Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siostra danuta

lodzik to nie zdrada

Polecane posty

Gość ImAngel
Jak rozumiesz pojecie "zdarzy się"? Bo moim zdaniem jak z kimś jesteś to nie ma prawa Ci się zdarzyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdvDS CV
pozyjesz zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co? To jest trochę tak, ze jak raz się zdarzy (cokolwiek w sumie) i ujdzie to na sucho, to łatwiej będzie popełnić znowu ten sam czyn podświadomie myśląc, ze znowu się uda uniknąć kary. :) Nie mówię, ze zawsze, ale zdarza się tak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ImAngel
Wierność to podstawa w związku, ale niektórzy tego nie rozumieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdvDS CV
zdarza sie tez tak, ze zachodzi proces przyczynowo skutkowy . czyli jest przyczyna no to skutkiem jest zdrada co jest przyczyną - to osobny długi temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ImAngel
vera masz rację, bedzie myślał, ze zawsze ma takie coś wybaczone.. ja bym nawet nie zniosła gdyby mój facet pocałował inną o co dopiero coś więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ImAngel
vera masz rację, bedzie myślał, ze zawsze ma takie coś wybaczone.. ja bym nawet nie zniosła gdyby mój facet pocałował inną o co dopiero coś więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdvDS CV
wierny to ma mi byc pies , a jak nie jest to go daje uspić , albo łopatą w łeb i zakopuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdvDS CV
wiernosc ta w kwesti sexualnej ? czy ta szerzej pojmowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdvDS CV
imangel no wlasnie kolejna z zrytym beretem nie zniosła by ??!!!:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ImAngel
no ciekawe.. a chciał/a byś żeby Twój partner/ partnerka zadowalał sie z kimś innym?? No nie wydaje mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdvDS CV
chciałas by ? nie o to tu chodzi pytanie co jak sie stanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdvDS CV
i pytanie - dlaczego zadowala sie z kims innym - nie ma skutku bez przyczyny :) nie ma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ImAngel
no ok, ale jaka była by Twoja reakcja na coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdvDS CV
moja ? znaczy sie cos zle zrobiłem ze szuka czegos czego u mnie nie ma , a jak to jest icydentalna zachcianka , cóż na zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ImAngel
mówisz tak bo pewnie nigdy nie byłeś zdradzony.. a ja wiem jakie to uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie można się postarać, żeby była? łatwo jest iść w tango. :) Ludziom zbyt szybko wola walki słabnie. Zamiast zawalczyć o związek, wolą się puszczać na prawo i lewo i życ latami w kłamstwie, które wcześniej czy później wyjdzie na jaw. Trudno jest być uczciwym. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m ncsasDC
JA PISZE O PRZYPADKACH KIEDY STARANIA NIE ODNOSZA SKUTKU pewnie ze kto polegnie bez walki to łoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ty pisałeś o tym, ze jak ktoś chce odskoczni to śmiało moze wyduupczyc jakąś tam iksównę, albo ewentualnie zasadzić jej zaganiacza po same bile. :) Bo to to już zupełnie nie jest zdrada. :) Najsmieszniejsza jest ta cała hipokryzją. :) Białe sukienki, długi welon, elegancki gangol, przysięga przed Bogiem. :D A potem...wiadomo co. :) Generalnie trzeba sobie zadać pytanie - ile jest warte twoje słowo? PS. Gwoli ścisłości - nie jestem wierząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Generalnie jaka Alicja
Nie tyle trudno, co jest to niemodne. Na szczęście to tylko propaganda, tych, którzy w kurrwieniu widzą przyszłość. Lansują jakieś plastykowe alternatywy, które mają ośmieszyć wszystkich, którzy szanują swoją godność, własne poglądy i opierają się globalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ImAngel
o tym żeby wybaczyć i że to nic takiego mówią chyba tylko osoby, które nigdy tego nie przeżyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m ncsasDC
kwestia ustalen ! ustalono, ze dupczyc mozna tylko zone , ale jak idziesz na zabawe to zatanczyc juz mozna z inną kobietą :) jak jestes wolna - mozesz sie dupczyc z kim chcesz i ile chcesz , byle by to było w miare daleko od rozwiązłosci , choc zawsze sie znajdzie ktoś , kto i temu bedzie przeciw , bo masz wyjsc za maż i wtedy dopiero sex , a jak jest ? nie szanujecie sie bo uprawiacie sex przed slubem , a mnie tu dyrdymały chce jedna z drugą wmówic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m ncsasDC
a skoro wierzaca nie jestes to juz w ogole nie ogarniam , bo w przysiedze swieckiej nie ma nic na temat wiernosci , wiec o co ci chodzi ? a skro nie obiecuje wiernosci to o co potem chałas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m ncsasDC
kwestia ze cos moze bolec to jedno a by stawic temu czoło - drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danutka ciotka
tylko gimmatołki będą uważać, że seks oralny to nie zdrada, bo to się po kiblach rznie to co to ma w głowie? dorośli ludzie inaczej podchodzą do sprawy:) chciałbym widzieć minę faceta, jak jego kobieta robi loda koledze "kochanie, możesz wyjść? zaraz skończę i możemy jechać do Twoich rodziców na obiadek";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m ncsasDC
swingersom wiele nie przeszkadza , wiec da sie rade zobaczyc to co sugerujesz ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ImAngel
ale sex z partnerem to coś innego niż z byle kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m ncsasDC
no ja bym z byle kim do łózka na sex nie poszedł , mało tego nawet spac bym nie spał z byle kim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie mówię w swoim imieniu. Piszę tylko jak jest - ludzie którzy deklarują wiarę, biorą ślub kościelny a potem łamią swoją obietnice, swoje słowo. Nam ślub nie jest potrzebny, wystarczy to, co sami sobie obiecamy. Choć cywilny na pewno weźmiemy, ale to z innych powodów. Straszna patologia, straszna. Naprawdę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×