Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość drpsychologii

Byłem na wizaż.pl żeby sprawdzić swoją teorię że baby to żmije i rzeczywiście

Polecane posty

Gość drpsychologii

W typowo babskim środowisku babska psychika prezentuje się w całej okazałości: mobbing w stosunku do współdyskutantek, wbijanie "zimnych szpilek", niewiarygodna złośliwość poowijana w trzy bawełny, sarkazm i ironia wykorzystywane do skrajnej przesady, okazywanie swojej wyższości poprzez erestystyczne popisy, w walce o własną rację gotowe się pozagryzać. A w realu mężczyzna patrząc na taką myśli że to chodzący aniołek, w środku niestety pełen plugastwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gffghhg
Masz rację, ja tam byłam 3 lata temu i jeszcze dalo się znieść kaciki wzajemnej adoracji ale teraz? Każdy kto ma problem jest zjechany za swoją głupotę. Debilki z dużą ilością postow maja rację a reszta im przytakuje. A o moderacji już nic nie powiem, każde słowo jest moderowane, jak im nie pasuje to ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feminazistki. :D Niczego nieswiadome nie wiedza, ze wyzwolenie kobiet mialo na celu zaciagniecie ich do roboty i opodatkowanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmjjjj
na Wizazu nie ma feministek... tylko głupie krowy ktore chcą by facet je utrzymywal a one... beda zapuszczac wlosy (kilka mega ogromnych wątkow o wlosach :O kafeteria przy tym wymięka ) , pazurki, kolore makijazu, ciuchy, problemy z pochwą, bachory, diety , ogolnie sranie w banie Rządzi tam kilka moderatorek i ich grupa przyjaciółeczek, ''nowi'' sąpo prostu ignorowani w temach chyba...ze bedą wlazic w dupe moderatorkom, ciekawe tematy są natychmiast usuwane a uzytkownicy banowani. Nie wolno nikogo obrazic nawet jesli jest pojebaną kurwą , mogą to zrobic tylko moderatorki i ich przyjaciolki. Ogolnie forum porażka, mozna tam gadac jedynie o pudrach i włosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szopek
Przecież to jest typowa strona dla panienek, które lubią narzekać i wieszać psy na facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililibjkdig
to typowe dla wizażanek - jędze z nich a udają że są takie super ;( Pokończyły po dwa kierunki studiów ,mają idealnych tżcików którzy ich nie zdradzają itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizaz to dno
nie znoszę wizażu przez tą strasznie nadętą i sztywną atmosferę, i te pseudo-inteligentne paniusie wyżej srające niż doope mające, i jeszcze żałośnie silące się na ironię... straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43532532
Ta, "TŻ" jest najlepsze... :D Nienawidzę tego. Co do wredności - nie mam pojęcia. Nastukałam tam może tylko z 25 postów, gdy chciałam spytać o oryginalność kosmetyków i ze 2 razy opowiedziałam jakieś historie które mi się przytrafiły u kosmetyczki. Ale te które mi odpisywały, były miłe i pomocne, bez złośliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddssddf
wizaż to jakas masakra, nie mozna usuwac swoich postow ani konta, nie radze tam pisac, bo potem tego nigdy nie skasujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehheheheheheehe
offerma - przecież tutaj są same "babochłopy" a nie nadęte paniusie :D więc chyba z dwojga złego lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolololo od rana
Te, "doktor", cofnij no się do podstawówki: "erestystyczne popisy" - WTF is this?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, bo na wizazu
dostałbyś dożywotnie bana za jedną "jebaną kretynkę" :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na WIZAZU jest pełno snobek, pustych panienek, które piszą aby być popularnym bo kto ma wiecej wiadomości ten jest kimś. To totalna głupota i pusta zabawa w pseudo porady. Nie wchodźcie na wizaz to puste laleczki, które plują jadem, są różowe i rozpieszczone i tak głupiutkie jak Jola Rutowicz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam bardzo NIEMIŁĄ przygodę z wizażem :) otóż CHCIAŁAM BYĆ miła i podczas rozmowy wkleiłam swoje zdjęcie w tunice Sylwii Majdan (dziewczyna chciała zamówić, nie wiedziała jak wygląda rozmiarówka) SZOK! zostałam objechana z góry na dół! za włosy, za lustro, za płytki w przedpokoju (poważnie!), za noszenie butów w domy:), padło 100 pytań- na temat wzrostu, wagi, długości nóg (!!!)... szukam własnie linku, aby Wam ową "dyskusję" pokazać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tam tak jest to zbieranina pustaków. A jak czytałam to forum to rece opadają. Zamiast odpowiadać na pytania to mają milion innych odpowiedzi. Zero logiki w niektórych odpowiedziach, jak by tylko im zależało na pustym klepaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam siedzą same idiotki. Dostałem bana przy pierwszym poście, chociaż nie było żadnego wulgaryzmu. Przedstawiłem prawicowe poglądy jedynie. To już na kafe jest dużo wyższy poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekooooo
w internecie nie warto szukac kobiety, kozak w necie pizda w swiecie to jedno, dwa kazda kobieta ma jakis slaby punkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luluririr84
A ja się kiedyś udzielałam na tym forum[chyba z 1500 postów nastukałam- i nie były, to posty na ilość tylko merytoryczne, że tak powiem]. Pisałam głównie na wątkach urodowych, ale później zaczęłam się produkować na plotkowych, uczuciowych, erotycznych itd. Wspominam, to dobrze i uważam, że przesadzacie- poziom jadu i złośliwości jest tam milion razy mniejszy niż gdzie indziej- choćby tutaj. Przestałam się logować ze 2 lata temu, gdyż stwierdziłam, że robi sie z tego nałóg i marnowanie ogromnej ilości czasu- unikam forów, bo to bezproduktywne i niepotrzebne, takie "tracenie życia". Teraz czasami coś przeczytam na forach, ale przelotnie i "nie wsiąkam" w to. A na wizaz nie wchodzę nawet żeby poczytać recenzje, bo zagraniczne strony typy makeupalley czy fragrantica są pod tym wzgledem duzo lepsze- na wizazu jedna recenzja, a tam juz 50. Teraz codziennie uczę sie po 2 godziny niemieckiego i zgroza mnie ogarnia, że mogłam codziennie te 2 godziny poświęcać na czytanie o problemach z facetami, orgazmem, trądzikiem i farbowaniem włosów obcych bab.. A kysz! Nigdy więcej :) Aha- zgadzam sie w 100% co do tych "tż-ów" i "@"- jest to debilne- początkowo myślałam, że po prostu jako stara baba w okolicach 30stki nie znam sie na młodzieżowo- internetowym slangu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luluririr84
do Loosera Przypuszczam, że bardzo dobrze, ze cię zbanowali. To też jest babskie forum, ale jest tu cała masa hasających swobodnie mizoginów i szowinistów ziejących nienawiścią do kobiet. A tam sobie na to nie pozwalają- i słusznie- sama zgłaszałam takich delikwentów do moderacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam się dostaje bana za byle co to jakaś głupia stronka dla skłodkich dziuń, które mówią tylko och ach z za inne rzeczy to od razu ban. beznadziejne to forum, nawet własnego zdani anie mozna wyrazić. do dupy z takim forum ale tu jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie! Wszystko tam ma być po jednej linii. Prawicowe poglądy są tępione i jest ban przy pierwszym poście np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raz jakiejś lasce zwróciłam uwagę to była na mnie taka nagonka jak bym lasce pół rodziny wymordowała. tam nie można swobodnie napisać co się mysli bo jest od razu burza i bany się sypią. nienawidzę wizazu cenzura taka że nawet w prl takiej nie było aaa szkoda gadać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjscj
I FILTRY PRZECIWSLONECZNE ! Od dnia narodzin az do usranej smierci. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do prawoków
ciekawi mnie co facet robi na wizaz.pl Loooser to sie nie dziwie bo to ciota...ale inni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luluririr84
haha! FILTRY- zgadza się, nawet jak siedzisz w pomieszczeniu bez okien w zimowy dzień, bo słońce, to zabójca:) a na filtr-jakoś trzeba zmatowic tę tłusta maskę na pół cm z kremu- oczywiście tylko i wyłącznie MINERAŁY. A na noc kwas. Jak sie nie "kwasujesz" i nie olejujesz włosów, to jesteś fleja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×