Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama pyta 27

Co mam zrobić z psem który nie podoba się córce? :/

Polecane posty

Gość mnbv tk
głupa cipo:)wizyty inspektorów Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami są realne.Przychodzą ze Strażą Miejska i musisz im otworzyć.KPW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjvfcxgb
MAMA PYTA 27 ZAKONCZ TEN CYRK KRETYNKO.PRZEZ TAKIE IDIOTKI JAK TY TAK POWAZNY TEMAT -O ZWIERZETACH-STAJE SIE FARSA.WIEM ZE TO TY POD POMARANCZOWYM NICKIEM WYPLUWALAS Z SIEBIE TE NIENAWISC DO ZWIERZAT. .....DLACZEGO TAK ICH NIENAWIDZISZ KANALIO? :( Jestes jak zaraza gardze toba ..... musisz miec okropne zycie skoro tyle w tobie nienawisci......ALE KIEDYS TO SIE OBROCI PRZECIWKO TOBIE ...JUZ TUZ TUZ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbv tk
dokładnie:)...nie Katarzyna tylko Kanalia:)tez na K:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona sie zalogowala
mozna sprawdzic u administratora....w przypadku podejrzenia okrucienstwa wobec zwierzat - dane beda uzasadnione.ona mysli ze w necie jest anonimowa i bezkarna, ale sie myli....oj zle to widze , zle autorko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto,pisze tu 1-szy raz.I pod czarnym nickiem.Jesteś upośledzona czy jak?Nie widzisz,że sama się pogrążasz?Ludzie Cie przejrzeli,daj spokój z tym topickiem.A prawa zwierząt i ochrona nad nimi to poważny temat.Szkoda tylko że Ty jesteś niepoważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz pod czarnym, tysięczny pod pomarańczowym. :) Idź poszukaj głupszych od siebie, choć wątpię, że takowych znajdziesz. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty naprawdę masz coś nawalone pod sufitem.W dupie mam takie gierki,pisanie na pomarańczowo.I radzę wziąć na poważnie sprawę bezpieczeństwa psa.Zwierzolubni są wszędzie i zapamiętaj jedno:możesz mieć kłopoty czy w to wierzysz czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrażanie również podchodzi pod paragraf. :) Hahaha, znęcanie nad psem, dobre. :D:D:D Zapamiętam to sobie, dziubasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz 27 lat?I córeczka 7 tak?No to chyba za wcześnie zaczęłaś i rola matki cie przerosła.Tak to jest, jak oczy w młodym wieku chujem zarastają.Potem takie rodzą dzieci i nie umieją ich wychować.Żenada.DZIUBASKU🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokój, i zejdzice na luz ;) Autorka ma tu z was niezłego wała ,a jeszcze wieksze brechy ma moderacja kafe jak czyta co ta bajkopisarka tutaj ponownie tworzy :D :D A nich prowadzi sobie tutaj swoje wyimaginowane wirtualne życie,tylko nawet sobie sprawy nie zdaje,że wcale taka dyskretna nie jest jak jej sie zdaje :p Jak chcecie, to podbijajcie jej kolejne topikowe prowokacje,choć radze właczyć myslenie i zastanowic sie z kim tu w dyskusje sie wciągacie.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiepski z ciebie jasnowidz. :) A i czytelnik chujowy. :) Rób dalej z siebie debila i tkwij w przekonaniu, że mam 27 lat, jak na razie świetne ci idzie. :D:D:D:D:D Mua! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, coś tu śmierdzi. :o Aaa, to toksyczna znowu wlazła i po raz kolejny się wita i żegna, wita i żegna. Strasznie ci się musi nudzić, pustostanie albo bardzo polubiłaś mój topik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DziewczynyNaPolitechnikę
Autorko przestań karmić trolle bo to skutecznie zniechęca do czytania i aktywności osoby chętne do pomocy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 1 nie mam zamiaru pozwalać by właśnie te trole wylewały na mnie wiadro pomyj. :) Po 2 osób chętnych do pomocy już nie ma, gdyż problem się rozwiązał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO TAM MAMO?
JW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umano się śmieje
tzippa jej szaleje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mestido
buhahahahhahahaha.Sucz nie matka:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mestido
eeee co ja mowie,suki sa o niebo lepsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mestido
zrobiłam kupe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mestido
mamie co pyta 27 prosto na twarz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mestido
niestety to był tylko sen :( obudziłam się a całe prześcieradło mokre i brązowe...więc....czas na OBIAD! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×