Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kitkitka

bronię się przed romansem z żonatym

Polecane posty

Gość sssssssssssssss
MANGO Wobec tego jak zachowuje się taki kochający swoja kochankę facet, co robi, jak ja traktuje, co jej mówi... ? To zalezy od faceta, nie slowa sa tutaj najwazniejsze. Czesto nie mowi nic bo nie chce nikogo zranic i mota sie, nie wie co ma zrobic. Wydaje mi sie ze najgorsi sa ci ktorzy mowia kochance ze ja kochaja, zwlaszcza jak mowia to od razu na samym poczatku znajomosci i narzekaja na zony. Facet ktory nic nie obiecuje, nic nie mowi, nie narzeka na zone, jest bardziej wiarygodny. zakochal sie ale mota sie i nie wie co ma zrobic- raczej nie bedzie wtedy naduzywal slowa kocham.....licza sie czyny, jego zainteresowanie toba itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssss
szczery jest z tych ktory nie kochal kochanki, zatem po prostu chcial seksu tacy ludzie nie kochaja ani zony ani kochanki jakby kochal kochanke to by z nia teraz byl, ale on ja wykorzystal i porzucil Jest gorszy niz zonaci ktorzy sie naprawde zaangazowali, zdradzali zone ale wzieli rozwod Nazywa ich podobnie jak siebie kanaliami A tamci kochalii tylko mieli w zyciu zakret, kazdy ma prawo pobladzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój właśnie taki jest :) Wczoraj się kochaliśmy mhmmmmm...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssss
Kasii czyli jaki jest co masz na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....tzn taki, który za dużo nie obiecuje, ani nie narzeka za duzo na zonę........kocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssss
Na pewno taki jest duzo lepszy, sama czujesz najlepiej cyz mu na tobie zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery i bezstronny facet
"szczery jest z tych ktory nie kochal kochanki, zatem po prostu chcial seksu tacy ludzie nie kochaja ani zony ani kochanki jakby kochal kochanke to by z nia teraz byl, ale on ja wykorzystal i porzucil Jest gorszy itd. itp." A co jadłem dziś na obiad???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, czuję, że mu bardzo zależy.....ani przez moment w to nie wątpiłam jeszcze....a intuicji trzeba słuchać... dlatego właśnie tak trudno mi to zakończyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssssssss
Jakbys kochal to nie porzucilbys kochanki. Zatem jej nie kochales i wykorzystales ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery i bezstronny facet
Nie zgadłaś! Smarzonego kurczaka, ryż i surówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssssssss
Zaden facet nie porzuci kobiety ktora kocha chyba ze jest masochista i chce cierpiec. A jak nie kochales tej kobiety a nie kochales to trzeba bylo trzymac rece przy sobie. Nie szanujes kobiet. Usprawiedliwie zonatego ktory kocha, ale tego co robi to dla sportu nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery i bezstronny facet
O rany, smażonego. Wybacz proszę ten błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssssssss
Kassi a kiedy znow sie spotkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery i bezstronny facet
Ona mnie uwiodła. A potem porzuciła. Przez nią zaryzykowałem utratę żony, którą kocham nad życie. I dzieciątka. Ładnie się usprawiedliwiłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssssssss
Kochasz zone a tak po prostu dałeś się uwiesc? A potem jak ci z tamtą nie wyszlo wróciłeś z podkulonym ogonkiem do zony? Czy zona wie? Jesli wie i nadal z toba jest to nie ma ambicji. Jesli nie wie to zyje w nieswiadomosci ze zdrajca. jeszcze predzej zrozumiem ze sie zdarzylo cos raz, ale z twojej wypowiedzi wynika ze to nie byl jednorazowy skok w bok Kochasz zone a zdradzales ja z inna bo cie uwiodla, dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery i bezstronny facet
Ale ona mnie w sobie rozkochała. Cierpiałem, gdy mnie porzuciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssss
To jaka jest ta twoja miłość do zony, skoro inna kobieta cie rozkochała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery i bezstronny facet
Wielka. I do dzieciątka. Ale to było silniejsze ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery i bezstronny facet
A co w tym śmiesznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do...da...
szczery :D:D:D uwiedziesz mnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cierpialeś jak cie porzuciała? a dlaczego Cie porzuciała, bo nie chciales odejsc od zony? Załosne... a żona też cierpiała, jak Ty cierpałes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SSSSSS mamy się spotkać w przyszłym tygodniu, ale nasze spotkania nie są zbyt regularne. Czasem nie widzimy się nawet miesiąc....to wynika z jego charakteru pracy.... A czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssss
Jakbys kochal zone to zakochalbys sie w innej kobiecie. To nie byl jednorazowy skok w bok a twoje zaangazowanie. I cierpiales jak cie porzucila. To jak mozesz kochac zone? Absurd. Zona ma prawo wiedziec o twojej zdradzie i sama zadecydowac czy mimo wszystko chce z toba nadal byc. Ja bym na jej miejscu nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssss
szczery kreci i placze sie w zeznaniach :) Madzryl sie i ocenial zonatych facetow a sam jest gorszy bo nawet nie umie nikogo kochac w przeciwienstwie do niektorych zonatych ;) Kasii to na pewno tesknisz choc dzis jestes podbudowana po spotkaniu, sytuacja musi sie jakos rozwiazac, jesli cie kocha to cie nie porzuci ale moze sie motac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do...da...
Mnie osobiście podoba sie podejście szczerego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery i bezstronny facet
do...da... Czy Ty rozumiesz, co ja im chcę pokazać, czy tylko mi się wydaje, że rozumiesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do...da...
rozumiem:) i to bardzo konkretny przekaz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka razy odsuwałam się od niego, chcąc stworzyc między nami dystans, ale on to wyczuł i widziałam jego natychmiastową reakcję poprzez częstsze kontakty. Mimo, że kiedyś mi powiedział, że chciałby, ale nie może....to czuję, że właśnie sie miota... ma swoje własne drugie mieszkanie, które od niedawna urządza (niby z jej pomocą, ale często pyta co mi się będzie podobało) ...także nie wiem co w jego główce siedzi, wole nie pytać, bo nie chcę nic naciskać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczery, lepiej jakbys odpowiedzia na pytanie, dlaczego zone zdradzales? I to bedzie najlepszy przekaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×