Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama pyta 27

Co mam zrobić z psem który nie podoba się córce? :/

Polecane posty

'' juz skończcie z ym głupim tematem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! macie naprawdę poważne dylematy!!!!!!! '' Głupia to jest twoja wypowiedź, złotko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cię atakuję? Hahaha. Dla mnie to jest tylko i wyłącznie dowód na to, że innym również zalazłaś za skórę, nerwusko. ;) Myślisz, że mnie obchodzą twoje wywody? A nie pomyślałaś, że nie tylko mnie denerwujesz, ale że inni też mają cię dosyć? :o Nazwij się lepiej BiednaKobita zamiast toksyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEMAT DLA IMBECYLI
ku**a mac !!!!!czy wy kretyni naprawde nie widzicie ze autorce sie nudzi i wymysla tematy zeby sobie pogadac na necie ???? malo tego - robi sie pomaranczowa i gadasama ze soba !! I tak k**qa w kolko ! wszystko zostalo powiedziane ile razy mozna to samo pieprzyc?! Zajmijcie sie innym tematem a nie dajecie tej mongolicy mozliwosc. " istnienia ".Nie dociera ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEMAT DLA IMBECYLI
ja pierdole!!! i przez was popuscilam jebane pojeby!!! teraz musze sama zlizac gowno ktore wysralam !!! chuj wam w dupe !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEMAT DLA IMBECYLI
17:36 podszyw mamuski pytajacej 27 kto nie wierzy niech przejrzy temat, ona tak ma . do ciebie mamuska-masz racje skoro oni nie widza twojego podszywu to rzeczywiscie sa debilami posranymi - to twoje ulubione powiedzenie w podszywie...ale jaja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrycze____________1985;)
nie wiem kto jest głupszy - matka czy córka :O żal tego biednego psa. :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahaha :P smiech na sali
jak sie zmudzisz mężowi też cie uspi albo odda :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEMAT DLA IMBECYLI
chuj, dupa, cycki!!! kurwa jego mac dlaczego moje prowokacje nie ida tak dobrze?!!! takie imbecylskie prowa maja popyt a moje o ciazy u 13 latki kazdy ma w dupie!!! 😭 wy parszywce wsciekle!!! nigdy wiecej wam nie obciagne!!! never!!! swinie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle ze to prowokacja
teraz to juz pewne , ale fajnie bylo - niektorzy sie nabrali....mama pyta 27 ale skad taki pomysl? -tak z nudow czy o jakis zaklad chodzilo ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17:48 kolejny podszyw
eeee tam... nudno sie zrobilo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahaha :P. smiech na sali
wlasnie zjadlam gowno bardzo je lubie i mam was w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEMAT DLA IMBECYLI
srodszyw a nie podszyw!!! wyjebie cie w dupe suko!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikoiiiiiiiiiiiiiiiiii77777777
Ciesze sie ze postanawiasz zatrzymac psa, naprawde madra i decyzja, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEMAT DLA IMBECYLI
Dziekuje ci za dobre slowo. :P mam nadzieje ze corka zaakceptuje tego psa , ja i maz bardzo bysy tego chcieli.Naprawde bardzo mi pomogliscie :) a te niekulturalne wypowiedzi olewam :O .i nie przejmuje sie nimi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie moge ale jaja
mama pyta 27 nie zmienilas nica kretynko.Zaczynasz sie gubic!...nerwy? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda jest taka, że każdy może sobie zrobić pomarańczowego nicka i jechać po wszystkich... mogę to być ja czy ty czy mama pyta 27...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEMAT DLA IMBECYLI - jeśli już musisz i chcesz mnie udawać i niby ośmieszać mnie jakobym zapomniała zmienić nicka, to przynajmniej zachowaj mój styl pisania. :D:D:D no nie moge ale jaja - przykro mi, że masz za mały móżdżek by ogarnąć to, że ktoś chce mnie ośmieszyć. :classic_cool: mikoiiiiiiiiiiiiiiiiii77777777 dziękuję Ci i również pozdrawiam. :) a ja mysle ze to prowokacja, rozczaruję Cię, to nie prowokacja. :o fruzia ruzia średnio, bez rewelacji. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty naprawde
fruzia ruzia idz odrob lekcje zqmiast bronic autorki. ale ty to jestes wredna! i jak widac glupiutka ....hmmm..teraz rozumiem dla kogo takie tematy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka to stara
flądra pudernica. twoj bękart to istny debil, po mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie powiem
widze ze bez zmian zrob cos autorko bo beznadzieja sie robi! ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie powiem
fruzia :P no wesprzyj autorke badz kolezenska : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka to stara
sram ryjem :P bo chce mi sie ye*ac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wspieram, lekcje odrobione już dawno, bo kilka lat temu szkołę skończyłam :) Ja jestem ciekawa jak sprawa się rozwiąże i ciesze się że mama pyta 27 zdecydowała się zostawić psa :) I ja myślę że to jest najlepsze co mogłaś zrobić zarówno dla córki jak i dla psa... a wszytko pomarańczowe to tzw gimgówno co to mu się nudzi po szkole :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no fruzia przesadzilas
... " pomaranczowe gimgowno " ?????????!!!!!!!!! zarazilas sie kurestwem od autorki.Nie wiem co zrobisz bo to nieuleczalne proponuje ci utop sie w szambie razem z autorka czarna wywloko.... :P zegnam cie i ciebie warta autorke srodkowym paluszkiem....:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FRUZIA nacpalas sie ?
To oburzajace :( Jestes jedynym xzarnym nickiem ktory jest po stronie matki.Wstydz sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mysle ze pomaranczowi zgodza sie ze mna ze kawal z ciebie k**wy w koncu ich obrazilas. Tkwij tu zyciowa kaleko pasujesz tu.-ja spadam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle ze to prowokacja
do fruzia ruzia.uffffffff....wkurzylas mnie az czkawki dostalam!!!!!!!!!! Powiem ci cos Ridz odszedl z serialu ty tez zniknij bo sie szmacisz...wszystko ma swoj koniec i swihe dno a ty (przez bardzi male t )wlasnue je osiagnelas.Ale nie martw sie.w koncu bedzuesz miec towarzystwo popieprzona rodzinke tej kretynku autorki !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle ze to prowokacja
do fruzia ruzia.uffffffff....wkurzylas mnie az czkawki dostalam!!!!!!!!!! Powiem ci cos Ridz odszedl z serialu ty tez zniknij bo sie szmacisz...wszystko ma swoj koniec i swihe dno a ty (przez bardzi male t )wlasnue je osiagnelas.Ale nie martw sie.w koncu bedzuesz miec towarzystwo popieprzona rodzinke tej kretynku autorki !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×