Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magda6171

poznam les lub bi

Polecane posty

ello ja mam dopiero 26 lat po studiach jestem, mam inne plany troszeczke, po 30 chce załozyc, ciezko mi sie tez okreslic jestem zakochana w kobiecie , ale wiem ze powinnam sie naprostowac na facetow skomplikowana sprawa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więzienna diva Powtarzasz się wiem że do Ciebie każdy powtarza kilka razy bo nie nadążasz ale nie wszyscy mają takie problemy jak ty ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa 29 spokój się już koniec tematu nie ciagnij go w nieskończoność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiem ze powinnam sie naprostowac na facetow skomplikowana sprawa ;( Czyli cały czas przyznawałaś mi racje :) to o co my się kłóciliśmy tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie możesz znaleźć jakiegoś porządnego czy poprostu tak jakiś wyszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy nastąpi twoje 5 minut :D a zapomniałem ty nigdy nie będziesz miała swoich chwil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle mnie faceci traktowali bardziej przedmiotowo, ja nie potrafilam zaufac hehhh i zraziłam sie bardzo, a tak naprawde chcialabym byc z facetem jak moje przyjaciolki miec dzieci rodzine jeszce nie teraz ale kiedys na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więzienna diva dobra to nie mas sensu nie kłóćmy się nie pisz do mnie chamsko to ja nie będę do Ciebie negatywnie pisał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech ni patrz ja też mam pecha do kobiet :) ale facetów wolę się nie tykac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm trochę dziwi mnie twoje podejscie czemu tak ( też nie lubie gejów pytam tak z ciekawości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalem że się nie doczekam Możesz się nie doczekać bo jak widzę więzienna specjalnie "przeoczyła mój post bo chce się kłócić mimo że ja proponuje rozejm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypuszczamy face jest bi to tak samo jak ty z ta różnica że jestes kobieta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech mam nadzieję pogadać a tu dupa jak zawsze ja to mam poddane szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.29 oco wy się klucicie o to że ona jest les?? Czy jak bo się zgubielem. Na świecie są geje i lesbijki mnie to nie przeszkadza jakoś bardzo aczkolwiek mowienie że kobiety wiedzą co dla drugiej kobiety jest dobre i tylko one to wiedzą jest obraźliwe i zgodzę się że to gowno prawda bo jak facet się postara to też będzie wiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj sorki za ost posta ale nie mam bladego pojęcia skąd on się wziął o.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznijmy od tego że zniknela a jadem ja tam widziałem że oboje się ostro klucicie i ogólnie przerzucacie słowami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więzienna diva łeee powiem Ci ze geje sa fujjj i my kobiety bi czy less to raczej nie przepadamy za gejami fu To się nazywa hipokryzja w twoim wypadku do tego ogólnie brak tolerancji....sama jesteś kobietą która prześpi się z inną kobietą ale facet który prześpi się z innym facetem to "fu" dla mnie to żałosne i tym pokazujesz że zaprzeczasz swoim poglądom jesteś śmieszna ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 jej nie ma poco piszesz a po drugie daj jej się wypowiedzieć czemu tak mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 jej nie ma poco piszesz a po drugie daj jej się wypowiedzieć czemu tak mówi Pisze bo mnie wkurwia gada głupoty i zaprzecza sama sobie ..... do tego chciałem żebyś Ty zobaczył jej głupotę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat hmm może... Czemu tak ciężko trafić na normalną kobietę nie chodzi o to że diva jest nienormalna czy coś tylko o to że każda szuka czegoś na chwilę a jak nie to się miota chce nie / chce nie chce kurwy można dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu tak ciężko trafić na normalną kobietę nie chodzi o to że diva jest nienormalna czy coś tylko o to że każda szuka czegoś na chwilę a jak nie to się miota chce nie / chce nie chce k**wy można dostac No ciężko przykład więziennej .... Bo dzisiaj kobiety stały się hmmm...chyba chciwe tak to jest dobre określenie chcą faceta idealnego a takiego nie ma a najśmieszniejsze jest to że one jak nie znajdą idealnego to chcą go na takiego przerobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak nie to się miota chce nie / chce nie chce k**wy można dostac :D hehehe no to akurat jest normalne każdy zastanawia się czy postępuje słusznie tylko kobiety mają to za mocno rozwinięte.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×