Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilka025

pytanie do mam karmiacych piersia -dokarmiajacych mlekiem początkowym

Polecane posty

karmie malego piersią ,wczoraj skonczyl tydzien jednak dokarmiam go butelką ,bo nie najada sie moim pokarmem ..jest to mleko bebilon HA1..mleko to zawiera rozne witaminy ..daje malemu ok 2 butelki na dobe.biore takze witaminy ,ktore bralam podczas ciazy,bo sa dla ciezarnych orazmatek karmiacych i kwas dha podobnie , tylko nie wiem ,czy to wtedy nie za duzo ..czy WY jecie witaminy podczas dokarmiania mlekiem modyfikowanym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czy jesli dokarmiacie butelka to podajecie dziecku witaminy D+K ,czy w takim wypadku tylko D?? i od ktorego dnia zycia zaczelyscie dawac dziecku te Witaminki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czy podczas karmienia piersia i dokarmiania mlekiem modyfikowanym podajecie dziecku witamine d+k ,czy w przypadku dokarmiania dajecie tylko witamine d ,a k juz nie??? od ktorego dnia zycia dziecka podajecie te witaminki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
Najlepiej jak zapytasz lekarza. Ja nie karmiłam piersią, tylko mm i mimo to lekarka zaleciła witaminę d. koleżanka karmiła piersią i dawała d+k. sama nie wiem, jak mówię, zapytaj lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izusia.87
z tego co pamietam gdy dokarmiałam to wit d co 2 dzień podawać cały czas dopóki dziecko rosnie a k chyba do 3 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawaj dziecku witaminy d i k... i spokojnie mozesz brac witaminy te co brala jak bylkas w ciazy:) ile czasu twoje malenstwo ssie piers?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja daje malej od 8 doby zycia te witaminy i tez karmie piersia i daje k i d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×