Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Marion_Silver

Czy opłaca się kupowac nowe mieszkania?

Polecane posty

Gość gość
Na Włochach tez ten sam deweloper ma ciekawie wkomponowaną kamienicę, okolica ładna, blisko sklepy, punkty usługowe, dobry dojazd do centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy na czym bardziej Ci zależy. Kupując nowe mieszkanie chyba każdemu zależy na własnym i niepowtarzalnym charakterze , gdzie sami urządzamy sobie przestrzeń życiową, no takie rozwiązanie daje na pewno zakup nowego mieszkania. Kupno mieszkań od deweloperów ma tą zaletę, że zwykle są tak urządzone aby była łatwa komunikacja i udogodnienia. No kupując mieszkanie z tzw "drugiej ręki" musimy liczyć się na to, że ono zostało już wcześniej przez kogoś urządzone, niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę z rynku wtórnego, stare budownictwo jest lepsze. Kupowaliśmy z rynku wtórnego, odremontowaliśmy całkiem niedrogo materiałami m.in. z http://www.zajkowska.com.pl/ (mają dobre płyty k/g a robiliśmy ściany działowe) i cieszymy się z tego słuchając jakie przygody z mieszkaniami od deweloperów mają inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę pod uwagę tylko nowe, najlepiej gdzieś w pobliżu metra, ale nie ścisłe centrum. Mam na myśli stolicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeśli nowe, to faktycznie trzeba szukać na stronach internetowych deweloperów, bo ofert jest naprawdę wiele, co roku powstają nowe inwestycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam się podobna inwestycja na Grochowie, od inwestplanu, mają oni bardzo funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania no i lokalizacja przemawia za zakupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym nowe, ale wtórne są lepsze. Nowe 55m2 300 tys. Wtórne na oko 5-10 letnie 65m2 cena 200-250 tys. To już mając większy metraż i mieszkanie do remontu to wolę wtórne bo metrach wygrywa. Mieszkanie w ciasnych klitkach za niebotyczne ceny to tylko dla idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rynek pierwotny ma swoje zalety oczywiście, tak jak wcześniej wspominałam może i cena jest wyższa, ale to my decydujemy o aranżacji, poza tym często w ofertach deweloperów można wybrać sobie nawet gdzie będą postawione ściany. Ostatnio się rozglądam za nowym mieszkaniem i nie jest to takie proste. Aby zaoszczędzić sobie czasu warto skorzystać z darmowych wyszukiwarek, w nich znajdują się duża baza deweloperów i ofert, osobiści polecam: https://www.nieruchomosci.com.pl/ tutaj jest sporo filtrów, dlatego w szybki sposób znajdziemy interesujące nas mieszkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskra34
Pierwotny jednak lepiej, bo co nowe to nowe. W nowych są podziemne parkingi, komórki lokatorskie. My akurat jesteśmy po pierwszych rozmowach z inwestplanem i planujemy zakup mieszkania na Grochowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za nowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj dokładnie możesz się przyjrzeć jakie inwestycje mają i co planują http://inwestplan.com.pl/ Dobry deweloper, myśmy kupili nowe mieszkanie na Pradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem o wiele lepsze jest mieszkanie z rynku pierwotnego. Szczególnie, że różnice w cenie nie są znaczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne mieszkanie można kupić w inwestycji przy czapelskiej, dobra komunikacja, blisko park jordanowski, to w sumie ok jak na stolicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie mieszkanie tam to świetna opcja. Zresztą właśnie kupiliśmy z miejscem parkingowym także nie ma stresu ze nie będziemy mieli gdzie postawic samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejsce parkingowe to ważna sprawa, no i komórki lokatorskie również, bez nich trudno jest, ale na grochowie jest to wszystko zapewnione a nawet ogródki na dole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos mi sie obiło o uszy, znajomi sa zainteresowani, ale z tego co czytam fajnie sie zapowiada ta inwestycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Wawrze budują teraz nowe wielkie osiedle apartamentów Miasteczko Wawer, ma być pięknie, mieszkania duże, przestronne w wysokim standardzie i co najważniejsze dla mnie, z widokiem na las. Wyczytałem na rozpisce inwestora, że tarasy mają byc nawet po 80m2 w niektorych mieszkaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście! Zawsze lepiej miec wlasne 4 katy. W http://osiedlebotanika.pl/ uda Ci sie kupic piewnie piekne mieszkanie. Dodatkowo super jest okolica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miasteczko Wawer
Miasteczko Wawer wg zdjec na stronie dewelopera bedzie chyba najladniejszym do tej pory osiedlem tego typu, najbardziej mnie przekonuje to, że jest blisko lasu wiec mam od razu meiszkaniu z widokiem na las oraz z normalnym połaczeniem do miasta, do centrum, do sklepów i do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boska89
Oczywiście, że tak, ale wszystko zależy od lokalizacji i ceny. Tutaj https://www.eurostyl.com.pl/centaurus_apartamenty_olsztyn.html jest bardzo konkurencyjna oferta. Centaurus, to unikatowy zespół budynków mieszkalno-biurowo-usługowym w samym centrum Olsztyna. Apartamenty wyglądają świetnie. Poza tym jest tam wszędzie blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem się opłaca. Zwłaszcza, jak się chce mieszkać na obrzeżach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się podoba inwestycja na Grochowie. Cicho spokojnie, blisko park jordanowski i dobra komunikacja z resztą miasta. Planowane jest na Rondo wiatraczna metro, no spodobało nam się,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukałem ostatnio nowego mieszkania i na Woli przy ul. Norwida 1 ma powstać nowa inwestycja. Zachęcam do sprawdzenia, zwłaszcza, że lokalizacja jest dość dobra (blisko do centrum), a inwestor ma pozytywne opinie, nie jest to też jego pierwsza inwestycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie dużo lepiej kupowac od dewelopera niż z wolnego rynku od niewiadomo kogo. Aktualnie na celowniku mam nowe mieszkania w Wawrze na osiedlu Miasteczko Wawer, przede wszystkim dlatego ta okolica bo są duże mieszkania z widokiem na las a tego mi najbardziej brakuje na co dzien w miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem tak, mieszkania z rynku wtórnego sa dla mnie mniej atrakcyjne, bo nie są aż tak funkcjonalne jak nowe, sąsiedzi są różni (w nowych raczej się trafi na ludzi młodych, rodziny z dziećmi etc.), budynki często trzeba remontować, bardziej opłaca się nowe. My kupiliśmy mieszkanie przy Różyckiego http://www.rozyckiego28.pl/ w Łodzi. Zapowiada się fajnie bo to mała uliczka czyli jest cicho a jednocześnie blisko do ścisłego centrum. Sporo tam zieleni i blisko do parku Rejtana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu nie? Moim zdaniem lepsze jest kupowanie z rynku pierwotnego, te mieszkania sa bardziej funkcjonalne. My chcemy zamieszkać pod Wawą w Brwinowie http://ekobud.com/ na właśnie budowanym osiedlu Pszczelin. Podoba nam się to, że osiedle ma własny park ze starodrzewem i stawem, blisko do lasu a jednocześnie jest cała infrastruktura – sklepy itd. no i duży plus - czynsz zapowiada się bardzo przyzwoicie 1,90 zł/m2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam sobie mieszkania poza miastem i ciągłe stanie w korkach. Wolę zdecydowanie miasto, na Górczewskiej gdzie kupiliśmy od inwestplanu jest tramwaj skmka i będzie niedługo metro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×