludzie tak latwo sie zakochuja w necie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] aseptyczny one more time- faceci to ch*je myślą fiutami rozbieraja kobiety wzrokiem każdą oceniają w kategoriach: jaki byłby z nią seks serio" ale co w tym zlego?;-) przeciez dla heteroseksualnej kobiety to normalna sytuacja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinajjjjl - wiesz, że nie można całkowicie ufać drugiemu człowiekowi i to już Ci dużo daje. ja byłam ślepa jak szczenię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] broń się Widocznie spinałaś,skoro rad udzielasz Kolorowych snów z poluzowanym dupskiem" uderz w stol na nozyce sie odezwa;-)) ze tez tylko o zdazie myslisz;-)) zeby chocciaz walsnym;-) p.s. nie u kazdego jest teraz noc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdhlgddddd
]aseptyczny one more time- faceci to ch*je myślą fiutami rozbieraja kobiety wzrokiem każdą oceniają w kategoriach: jaki byłby z nią seks serio A to wiesz z doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"aseptyczny ja nie mówię ze zle, tylko komuś tam tłumaczę, ze tak jest" oki, tlumaczenie jest potzrebne - bo zauwazylam (po tym forum m.in.) ze dominuje jakas teoria ze kobiety nie moga lub nie chca po prostu sie skesic - i ze w zwaizku z tym niby faceci maja im dostarczyc "dorobiona filozofie" - randki itp. zeby czuly sie "pewniej" - zanim zaczna radosnie kopulowac;-) sa tez takie colubia to i tyle;-) as easy as it is;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdhlgddddd
A swoją drogą jak baba może być tak ślepa że romansu męża nie zauważy?Ja bym na pewno to wyczuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jedno czy sie jest kobieta czy facetem - jak mozna nie wiedziec/nie znac takich podtswa pozycia spolecznego, hm?;-) czemu kobiety tak lubia zaprzeczac swojej seksualnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"aseptyczny mowi się proste jak pie**olenie" cos w tym jest;-) smieszy mnie tez to "sw. oburzenie";-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdhlgddddd
ROR ciekawa teoria ale prawda jest taka że facet uprawia sex dla samego zaspokojenia fizycznego a dla kobiety ważniejsza jest bliskość czułość itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie facet dobrze maskuje to zonka zza papilotow nie widzi romansu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] aseptyczny słynna slowiańska walka o majtki gdy dochodzi do zblizenia... ech, standardy..." cos w tym jest.....humorystycznego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro i tak od nowa lecimy z tematem;-) "asdhlgddddd ROR ciekawa teoria ale prawda jest taka że facet uprawia sex dla samego zaspokojenia fizycznego a dla kobiety ważniejsza jest bliskość czułość itd." to zalezy dla ktorej kobiety - bo nie dla kazdej, niektore lubiz po prostu konkretnie seks;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę spać jedna rozpustnica, jedna kochanica, jedna rozwodnica, na koniec jeszcze matka polka przyszla każdej nie dogodzę cześć szalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat stary jak swiat ale budzi nadal emocje;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdhlgddddd
Ale z tym że dla kobiety potrzebna do sexu miłość to już nieprawda,ja męża nie kocham a mamy dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda kobieta potzrebuje czego innego i tyle , szeroki wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdhlgddddd
I tak czasem się zastanawiam jakby wyglądało moje życie gdybym z nim została.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×