Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama pyta 27

Co mam zrobić z psem który nie podoba się córce? :/

Polecane posty

Gość wychowujesz wstrętną
rozpuszczona gówniarę! Oplułabym takie dziecko! Jaką jesteś matką, ze nie wpoiłaś jej podstawowych zasad?! Żałosna jedna z drugą, nie wiem tylko która bardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wergt
matka pewnie tez gardzila zwierzetami i dawala cipke za mlodu heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellinadddaaaaaaa
lege-utrzymanie kota to srednio 100 zl mieisecznie -wiec chyba wydac kase lepiej na siebie lub dziecko- niz brudne smierdzace zwierzeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowianka**26
Hej, jak już mówiłam mogę przygarnąć psa. Jestem z Krakowa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wychowujesz wstrętną
A zresztą daj sobie dalej na głowę wychodzić. Pewnego dnia przyjdzie i powie, że się jej matka albo ojciec nie podoba i co pójdziecie do wymiany? A moze Was powyrzyna jak będziecie spali.... :/ Żal pomyślec jakimi jesteście beznadziejnymi rodzicami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś mi sie wydaje
ze ta mamusia to głupsza od tego bachora. Wcale się nie zdziwię jak jutro napisze, ze jednak wybrali dwa pudle. Ciekawe tylko jaki los spotka tego sznaucera. Dzisiaj koleżanka mi opowiadała, ze poszła na grzyby i znalazła w lesie zdechłego, rozkładajacego sie psa przywiazanego smyczą do drzewa. Życzę aby tego kto to zrobił spotkało to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pomyśleć ile ten pies musiał się nacierpieć przed śmiercią...nie licząc tęsknoty i niezrozumienia losu, który zgotowali mu ci, którym ufał do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lege
fellinadddaaaaa odpowiada za hitille ....choc to jedno i to samo....ale debilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzę ci
zeby ta twoja corcia tez cie wypierdoliła z domu na ulice jak juz bedziesz niepotrzebna. Niestety ale takiego dzieciaka sama wychowałas. Wszyscy ci to piszą a le ty nadal swoje. szczescie dziecka jest najwazniejsze i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakowianka**26 tak czytałam, ale to nie będzie konieczne. :) A na zarzuty oraz śmieciowe wypowiedzi życio0wych zer nie mam zamiaru nawet odpowiadać bądź dyskutować, bo nawet nie ma z kim, a większość z was to patologia niestety. Słownictwo na poziomie zerowym, same wyzwiska i nic więcej. Znajdźcie sobie kompanów na waszym poziomie podłogowym. :D Kulturalnym chętnie odpowiem, śmietnik ignoruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellinadddaaaaaaa
wychowalam sie w domu gdzie bylo duzo zwiwerzat-to byl koszmar-brud smrod i halas -swiat jest tak niebezpieczny-ze chodzenie z psem moze oznaczac wyrok smierci -wszedzie sa mordercy i gwalciciele-wiec tylko debil skazuje swe dziecko na spacer z psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiamlml
Droga autorko. Twierdzisz że twoja córka jest dobrze wychowana??- to kpina:) Dobrze wychowane dziecko nie ubliża rodzicom. twierdzisz że twoja córka jest dobrym człowiekiem?/- to kpiny!! Dobry człowiek kocha zwierzę za to że jest, a nie za to jak wygląda!! Twoja córka ( o ile to nie prowokacja)- jest zwykłą materialistką i naburmuszoną szczeniarą, widzącą tylko czubek własnego nosa.Mój syn przyprowadził do domu malutkiego burka.. pokochał go całym sercem. Dziś ma 18 lat i kocha go jeszcze bardziej. Wiwesz? nie dziwię się, ze córka taka jest . Jaka matka- taka córka..... Niedługo będzie strzelać fochy razem z tupiącą mamusią w szkole, że nie może chodzić w tipsach i kolczyku w pępku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i wszystko jasne
Widać jak cie matka wychowała. Ktoś kto ma inne zdanie niż ty to patologia, zyciowe zera i smieci. Twoja rodzina to patologia, bo w normalnej rodzinie nie ma takiego problemu " Co zrobić z psem, bo sie córce nie podoba"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mowilam ze to prowokacja
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, idioto wiele ludzi tutaj ma inne zdanie niż ja ale nie wszyscy są chamami i potrafią swoje zdanie wyrazić inaczej niż poprzez wyzwiska. Widać nie umiecie czytać ze zrozumieniem, a może po prostu uważacie się za patologię skoro was tak to boli. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiamlml
A gdzie cię oceniłam?? Przecież tylko przytoczyłam to co sama napisałaś:) Sama się oceniłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ks. Marcin Kozyra
emocje sięgają zenitu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i wszystko jasne
a gdzie w moim poscie są wyzwiska? Sama sobie wystawiasz świadectwo swojej kultury i nteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ks. Marcin Kozyra
aż se obesrałem zbroję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i wszystko jasne
To ty nazwałaś mnie chamem i idiotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ks. Marcin Kozyra
a teraz ja mam pytanie: czy mam to zlizać? czas start, czekam na odpowiedzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albalongga
jak ktos naraza zycie i zdrowie swojego dziecko skazujac je na spacer z psem-na tym niebezpiecznym swiecie ten sie nie nadaje na rodzica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDSFSd
sprzedac chinczykom:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erthyjh
ja jeba jaki temat lepiej bedzie jak wypierdolisz z domu corke a psa zostawisz bo pies jest madrzejszy a core na bank spotka zly los bo takiego szczyla to nikt nie wezmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
jestem niemal przekonana że córka przyniesie tego pudla do domu i postawi was przed faktem dokonanym.na twoim miejscu na wszelki wypadek zadzwoniłabym do rodziców tej koleżanki i powiedziała że nie masz zamiaru kupować kolejnego psa, żeby uniknąć niepotrzebnego tłumaczenia się później..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam taką obawę i też na to wpadłam. Jednak co mam zrobić? Zadzwonić do matki tej koleżanki i powiedzieć: '' moja córka planuje wziąć od państwa pieska ale choć go jeszcze nie przyniosła do domu, to ja z góry uprzedzam, że go nie chcemy '' ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ks. Marcin Kozyra
proszę się pode mnie nie podszywać, jestem na to zbyt inteligętny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×