Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biała gołębica pokoju

Ciągle durne boje-nie macie nic ciekawszego tylko mięchem rzucacie????????????

Polecane posty

Gość biała gołębica pokoju

Czemu KAŻDY TEMAT zamienia się tu w wojnę? A to za duża różnica wieku między partnerami,a to wojna czy pierś czy butla,cc czy sn, słoiczki kontra gotowanie co jeszcze wymyślicie????????Każdy ma prawo żyć po swojemu!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to jasne że
Lepsze jest sn i karmienie piersią do 18rż,potem tylko warzywa ze swojego ogrodu i mięso z własnej świni (teściowa może wczuć się w rolę), oczywiście do picia tylko woda, czekolada zakazana do 18, no i oczywiście dziecko nie ogląda tv wcale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo kafe
to świat kontrastów. Są ludzie dla których świat jest biało czarny (tak zwani ograniczeni ludzie) i własnie dla takich pewne odchyły od normy nie do przekroczenia dla matki idealnej są powodem do ostrej krytyki a w sytuacji krytycznej (szał złości ) do nazwania takich ludzi od patologii (ulubione słowo). Ja osobiście nie jestem za szufladkowaniem i sama tez nie lubię byc tak traktowana ale kafe to już sama w sobie mała szuflada :D. Ja karmię swoje dziecko żywnością ekologiczną i nie raz o tym pisałam (nikogo nie krytykowałam za to sama zostałam mocno ośmieszona) i proszę zwrócić uwagę ja sam fakt że kupuję żywność eko jest kontrowersyjny dla co niektórych i jak to działa irytująco na ludzi, zupełnie jakby nie wolno było odstawać od tłumu bo skoro większość tego nie robi to u ciebie musi być coś podejrzanego ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×